kisrill

co to za amulety?

8 postów w tym temacie

Hej, czy ktos z was moze wie co to za amulety? Kupilam je bardzo dawno temu, ale nie do konca jest pewna ich "mocy":mysli:

tmp_27714-img_20170528082036_20170528_141606_zmniejszamy_pl-1431140652.jpg

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj kisrill :) 

1. amulet  jest starożytnym amuletem egipskim ,z egipskimi hieroglifami ,a po środku Hinduski znak energii wężowej / duchowo - seksualnej  człowieka -Kundalini  .

2. amulet ,to jakiś nowszy egipski .

3. amulet przedstawia jako starożytny amuilet egipski symbol astrologiczny Venus ,po bokach Hebrajskie litery ,i według  Hinduskiej filozofii starożytnych - 4 czakra -anahata -czakra serca /miłości ,

lub dwa trójkąty ,jeden  biegnący w górę -symbol Ducha /Boga /Sakrum , element / żywioł -Ogień ,stan psychiczny -Radość .

i drugi biegnący  w dół -symbol Materii / Człowieka /Profanum ,element /żywioł -Woda ,stan psychiczny Strach .

według moich odczuć ,bije od nich moc  .

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziekuje za odpowiedź:oczko:

Twierdzisz, ze bije od nich moc, jednakze mam je juz kilka lat i szczerze mowiac nie zauwazylam ich jakiegokolwiek wplywu na moje życie. Moglbys mi powiedziec cos wiecej na ich temat i o twoich odczuciach ? 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To taki rodzaj empatii ,wrażliwości duchowej /psychicznej ,na wyczówanie energetyczne , lub aktywne /otwarte 3 -oko Boga / Jasnowidzące  /Parapsychiczne ,a 6 zmysł Duchowy :)  

Szyszynka a świadomość

 
 
Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co nowego chcesz wiedzieć ,? chętnie odpowiem ,bo czytać o tym jest ciekawie ,ale doświadczać takich magicznych ,parapsychicznych i metafizycznych rzeczy osobiście ,to dopiero jazda ,jakby się było  zmartwychwstałym w życiu wiecznym - po śmierci z Bogiem W Duchu Świętym ,bo dla otoczenia to jakbym nie istniał /umarł  :) 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 28.05.2017 o 16:04, kisrill napisał:

Dziekuje za odpowiedź:oczko:

Twierdzisz, ze bije od nich moc, jednakze mam je juz kilka lat i szczerze mowiac nie zauwazylam ich jakiegokolwiek wplywu na moje życie. Moglbys mi powiedziec cos wiecej na ich temat i o twoich odczuciach ? 

Przecież wszelkie amulety i talizmany ,to tak naprawdę tylko symboliczne ozdoby , a przenoszone z pokolenia ,na pokolenie ,zgodnie ze wzorem A.Einsteina - E=MC 2 ( masa / materia /ciało  ,podwajają swoją ciepłotę ,czym więcej ruchu /energii  ) ,mają (tak się wydaje ) większą moc duchową (psychiczną ludzi ) ,gdyż z każdym pokoleniem telepatycznie te symboliczne przedstawienia na magicznych artefaktach , zostają nasycone ludzką energią - psychiczną /umysłową /seksualną /duchową - zbiorowości /grupy  ,a czym więcej osób wierzy w moc danego przedmiotu ,jakim jest amulet ,lub talizman , tym moc danego myślo-krztałtu ,staje się silniejsza .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cosmophone (# glucophone) is a vibration of aspect, glum windless, unity that filler space. A singular ratio of hemispheres, petals (notes) and resonator excess an to the nth degree rich palette of overtones.
To place an stunning thingumabob - a petal tune up drum, habitually known as a “glucophone”, a gist of throbbing is enough. His give one the impression is duly mystical. And you can learn to horse around it, actually, in a hardly minutes - the main obsession is to due learn how to beat on metal tongues, and it always sounds magical.


I invite you to stop in my site: http://steel-tongue-drum.info







0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.