AdrianX

Co oznacza dokłatnie ten SYMBOL

5 postów w tym temacie

Od kilku miesięcy "chodzi" za mną ten symbol\znak/talizman..

Co on dokładnie znaczy ????

 

images.png

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja kiedyś podczas wizji podobny symbol namalowałem ,tylko u mnie pentagram na wierzchu - mocny symbol magicznej ochrony i  pięć żywiołów w człowieku - ziemia  ,ogień ,woda ,powietrze ,eter ,a szósty żywioł to transcendencja /nadświadomość / duch ludzki  /Bóg  ,a pod spodem Serce ,czyli przedstawienie symboliczne Boga który jest Miłością .

U ciebie Adrianie zamiast serca podobny symbol , bo krzyż - sacrum /duch  -belka pionowa ,i profanum /materia  -belka pozioma , lub mówiąc językiem psychologii transpersonalnej (prekursorem był C.G.Jung ) symboliczne /metaforyczne ukrzyżowanie psychiczne /oświecenie .

Dobrej i spokojnej nocy życzę :) 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czuje ..jak by.. Pan był moim PRZEWODNIKIEM

.....................

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cieszę się ,lubię pomagać ,takie moje powołanie :) ,a które   odkryłem po latach ,a zapowiedziała mi to silna wizja /doznanie w nocy sprzed ok .  2,5 -3 lat  (to nie był sen ( od dawna nie miewam snów ,a mistyczny /odmienny stan świadomości , pewność ,które to doznanie poczułem całym sobą rano ,po przebudzeniu  ) .

Siedzę sobie z moim Bogiem Ojcem jako Duch Wyzwolony z Ciała w Niebie ,w pewnej chwili ojciec mój ,widząc że mi się nudzi i czując moje myśli .

Ostrym głosem  tak do mnie rzekł - Synu nie będziesz się  nudził ,dam ci zajęcie ! - Zstąpisz na ziemię ,wybierzesz sobie łono  kobiety ,twojej przyszłej ,ziemskiej matki ,i wybierzesz sobie ojca , przybierzesz nowe ciało  ,tam na ziemi ,przyszłe ,tymczasowe środowisko , znajomych , wszystko co będzie cię udoskonalało /krztałciło  ,gdyż widzę za wiele w tobie lenistwa .

I będziesz nauczał ludzi Miłości Doskonałej ,którą znasz ode mnie , wiesz co i jak ,nieraz inkarnowałeś    na różne planety ,by je  zmienić na lepsze .

Pamiętaj tylko o  jednym ,bo nie będziemy mieli takiego kontaktu jak tu - słuchaj intuicji -mojego drogowskazu , lub głosu Serca - Swych Emocji ,poprzez które do ciebie będę przemawiał .

Jeszcze  się spootkamy mój Kochany Synu .

Radość i Szczęście ,które poczułem rano ( łzy radości pociekły mi z oczu ) ,nie da się opisać ,ponieważ na  ziemi nic i nikt :mysli:( tu nie jestem pewny ,cały czas mam nadzieję ,na materializację Boga /Ducha Wszechświata ,w postaci mądrej i kochającej żony )tak wielkiej Radości I Szczęścia  Nie Jest W Stanie mi Dać ,chociaż hmmm :mysli: ,kto wie ,w życiu wszystko możliwe ,a dla chcącego ,nie ma nic trudnego .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.