noirchat

pomoc, spetanie

3 posty w tym temacie

Ja stosowałem wizualizację ( wyobrażałem  sobie że przecinam nożycami ,wszelkie szkodliwe podłączenia i negatywne węzły telepatyczne  , uszkadzające moje ciała subtelne /niewidzialne -energetyczne / duchowe ,a mające  wpływ na stan i samopoczucie psychiczne i ciało fizyczne / materialne ) , idąc nieraz nawet drogą ,i działało .

 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jak ze złodziejami w świecie fizycznym /materialnym ,czym zabezpieczenia  doskonalsze ,tym złodzieje bardziej świadomi ,i złamią zabezpieczenia ,i trzeba wymyślać lepsze ,bardziej skuteczne zabezpieczenia .

W świecie duchowym /astralnym ,jest podobnie ,tylko tu mamy  do czynienia z niewidzialnymi przeciwnikami - piraci astralni , larwy astralne lub pasożyty eteryczne ,trzeba co jakiś czas wymyślać inne ,lepsze , silniejsze i skuteczniejsze  zabezpieczenia przed ubytkami naszej energii życiowej ,czy bio-energii , by chroniło nas ,nasze ciało fizyczne  przed różnymi chorobami -psychicznym i ,umysłowymi ,duchowymi i fizycznymi ,

Trzeba mieć silne nasze  tzw ciało duchowe (aura )  trzeba wykazać się elastycznością /kreatywnością  w myśleniu /mentalności 

aura.jpg

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.