Luana

Małe ćwiczonko

7 postów w tym temacie

Oto sen mojej przyjaciółki, co on według Was oznacza? Możecie zadawać pytania.

śnił mi się dziś drapacz chmur, patrzyłam na niego i aż miałam taki odwrotny lęk wysokości, taki był wysoki że az mnie to przerażało. Był chyba ciemnoniebieski i połyskiwał na tle nieba. W senniku patrzyłam, że to oznacza jakieś bogactwo?

Co o tym myślicie?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak strzelam,ale może w tym śnie chodzi o awans i strach przed ogromem obowiązków,że z zewnątrz jest pięknie choć w środku jest wiele pomieszczeń,których nie zna(wnetrze nie jest już takie błyszczące) to jednak za wysokie progi.

Dziewczyna uważa,że super by było przyjęcie awansu ale boi się wie ,że każdy zazdrościłby jej takiej pracy,ale jednocześnie nie czuje się na siłach.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czołem,

więc tak motylu, i tak i nie.

Co do wnętrza to trochę już nadinterpretacja, nie ma o tym słowa we śnie.

A cała sprawa rozbijała się o to, że koleżanka została przyjęta na studia architektoniczne (wieżowiec, budynek) i faktycznie - bała się że nie podoła, że ją to przerośnie.

To był post niespodzianka, którego zapewne nikt się nie spodziewał :)

Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no ja sięz pewnościa nie spodziewalam

Witaj luano:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem czemu ale jak przeczytałam ten sen to pomyślałam,że taka jest interpretacja tego snu........przykro mi,że tak nie było.Choć dostanie się na studia to też awans :D ...........

Lepiej wychodzi mi interpretacja własnych snów choć czasami mam problem z zapamiętywaniem ,bo jednej nocy śni mi się 5 snów,ale mam parę takich perełek,że nie jestem w stanie ich rozszyfrować.Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja uwazam, ze dobrze to zinterpretowałaś i rodzaj studió koleżanki nie am tu nic do rzeczy. Domy i budynki to są też pewne archetypy w snach. Tu ewidentnie widać jakaś obawę pzred zmianą. Czy to podjeciem nowej pracy czy studiami.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za uznanie.

Luana takie małe pytanko jak twojej koleżance idzie na studiach?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.