Cisza

Prośba o wróżbę

2 posty w tym temacie

Mam strasznie zaniżone poczucie siebie. Od połowy lutego tego roku nabawiłem się nerwicy i miałem nawrót depresji. Nie odzywałem się do nikogo i mam wrażenie, że zaniedbałem znajomych. Sprawy nie poprawia fakt, że mam dużą nieufność, nawet do bliskich mi osób. W każdym razie chciałbym wiedzieć, czy da się i jak naprawić relacje z tymi ludźmi, a także czy to nie jest trochę tak, że ktoś mnie robi w wała, a jeżeli tak to kto?

Data urodzenia: 17.01.1994.

Edytowane przez Cisza
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 16.06.2017 o 19:10, Cisza napisał:

Mam strasznie zaniżone poczucie siebie. Od połowy lutego tego roku nabawiłem się nerwicy i miałem nawrót depresji. Nie odzywałem się do nikogo i mam wrażenie, że zaniedbałem znajomych. Sprawy nie poprawia fakt, że mam dużą nieufność, nawet do bliskich mi osób. W każdym razie chciałbym wiedzieć, czy da się i jak naprawić relacje z tymi ludźmi, a także czy to nie jest trochę tak, że ktoś mnie robi w wała, a jeżeli tak to kto?

Data urodzenia: 17.01.1994.

Stan obniżonego nastroju (depresji ,apatii = ciemnej nocy duszy  ,czy metaforycznej śmierci duchowej ,lub alchemii umysłu  ) doświadcza każdy , a bez żadnej wróżby , bo to głupota kierować się w życiu wróżbami ,ważne jest by się podnosić ,odrodzić na nowo i zapomnieć o złej przeszłości ,bo czas wyleczy wszelkie rany ,i te na duszy /psychice  /umyśle  i te na ciele ,gwarantuję ci ,

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.