seb

przejście na drugą stronę

7 postów w tym temacie

Witajcie, kilka lat temu postanowiłem wejść na inne, choćby najniższe warstwy jakie znałem wibracji, poznać je, zaufać, zaprzyjaźnić, scalić. 

Świat cywilizacji mnie przestał fascynować - zacząłem więc drążyć jak kornik swój tunel do ciszy i spokoju. Trwało to kilka lat i z komfortowej przestrzeni coraz mniej korzystałem - za to przystosowywałem się do warunków - jakie będą towarzyszyły mi za moment.

Założyłem plecak i zrywając z hodowlą człowieka ruszyłem w nieznane - dziś nie żałuję tej decyzji, mam w końcu na nowo siebie - bez przerywników przekrzykujących się sąsiadów... do tego czarne niebo nad sobą i naturę dookoła - a przy tym oswajam się ze światem duchowym na nowo wchodząc w praprapra życie jak do ulubionego ciepłego łóżka.

 

Miło mi zatem gościć w Waszych progach, pozwólcie, że poczytam mądrzejszych doświadczeniem i... ukłon w Waszą stronę ślę. A szczególnie do Administracji, że umiała się scalić i stworzyć taki kącik dla innych ~

DSC_0322.jpg

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Seb Gorąco Po Drugiej Stronie /Po Śmierci :) , od lat jestem tak samotny jako żyjący wiecznie po śmierci w duchu świętym ,że zawsze to miło kogoś  usłyszeć .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tyle postów natrzepałeś od 2011 roku, że chyba nie taki samotny :) Pozdrawiam i dzięki za przywitanie. Twoje zdrowie szamańskim naparem z owoców gleby ;-)

DSC08753.jpg

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki  za zrozumienie :) spokojnej nocy życzę -Aloha .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 godzin temu, seb napisał:

tyle postów natrzepałeś od 2011 roku, że chyba nie taki samotny :) Pozdrawiam i dzięki za przywitanie. Twoje zdrowie szamańskim naparem z owoców gleby ;-)

DSC08753.jpg

Jedynie Jezus Chrystus na Zachodzie /Europie ,i Sidhartha Gautamma ( Buddda ) na Dalekim Wschodzie , Byli tak samotni jak ja jestem  ,jako Szamański Duch -Manitou .

A co powiedział Jezus Chrystus do Narodu Izraela 2000 lat temu -bo  kto umrze cieleśnie w  tym  krótkim życiu ziemskim ,odrodzi się w życiu wiecznym na tamtym świecie duchowym /niematerialnym   , jako wolny duch  ,po śmierci ciała ,w duchu świętym ,.z Bogiem Stwórcą .

Pozdrawiam Szamanie  seb :) 

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na forum tym też sam jesteś? 

Chodź jak się nudzisz, idę w tereny gdzie nikt nie zagląda - więc nauczaj samotni Mistrzu :) a ja rozejrzę się za owocem glebnym żeby nie było pusto w garnku :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie tak jest jak piszesz  i tak postępuję .

Pozdrawiam ,i życzę miłego dnia :) 

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.