multiL

Irena Binder (Poznań) - prośba o opinie

6 postów w tym temacie

Witajcie!

Szukam informacji o pani Irenie Binder, wielkim mistrzu Reiki z Poznania. Czy ktoś odbywał u niej kurs I stopnia? Proszę o podzielenie się doświadczeniami i odczuciami.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 godzin temu, multiL napisał:

Witajcie!

Szukam informacji o pani Irenie Binder, wielkim mistrzu Reiki z Poznania. Czy ktoś odbywał u niej kurs I stopnia? Proszę o podzielenie się doświadczeniami i odczuciami.

Wszechświat (Bóg Stwórca ) = Życie =  Praktyka /Ruch =Świeże Powietrze  =Słońce =Natura =Odpowiednia Dieta  , To Najwięksi Mistrzowie  Rei Ki  Na Świecie ,dostarczający Bio-energii ludzkiemu organizmowi ,niezbędnej dla zachowania -zdrowia - psychicznego  (*duchowego ) i fizycznego (materialnego  ) , urody ,długowieczności ,oraz pozytywnej energii (dobrego samopoczucia psychicznego i emocjonalną równowagę pomiędzy negatywnymi  emocjami i pozytywnymi ) .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 godzin temu, Mistyk napisał:

Wszechświat (Bóg Stwórca ) = Życie =  Praktyka /Ruch =Świeże Powietrze  =Słońce =Natura =Odpowiednia Dieta  , To Najwięksi Mistrzowie  Rei Ki  Na Świecie ,dostarczający Bio-energii ludzkiemu organizmowi ,niezbędnej dla zachowania -zdrowia - psychicznego  (*duchowego ) i fizycznego (materialnego  ) , urody ,długowieczności ,oraz pozytywnej energii (dobrego samopoczucia psychicznego i emocjonalną równowagę pomiędzy negatywnymi  emocjami i pozytywnymi ) .

OK, ale wracając do tematu...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
17 minut temu, multiL napisał:

OK, ale wracając do tematu...

Ale wracając do tematu , jedynym prawdziwym wielkim mistrzem rei ki był Jezus Chrystus ,reszta to pseudomiszcze .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
36 minut temu, Mistyk napisał:

Ale wracając do tematu , jedynym prawdziwym wielkim mistrzem rei ki był Jezus Chrystus ,reszta to pseudomiszcze .

Też mnie śmieszy takie tytułowanie, podaję tylko pełną informację o tej osobie, wszak tak ma napisane na dyplomie. Nieważne.

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć? Lub też polecić inne osoby z Poznania, które prowadzą takie kursy?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 godzin temu, multiL napisał:

Też mnie śmieszy takie tytułowanie, podaję tylko pełną informację o tej osobie, wszak tak ma napisane na dyplomie. Nieważne.

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć? Lub też polecić inne osoby z Poznania, które prowadzą takie kursy?

Rozumię , według mnie mistrz re i ki to dobry psycholog ,lub lekarz ,a obecnie mistrz rei ki to brzmi jak jakiś znachor , lub dyktator  ,który sam o sobie tak mówi ,i jeszcze reklama społeczna , ja wiele lat mam do czynienia z energią , (energia jest jedna i dla wszystkich ,to Energia Wszechświata /Ducha Świętego /Boska  ) a ostatnio czuję jakby ktoś pozbawiał mnie tej energi ,majstrował przy moich ciałach subtelnych /energetycznych aura%20warstwy.jpeg

 i ssał jak wampir moją energię psycho-emocjonalną i ) taaa Mistrzowie :rotfl:moim  kosztem  .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.