Mistyk

Energia Ludzkich Myśli -Myślo-krztałty .

1 post w tym temacie

Energia – przyciąganie myślami

Podobne myśli tworzą zbiory myśli, które są nazwane myślokształtami. Myślokształty tworzą konkretną wibrację energetyczną. Wibracja ta przyciąga zdarzenia i ludzi, którzy emitują taką samą lub podobną wibrację do naszej. W ten sposób fizycy kwantowi tłumaczą, dlaczego przydarza nam się to, co się przydarza.

Patrząc z perspektywy psychologicznej, nasze wewnętrzne przekonania działają niczym samosprawdzająca się przepowiednia. Jeśli wierzymy w coś wystarczająco silnie, będziemy się zachowywać tak, jakby to było prawdą, co z większym prawdopodobieństwem spowoduje realizację przepowiedni, czyli potwierdzenie naszego przekonania.

Jeśli wierzymy, że nikt nas nie lubi, będziemy doświadczać braku życzliwości ze strony ludzi. Jeśli wierzymy, że ludzie mogą nas oszukać, będziemy doświadczać nieuczciwości z ich strony. Jeśli mężczyzna wierzy, że żadna kobieta nie umówi się z nim na randkę, samym tylko nastawieniem będzie odpychał od siebie kobiety. Jeśli kobieta uważa, że żaden mężczyzna się nią nie zainteresuje, będzie odpychała energetycznie potencjalnych partnerów. Świat w prosty sposób spełnia nasze przepowiednie, a więc oddaje nam dokładnie to, w co wierzymy. Przekonania są jak filtry, przez które oglądamy rzeczywistość i ludzi. Jeśli zmienimy przekonania, zmieni się nasze życie. Przestaniemy przyciągać do siebie to, w co wierzyliśmy, a zaczniemy przyciągać to, w co obecnie wierzymy.

Myślokształty są energetycznymi, postrzegalnymi rzeczywistościami, które promieniują kolorami o różnej intensywności. Ich natężenie i kształt są rezultatem energii albo znaczenia, jakie nadał im człowiek. Właściciele myślokształtów tworzą je, budują i odżywiają na podstawie codziennych myśli. Im bardziej są one określone i konkretne, tym bardziej określona jest ich forma. Natura i siła emocji związanych z myślami nadają formie kolor, natężenie i moc. Myśli te mogą być świadome albo nie. Twórca formy myślowej będzie się zachowywał tak, jakby to właśnie miało się wydarzyć, będzie podświadomie przygotowywał się na jego realizację. Pole negatywnego energetyczne myślokształtu zawsze w negatywny sposób wpłynie na pole osoby, której towarzyszy. Im więcej siły otrzyma, w postaci świadomej albo nieświadomej energii, tym skuteczniej urzeczywistni napawający lękiem rezultat. Zazwyczaj formy myślowe są tak naturalną częścią osobowości, że człowiek w ogóle ich nie zauważa. Zaczynają powstawać w dzieciństwie i opierają się na rozumowaniu dziecka, a potem zostają włączone w osobowość.

Są jak dodatkowy bagaż, który człowiek nosi wewnątrz siebie, nie zauważając, jak wielki wywierają na niego wpływ. Połączone formy myślowe albo systemy przekonań powodują wiele „efektów” w rzeczywistości zewnętrznej człowieka. Większość zewnętrznej powierzchni tego myślokształtu jest maską, w której człowiek nie widzi przyczyn i skutków i nie bierze za nie odpowiedzialności. Wygaszanie złych myślokształtów polega na neutralizacji ich toksycznej energii, powołanej do „życia” przez ducha lub duchy, które były zagnieżdżone w ciele fizycznym. Obrazowo polega to na „rozmagnesowaniu” szkodliwego elementala, odcięcia go od negatywnego egregora, którego mimowolnie stał się częścią, wypaleniu jego negatywnych pozostałości, a następnie „przekuciu’” go na pozytyw.

Duch może w naszej psychice postawić i powielić myślokształt, skutkujący w przyszłości chorobami ciała fizycznego. W umyśle człowieka może on się najpierw zamanifestować jako np. obawa przed zachorowaniem, niektórzy prewencyjnie pod ich wpływem zażywają leki, aby nie chorować, czytają tony literatury medycznej, po czym i tak mają fizyczne objawy. Zjawiska psychiczne tego typu nie zostają z reguły wykazane badaniami ale mogą zostać zauważone okiem duchowym. Taki układ może trwać latami, wywoływać istne błędne koło i skutkować pojawieniem się różnych fobii, manii i lęków uprzykrzających życie. Dodatkowo wystąpią objawy na ciele fizycznym, które są manifestacją tych myślokształtów

Pamiętajmy, że myślokształty ducha są skierowane przeciw nam i mają destrukcyjne właściwości. Myślokształt rośnie tym szybciej im więcej uwagi mu poświęcamy.

To działa również w drugą stronę – myślokształt zmniejsza się jeśli nie karmimy go swoją uwagą lub lękiem, aż koniec końców wygasa. Odnośnie ich wygasania jest pewna zasada – hodowane krótki czas wygasają szybko. Pielęgnowane długo wygasają powoli, ale tu uwaga – wzrosną one na sile gdy tylko do nich wrócimy myślami. Potrzeba więc dużo silnej woli do zablokowania karmiących go myśli w tym przypadku. Widziałam już myślokształty o dużej mocy, które np. po śmierci fizycznej ciała nie pozwoliły duszy przejść do Boga i zatrzymały ją tu, na Ziemi.

http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/co-to-sa-mysloksztalty-i-skad-sie-biora/

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.