Szept

Czary Miłosne - Jak Przyciagnać Miłosć

18 postów w tym temacie

Uroków miłosnych jest sporo, a niestety większość z nich wkracza w sferę manipulowania innymi osobami, rzucania na nich miłosnych uroków i zaklęć wiążących. Takie związki nie są budowane na prawdziwym uczuciu a egoizmie jednej ze stron i zaborczości. Dlatego nie bedziemy w tym miejscu o takich urokach pisać.

Są jednak magiczne sposoby na przyciągnięcie miłości, bez użycia manipulacji względem konkretnej oosby. Jest to po prostu sposób na przyciągnięcie właściwej osoby.

I na koniec jeszcze uwaga. Wszelkie posty zawierające uroki miłosne wkraczające w sferę manipulacji będą usuwane.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Samo słowo urok już ma coś w sobie negatywnego, nie przepadam za nim :| ale wiadomo każdy chce kochać i być kochanym, więc poszukuje sposobów na przyciągniecie tej upragnionej miłości.

Ważne jest przyciągnięcie właściwej osoby, i tak jak napisała Szepcząca - określenie cech tej czy tego wymarzonego, a nie zdobycie konkretnej osoby, kosztem czyjegoś nieszczęścia. Wszelkie bezpośrednie rzucanie uroków na określoną osobę :!: wypisywanie jej imienia i dokonywanie z nim rytuałów jest już sferą manipulacji :| :!:

Uczucie zdobyte siłą nie przynosi szczęścia, daje tylko chwilowe poczucie satysfakcji. I jak przy wszystkich rytuałach tak i przy tych na miłość ważna jest odrobina rozsądku.

Co do przyciągania miłości - wierzę w moc run :) - noszę przy sobie runę Gebo :arrow: viewtopic.php?f=57&t=116 z wypisanymi na kartce cechami mężczyzny którego chcę spotkać i pokochać :)

Namalowałam ją czerwonym flamastrem na kartce, dopisałam jaki typ mężczyzny poszukuję i poświęciłam kartkę jednemu z żywiołów. Może mój sposób jest zbyt prosty, ale lubię prostotę i wierzę w runy, ich siłę a na chwilę obecną dobrze mi się z nimi pracuje :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I bardzo dobrze, ze masz takie właśnie podejście.

Co do run to faktycznie mają moc, ale czasem warto rozszerzyć je na skrypt, bo pojedyncza runa zwykle ma kilka znaczeń.

Nie wierzę tez w cos takiego jak miłość pod wpływem uroku czy mnipulacji. Bo to nie będzie miłosć. Poza tym takie związki zwykle kończą się bardzo szybko i w mało przyjemny sposób. Tak nieuczciwie trzymany przy sobie partner odejdzie z dużym żalem i moze nigdy nie wybaczyć. Tym samym można utracić nie tylko partnera ale i jego przyjaźń.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm... Zaraz opiszę kilka zaklęć miłosnych, których osobiście nie próbowałem, lecz figurują w księdze magii i zaklęć. Są to czaru Wiccańskie, więc nie ma obaw co do pętania czyjejś woli. Mam jeszcze jedno zaklęćie z necronomiconu, ale ono jest czarem manipulacji, więc... Ale do rzeczy:

Czasami ktoś bardzo się nam podoba, boimy się jednak wykonać

jakiś gest z obawy, że nie przypadliśmy tej osobie do gustu i zostaniemy

odrzuceni. A oto zaklęcie pomocne w przełamaniu oporów

lub podjęciu decyzji o rezygnacji.

Zaklęcie to należy odprawiać w piątek, w planetarnej godzinie

Wenus lub gdy Księżyc znajduje się w znaku Byka albo Wagi, najlepiej

podczas pełni.

Do zaklęcia potrzebna jest mała, czerwona gumowa piłeczka.

Piłeczkę oczyszczamy i naładowujemy energią osobistą. Koncentrujemy

się na wybranej osobie i zaczynamy piłeczkę odbijać od

ziemi, mówiąc:

Z Ziemi w Powietrze, z Powietrza na Ziemię

Odbijam magiczną kulą raz i drugi

Ipytam: Czy mnie lubisz?

A może mnie kochasz? Pragną odpowiedzi.

Od Ognia, Powietrza, Wody i Ziemi.

Oczy demonów i anielskie skrzydła,

Dotykam kręgu wróżek.

Czy mnie lubisz, wiedzieć muszę.

A może mnie kochasz? Pragnę odpowiedzi

Od Ognia, Powietrza, Wody i Ziemi.

Mała piłeczka leci coraz wyżej,

Wkrótce odpowiedź na pytanie usłyszę.

Moja jest magia, moja jest moc,

Więc niech wszystko wyjaśni ta noc.

Odbijamy mocno piłkę i powtarzamy dwie ostatnie linijki pełnym

głosem.

Następnie, nadal odbijając piłeczkę, mówimy:

Bez szkody dla nikogo niech tak się stanie,

Niech wszystko działa na nieba planie,

Niech to zaklęcie nie krzywdzi nikogo,

księżyc i gwiazdy niechaj mi pomogą!

Wkrótce powinniśmy otrzymać właściwą odpowiedź na nasze pytanie.

Jeśli tak się nie dzieje, to po trzydziestu dniach możemy powtórzyć

zaklęcie, wybierając odpowiednią porę.

Następne zaklęcie jest podobne do opisanego przez Szepczącą:

By przyciągnąć prawdziwą miłość

Składniki:

różowa świeca

kadzidło jaśminowe

rozmaryn

Zapalamy kadzidło i wizualizujemy, z jakiego rodzaju osobą

chcielibyśmy spędzić życie. Wyobraźmy sobie cechy fizyczne, ale i

duchowe, intelektualne i psychologiczne. Nie chodzi tu o konkretną

osobę, ale nasz ideał. Wymieńmy też cechy prawdziwej miłości,

które są dla nas najważniejsze.

Zapalamy świecę i wyliczamy na głos wymarzone cechy osoby i

związku.

Następnie w płomień sypiemy odrobinę rozmarynu i mówimy:

Tych rzeczy pragnę u cudnego ciebie,

osoby kochającej, lojalnej i szczerej.

Niech prawdziwa miłość do mnie przybędzie,

To moja wola, niechaj tak będzie.

Powtarzamy formułę kilka razy i gasimy świecę palcami.

Zaklęcie powtarzamy przez kilka dni, aż świeczka wypali się do

końca.

Wzmocnienie związku

Składniki:

długa pomarańczowa świeca

mała biała świeca

wizerunek

zapałki

Zaklęcie to wzmacnia wzajemne oddanie i przywiązanie dwojga

ludzi.

Potrzeba do niego przede wszystkim zdjęcia osoby, której ma ono

dotyczyć. Umieszczamy podobiznę na stole, a po jej obu stronach

stawiamy świece. Pomarańczowa symbolizuje wzajemne przyciąganie

i poczucie atrakcyjności, biała zaś - czystość, której dochowują,

kiedy nie przebywają razem.

Można użyć większej liczby świec w tych dwóch barwach, w zasadzie

wystarczy jednak po jednej w każdym kolorze. Nie powinno

się też używać więcej niż ośmiu świeczek naraz. Doskonałym rozwiązaniem

jest także użycie świec dwubarwnych, białopomarańczowych.

Zapalamy świece, koncentrując się na wzmocnieniu swego

związku i na swoim partnerze. Wpatrując się w wizerunek, wypowiadamy

następujące słowa:

Verum, sanctimonia, amo, Amor

Apto manus apto aptor.

Co w wolnym tłumaczeniu oznacza:

Prawda, atrakcyjność, miłość i oddanie

Sprawiają, że tych dwoje pasuje do siebie.

Pozostawiamy świece, by wypaliły się same do końca, wizualizując

przy tym pozytywne aspekty swojego związku.

Mam ich jeszcze sporo, ale by ten post nie był zbyt nieczytelny zamieściłem tylko te trzy. Oczywiście, jeśli się komus podobają, mogę zamieścić pozostałe. Co do ostatniego zaklęcia, uważam, że jest zgodne z "regulaminem", bowiem nie mąci umysłu obcej osoby, a tylko wzmacnia istniejący już związek.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odnośnie ostatniego zaklęcia to działa ono o niebo lepiej jesli rytuał przeprowadzimy z osoba ukochaną. Wówczas więź zostanie wzmocniona. W przeciwnym razie może przynieść odwrotny skutek. Serio serio.

Tutaj dałam też post ze skryptami runicznymi na miłość: viewtopic.php?f=58&t=514

i jeszcze taka ciekawostka, którą kiedyś podesłał mi Moja Wiedźma

Love.gif

I wiem z doswiadzcenia swojego i nie swojego, ze te znaki działają

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam uważam ze Manipulacja a podryw to jest jedno to samo tylko pod inną nazwą ..Mariko i przyszła wymarzona Osoba ?:) jesli tak to po ilu dniach ?

Czyli jak będę chciał zęby moja dziewczyna była Afrykanką lub Azjatycką .. to wtedy bedzie ta osoba 0_0 może spróbuje :p jak rozwiąże problem Finasowy...

Czasami ktoś bardzo się nam podoba, boimy się jednak wykonać

jakiś gest z obawy, że nie przypadliśmy tej osobie do gustu i zostaniemy

odrzuceni. A oto zaklęcie pomocne w przełamaniu oporów

lub podjęciu decyzji o rezygnacji.

Zaklęcie to należy odprawiać w piątek, w planetarnej godzinie

Wenus lub gdy Księżyc znajduje się w znaku Byka albo Wagi, najlepiej

.

Dobrze powiedzianie... np ja podobałem sie takiej jednej dziewczynę ale za późno wróciłem na to uwagę tzn posłuchała rady kolezanki zeby nie brała sie za starszych o 3 lata ;/

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wg mnie najlepszym rytuałem na zdobycie miłości jest uwierzenie we własne możliwości, a nie wymyślanie tysiąca "ale", i używania run, czy innych rytuałów.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem tego samego zdania, jeśli jednak ktoś woli "przywołać" swą drugą połówkę, czy ma jakieś "ale", niech używa tych zaklęć, podług swej woli. Może poza tymi, wpływającymi na postrzeganie kogoś innego. Dorzucam jeszcze to:

Takie drobne, wesołe zaklęcie

By zmiękczyć serce

Składniki:

kartka papieru o boku 10 cm

zielone liście

niebieski pisak

czerwony pisak

Zaklęcia tego bardzo chętnie używają młodzi adepci magii, choć

nie jest ono przeznaczone wyłącznie dla nich. Zmiękcza ono serce

wybranej osoby, czy będzie to nauczyciel, rodzic, szef czy partner.

Na papierze piszemy imię wybranej osoby, której serce pragniemy

zmiękczyć, a na nim rysujemy pentakl (pentagram w okręgu),

skierowany jednym czubkiem w górę.

Na drugiej stronie, czerwonym pisakiem, piszemy w czterech rogach:

Współczucie Litość

Uprzejmość Dobroć

i wszystkie otaczamy wielkim, czerwonym sercem.

Liście kładziemy na kartce od strony czerwonego serca i składamy

papier cztery razy. Liście nie mogą wypaść.

Przyciskamy pakuneczek do serca i mówimy:

Przyjmij ten podarunek, niech serce twe zmięknie,

Okaż mi litość, proszę cię pięknie.

Przez resztę dnia amulet nosimy na sercu, a w nocy zakopujemy

w parku lub ogrodzie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czar z pozoru wydaje sie niewinny i niby prowadzi do zmian na lepsze ale... No własnie, jest to małe ale, ponieważ wskazujemy tu juz konkretna osobę, wchodzimy w sfere manipulowania nią. A to już nie jest dobre.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tego się też obawiałem, jeśli chcesz, usune te zaklęcie. Jednak osobiście uważam, że to zkalęcie wielkiego chaosu rozpętać nie może, zresztą, wątpie by zadziałało na osoby z ciut silniejszą psychiką.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

każdy ma o tym inne zdanie... jak dla mnie nie ma tu nic związane z Manipulowaniem ..

Wg mnie najlepszym rytuałem na zdobycie miłości jest uwierzenie we własne możliwości, a nie wymyślanie tysiąca "ale", i używania run, czy innych rytuałów.

może ale zauważyłem nie dawno nie wazne czy wtedy jest podryw,uwodzenie wszystko ma przynajmniej 75% Manipulacji tylko pod inną nazwą :?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to może i ja zabiorę głos w tym temacie?!

Wg starej ludowej magii, można przywołac sobie obiekt swoich westchnień. Rytuał ten odprawiamy w grudniu. Do tego rytuału najlepiej wykorzystac gałązki jabłoni, brzoskwini lub sosny i zawiązac na nich dwie czerwone kokardy połączone razem. Następnie należy spojrzec za okno i wpatrywac się przez chwilę w niebo i i poprosic siły wszechświata, by wsparły nasze marzenia. Po tej chwili marzeń, trzeba usiąśc przed gałązkami, zapalic świeczkę i wizualizowac sobie sytuację, w jakiej chcielibyśmy się znaleźć. Oczywiście należy skoncentrowac się tylko na jednym życzeniu. Taki rutuał powtarzamy przez 15 minut, przez trzy kolejne wieczory. W wigilijne południe ?podaruj" splecione gałązki Słońcu (należy ustawic je w oknie, by padały na nie słoneczne promienie). Wówczas należy po raz ostatni skoncentrowac się i zwizualizowac swoje pragnienie. Potem postawic gałązki na stole, a przed nimi położyc na stole, na drewnianym talerzu orzechy, rodzynki migdały jako ofiarę dla dobrych duszków, duchów i Twoich przodków w intencji, by pomogli w realizacji marzeń.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uroków miłosnych jest sporo, a niestety większość z nich wkracza w sferę manipulowania innymi osobami, rzucania na nich miłosnych uroków i zaklęć wiążących. Takie związki nie są budowane na prawdziwym uczuciu a egoizmie jednej ze stron i zaborczości. Dlatego nie bedziemy w tym miejscu o takich urokach pisać.

Są jednak magiczne sposoby na przyciągnięcie miłości, bez użycia manipulacji względem konkretnej oosby. Jest to po prostu sposób na przyciągnięcie właściwej osoby.

Poniższy sposób przekazał mi Moja Wielka Wielka Wiedźma :)

Na kartce papieru należy opisać jakiego chce sie partnera, jego cechy, wygląd, ale nie opisywać kto to jest konkretnie z imienia nazwiska. Następnie kartkę trzeba spalić. a popioły z niej zamknąć w pudełku lub małym słoiczku. Czymś szczelnie zamykanym. Na wieczku należy napisać skrypt runiczny: Gebo, Berkano, Tiwaz, Odala, (Kobiety, mężczyźni powinni zamienić runę Tiwaz na Berkano) - Znaki graficzne tych run znajdują się tu: viewforum.php?f=57

Taki pojemnik z popiołem i skryptem trzymamy w domu, w ukryciu i czekamy na pojawienie się naszej drugiej połowy.

Sama nie stosowałam ale dałam przepis koleżance i po 3 tygodniach już była na pierwszej randce z dawnym znajomym z podstawówki. Z tego co wiem jakoś się to rozwija na razie, wiec może i ten sposób działa :)

I na koniec jeszcze uwaga. Wszelkie posty zawierające uroki miłosne wkraczające w sferę manipulacji będą usuwane.

Ciekawa jestem jak potoczyła się ta znajomość, czy skrypt zadziałał?

Sama się zastanawiam nad zrobieniem skryptu na przyciągnięcie miłości, w końcu odpowiedniego, bo całe życie samych niewłaściwych przyciągam?

Lepszy byłby ten skrypt czy ten znak runiczny :)

post-1384-0-91606700-1308132975_thumb.gi

Edytowane przez Aliya
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To stary post i z mojej strony stare dzieje. Nie zajmuję się juz magią runiczną, a sposob podał mi znajomy :)

W tej chwili odradzam Ci taki skrypt, a na pewno nie ma co robic go na własną ręke.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 12.08.2010 o 17:57, Duch napisał:

Wg mnie najlepszym rytuałem na zdobycie miłości jest uwierzenie we własne możliwości, a nie wymyślanie tysiąca "ale", i używania run, czy innych rytuałów.

Bardzo trafne i mądre spostrzeżenie /stwierdzenie  , można drogą samo-dyscypliny i samo-doskonalenia (czytaj -rytuały magiczne ) wypracować urok osobisty i wdzięk } charyzmę : https://pl.wikipedia.org/wiki/Charyzma

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Największą magią na świecie ,mająca  silny wpływ narkotyczny ,na umysł - system nerwowy człowieka ,psychikę ,ducha  /duszę  i podświadomość jest - Magia Seksualna / Erotyczna /Miłosna .

Edytowane przez Mistyk
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 21.8.2016 o 12:01, Mistyk napisał:

Największą magią na świecie ,mająca  silny wpływ narkotyczny ,na umysł - system nerwowy człowieka ,psychikę ,ducha  /duszę  i podświadomość jest - Magia Seksualna / Erotyczna /Miłosna .

Magia Miłosna /Erotyczna 

 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.