7 postów w tym temacie

Witam,

Ezoteryką zajmuję się od 5 lat. Zacząłem od pracy z energią i medytacją. Teraz zajmuję się okultyzmem. Jestem Lucyferianinem, adeptem ścieżki lewej ręki. Moje praktyki obejmują mnóstwo technik magicznych, min. lucyferyczna magie, yatukanskie czarostwo, therioniczne czarostwo, magie chaosu itd. Za okolo 2 mmiesiace zabieram sie za lucyferyczna goecje oraz yatuk dinoih oraz prace nad klifotami z drzewa Da'ath.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj na naszym forum.

Zajmujesz się faktycznie ciekawymi, choc na pierwszy rzut oka mrocznymi zagadnieniami magii i ezoteryki.

Jeśli zechcesz nam przyblizyc swoja drogę, bedzie miło. pamiętaj jednak, by trzymać się w tym regulaminu naszego forum ;)

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jeśli zechcesz nam przyblizyc swoja drogę, bedzie miło. pamiętaj jednak, by trzymać się w tym regulaminu naszego forum
Pamiętam, czytałem regulamin :)

Ścieżka Prawej Ręki, jest to dążenie do oświecenia, do ideału, poprzez ascetyczne techniki i prace z sefirami na drzewie zycia, co prowadzi do polaczenia sie z bogiem, absolutem po smierci, zatracenie swojej indywidualnosci. Wieczny sen. Kończy to powtarzający się cykl inkarnowania na ziemi.

Ścieżka Lewej Ręki, ma podobny cel, jednak troche inny "efekt koncowy" oraz techniki. Adept ścieżki lewej ręki dąży do przebóstwienia, poprzez techniki bardziej rozpustne niż te adepta ścieżki prawej ręki. Dąży do zbalansowania w sobie tak samo ciemności jak i światła, pracuje z Klifotami na drzewie Da'ath, (Drzewo Smierci) by stać się adwersarzem, przeciwnikiem, odłączając się od naturalnego porządku tego świata, od boga (absolutu), zachowując swoją indywidualność po śmierci i być "jak bóg".

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tą ascezą bym nie pzreszadzała :)

A może załozysz o tym nowy temat i go rozwiniesz? Np w dziale Okultyzmu?

Pozdrawiam i dzieki

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam nowego użytkownika forum, myślę że będziemy się dogadywać. Życzę Ci dobrego dnia.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.