AdrianX

UWAGA !! Wyczuwam Cos prosze o pomoc

5 postów w tym temacie

Napisze to tak i prosze o jasną odp i jestem gotowy na wszystko juz:::

!!! Może i jestem chory psychicznie ale zanim ocenisz doczytaj do konca !!!

Od kilku tygodni walcze z czyms co mnie chce zniszczyc (doswiadczyłem oobe).

Wczoraj ubolewając nad tym ze juz brakuje mi sił "wyczułem białe piurko spadające które dało mi sie złapać a w tle słyszałem kruki".

Wiele razy łape sie na tym ze sie rozglądamjakbym coś czuł...

Dziś np przed wypadkiem motocyklisty z autem..." wyczułem coś zlewej...spojżałem tam i nagle po ok 3sekundach widze motor auto i buuum!!!!"

Prosze o wyjasnienie nawet jesli jest straszne..

 

Dodam ze doswiadczyłem juz zjawisk o ktorych mogłbym nakrecić horror.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Edytowane przez AdrianX
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Adrianie :) ,napewno nikt na ziemi nie doświadczył tak dziwnych rzeczy i przerażających ,nawet zagrażających życiu jak ja ,to jak przeżywać śmierć  jak szamani ,przeżyłem rzeczy o których się filozofom nie śniło . 

A wię c do rzeczy ,co sdo twojego przeczcia to jest przebłysk  intuicji ,6-sty zmysł nadprzyrodzony ,parapsychiczny ,paranormalnmy ,lub  prekognicja - 

Prekognicja (późnołac. præcognition-, præcognitio, od łac. præcognoscere, „wiedzieć wcześniej”; od præ-, „przed, wcześniej, pra-” i cognoscere, „wiedzieć, być zaznajomionym z”, od co-, „z, razem; całkowicie, dokładnie, gruntownie” i gnoscere, noscere, gr. γιγνώσκειν gignōskein, „dowiedzieć się”) – w parapsychologii zjawisko paranormalne oznaczające wiedzę o zdarzeniach w przyszłości, której nie można wywieść z bieżącego stanu wiedzy (co odróżnia je od przewidywania, czy prognozowania)[1]. Pojęcie jest związane z jasnowidzeniem, jednakże nie powinno się go z nim utożsamiać (gdyż we współczesnej parapsychologii jasnowidzenie traktuje się bardziej jako wiedzę o tym, co dzieje się w innej przestrzeni, lecz w tym samym czasie, a prekognicja oprócz psychotronicznej "podróży" w przestrzeni, daje dostęp do wiedz o przyszłych zdarzeniach)[2].

Zjawisko

Podobnie jak wszystkie zagadnienia parapsychologiczne, prekognicja jest zagadnieniem kontrowersyjnym i jest odrzucana przez środowiska naukowe, a budzi wątpliwości nawet wśród osób zajmujących się parapsychologią. Kwestionuje się istnienie tego zjawiska, a także prawdziwość bądź interpretację doświadczeń związanych z prekognicją. Nie istnieją wiarygodne źródła naukowe potwierdzające istnienie tego zjawiska i badanie go jest przykładem pseudonauki.

Poniżej opisane jest stanowisko parapsychologii, z którym nie zgadza się większość naukowców.

Parapsychologia zjawisko prekognicji dzieli na dwa poziomy:

  • osobisty – związany z przyszłością konkretnej osoby,
  • ponadosobisty – dotyczący zjawisk społecznych, politycznych, gospodarczych, przyrodniczych itp.

Ponadto zdolność prekognicji dzieli się na:

  • natychmiastową – tj. polegającą na umiejętności przewidzenia zdarzeń, które nastąpią w bardzo krótkim czasie (rzędu kilku sekund),
  • oddaloną w czasie – tj. polegającą na umiejętności przewidzenia zdarzeń odległych w czasie (np. mających nastąpić za rok).

Kwestia istnienia ludzi posiadających zdolność prekognicji jest bardzo kontrowersyjna z naukowego punktu widzenia. Jakkolwiek istnieje wiele relacji historycznych i współczesnych osób, które miały „wizje” przyszłych zdarzeń, wszystkie one mają charakter post-factum i jako takie nie mogą być traktowane jako przekonujący dowód na istnienie tego fenomenu.

Osoby twierdzące, że doznają jasnowidzenia zdarzeń oddalonych w czasie, miewają te wizje zwykle w zmienionych stanach świadomości (sen, trans, medytacja, onejromancja) za pomocą czynności mantycznych: dywinacja, kartomancja, tarot.

Założony w Wielkiej Brytanii i USA Central Premonitions Registry jest instytucją zajmującą się gromadzeniem rzekomych lub prawdziwych wizji przyszłości. Instytucja ta istnieje od 1966 roku. Jak dotąd jednak nie udało się jej pozyskać opisu jasnowidzenia przed zdarzeniem, które rzeczywiście miało później miejsce, tak jak to opisywała jasnowidząca osoba. Istnieją tylko liczne relacje post factum – oraz relacje świadków (zwykle bliskich znajomych i członków rodziny) twierdzących, że osoba jasnowidząca opowiadała swoje wizje zanim dane zdarzenie miało faktycznie miejsce.

Łatwiejsza do weryfikacji naukowej jest zdolność przewidywania zjawisk, które mają nastąpić w najbliższym czasie. Wiele osób w swoim codziennym życiu ma czasem wrażenie, że „wie”, co się za chwilę stanie, trudno jednak jest tu ustalić, czy ta „wiedza” pochodzi z umiejętności błyskawicznego, ale racjonalnego przewidywania co się stanie, czy też pochodzi ona z „bezpośredniego” kontaktu z nieodległą przyszłością. Badaniem tego fenomenu zajmuje się na szeroką skalę m.in. Princeton Engineering Anomalous Research Center, które powstało w 1979 roku i od tego czasu przeprowadziło tysiące rozmaitych testów, mających zbadać istnienia tego zjawiska. Wiele wyników tych eksperymentów zdaje się potwierdzać, że w niektórych sytuacjach ludzie miewają takie błyskawiczne wizje najbliższej przyszłości, których nie da się racjonalnie wyjaśnić, jednak wyniki te są wciąż mocno kontrowersyjne i ciągle dyskutowane w literaturze fachowej.

Wzmianki historyczne

Prekognicja jest zjawiskiem opisywanym od dawien dawna w licznych podaniach różnych ludów, w tym również i w mitologii. Najczęściej opisy zjawiska pojawiały się w formie snów, lub wyroczni. Za przykład najsłynniejszej z nich posłużyć mogłaby wyrocznia w Delfach.

Sama Biblia posiada wiele opisów charakterystycznych dla prekognicji. Stary Testament posiada aż 18 ksiąg uznawanych za prorocze, a przykładem mógłby się stać opis proroczych snów faraona zinterpretowanych przez Józefa na przepowiednię 7 lat urodzaju i 7 lat posuchy. Nowy Testament również posiada opisy takich zdolności - Święta Rodzina uciekła do Egiptu po śnie św. Józefa ostrzegającym przed rzezią niewiniątek będącą wynikiem gniewu Heroda.

Według osób zajmujących się parapsychologią przykładem obecnie udokumentowanej prekognicji jest opowiadanie Futility Morgana Robertsona z 1898 roku, które pasuje do opisu katastrofy Titanica. Autor opisuje w nim historię rejsu liniowego statku pasażerskiego o nazwie Titan, który, mimo iż jest uważany za niezatapialny, idzie na dno po zderzeniu z górą lodową. Podobne były wymiary obu statków, a ich nośność, liczba kominów, turbin i śrub była identyczna. Statki są praktycznie identyczne. Identyczne jest też przeznaczenie, katastrofalne zderzenie z górą lodową, które nastąpiło dokładnie w tym samym miejscu na Atlantyku. Innym wytłumaczeniem jest po prostu zbieg okoliczności, a także fakt, iż autor był znakomitym znawcą marynistyki i przed napisaniem książki przeprowadził długie badania na ten temat. Należy także pamiętać, że po katastrofie "Titanica" autor dokonał zmian w książce, jeszcze bardziej zbliżając przedstawione w niej wydarzenia do tego, co się stało w rzeczywistości. Oprócz tego w wielu książkach różnych autorów doszukać się można elementów prekognicji.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Prekognicja

Cytat Adrian : 

Wczoraj ubolewając nad tym ze juz brakuje mi sił "wyczułem białe piurko spadające które dało mi sie złapać a w tle słyszałem kruki".

Wiele razy łape sie na tym ze sie rozglądamjakbym coś czuł...

Bóg Stwórca ,lub twój Duch Święty  ,zstąpił z nieba ,i wcielił się w  białe piurko (biel symbolem niewinności i cnoty ,a białe piurko zsatąpieniem ducha świętego w ciało ,i oświecenie go  ) ,by dodać ci sił  ,a słyszące  kruki to społeczna negatywna energia grupy ,lub zło które cię otacza zewsząd .

Pozdrawiam :) 

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolego. ja miałem wizję, śmierci kogoś bliskiego. Wcześniej myślałem że to sen okazuje się że nie. Stało się wszystko tak parę tygodni. Druga sprawa. Od tego pieprzonego obe. Mam same problemy 

Ale dodam że przeżyłem śmierć kliniczną 

I było by wszystko super gdyby nie to że zachciało mi się połączyć z duchem zmarłej osoby.  najpierw lezalem spokojnie to mnie coś całą noc samo chciało wyrwać. Później tylko gorzej chyba wszedłem w zła stronę mocy. To całe obe jest Niebezpieczne bójcie się grzesznicy 

Mam same objawy 

spontaniczne ruchy ciała, wibracje, spazmy 
- dziwne zachowania mięśni w okolicy odbytu 
- nagłe bezwarunkowe ruchy ramion, nóg i głowy, przypominające silne szarpanie lub tiki nerwowe. 
- upadki, omdlenia, uczucie sztywności mięśni 
- uczucie, że wzdłuż kręgosłupa płynie wielka elektryczna rzeka 
- wydawanie z siebie dziwnych dźwięków

Inne wewnętrzne fizyczne odczucia: 
- ekstazy i przyjemne odczucia trwające kilka minut a nawet miesięcy 
- uczucie bycia jakby pijanym, dziwne zawroty głowy 
- pojawienie się opuszczania ciała 
- popadanie w trans, przemieszczanie się w inne wymiary 
- zwiększenie pracy serca, szybki puls 
- uczucie podłączenia pod prąd elektryczny 
- swędzenie ciała i wiercenia jakby z ciała wychodziły robaki 
- nadciśnienie krwi, które wywołuje wielki niepokój 
- bezsenność i nocne bóle brzucha 
- uczucie, że w ciele mieszka wąż, szczególnie w okolicy brzucha i kręgosłupa 
- ból klatki piersiowej podobny do ataku serca, swędzenie w sercu 
- chroniczne albo przejściowe bóle całego ciała, ciężkie do diagnozowania 
- bóle kręgosłupa, w niektórych odcinkach znacznie ostrzejsze, np. kark, odcinek piersiowy na wysokości tylnej czakry serca, bóle lędźwiowe i kości krzyżowej - kłucie wielkich ilości igieł 
- bóle głowy, uczucie jakby pękała na 1000 kawałków, swędzenie w środku mózgu, kłucie i dziwne wiercenie 
- elektryczność w głowie i wrażenie jakby otwierała się głowa 
- brak czucia w ramionach, dłoniach i stopach. Kiedy otwiera się czakra korony- brak czucia na czubku głowy 

wielkie wibracje w kości krzyżowej i wyzwalanie się energii seksualnej powoduje orgazmy w genitaliach i w mózgu 
- uczucie lekkości ciała, jakby wypełniało go powietrze, uczucie lewitowania, każdy krok przypomina odbijającą się gumową piłkę 
- podróże astralne 
- niezwykle wyczulony słuch, słyszenie dźwięków i głosów z najdalszych dystansów

I do tego 

Ja od 2 40- do 4 mam atak szumy uszne a później za światów przychodzi demon Prawdziwy albo Szatan. Masakra jakaś Tylko pomaga Nowy Testament i Paciez modlitwy.  Ludzie przestańcie jak najszybciej. Bo to was wszystko zabije. Gdybym wiedział że usłyszę głos z piekieł i będzie mnie dręczyc nigdy bym tego nie wywołał 

Ludzie ostatnio raz was ostrzegam bo nawet nie wiem czy dozyje do następnego tygodnia 

 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostrzeżenia są słuszne i w pełnhi uzasadnione ,ale poczytaj o energii kundalini :

Uważam, że każdy parający się ezoteryką, jogą czy medytacją, powinien mieć podstawową wiedzę na temat Kundalini. 

Obudzenie Kundalini, czy jak niektórzy mawiają -syndrom Kundalini może spotkać każdego, lecz w szczególności osoby zajmujące się jogą, medytacją czy wszelkimi formami pracy z samym sobą.

Jest cała mnogość definicji Kundalini -skąd, jak i dlaczego. Na jednym biegunie teorie mówiące o tym, że przebudzone Kundalini oznacza dla nas wjechanie na autostradę ku oświeceniu lub lepiej powiedzieć -wsiedliśmy do pociągu i możemy się zrelaksować, podczas przyglądania się temu co się wydarza (dostajemy pięny dar). Drugi biegun - osoba z przebudzonym Kundalini to opętany nieszczęśnik na drodze ku samozagładzie.

Nawet teorie optymistyczne przestrzegają(informują), że proces transformacji bywa bardzo bolesny (tak fizycznie jak i psychicznie). W tych teoriach wszelkie negatywne efekty przebudzenia Kundalini (od bólu głowy, po wszelakie opętania czy nawet stany fizyczne groźne dla zdrowia lub życia), są po prostu fazą przejściową - generalnym remontem naszego ja. Optymizm leży w przekonaniu, że energia Kundalini wie lepiej i co by się z nami złego nie działo (łącznie ze śmiercią), jest po prostu bezkompromisową pracą z naszą karmą, blokadami itp. (pamiętajmy, że w niektórych systemach religijnych/filozoficznych żyjemy wiele razy - śmierć w tym czy innym życiu, z punktu widzenia naszej duchowej podróży, to nie wydarzenie o kluczowym znaczeniu).

Są też teorie pośrednie - obudzone Kundalini to dar, który możemy wykorzystać dobrze lub tragicznie w skutkach.

Po tym przydługim wstępie, lista częstych symptomów, związanych z przebudzeniem Kundalini. Pamiętajmy, że poszczególne symptomy mogą nie oznaczać przebudzenia Kundalini, a całkiem inne rzeczy -np. chorobę fizyczną lub psychiczną.

Poniższe objawy, mogą być krótko lub długotrwałe:

- bóle, mrowienie, tracenie czucia w pojedyńczych częściach ciała, czy całym ciele

- odczucia strumieni energii w ciele ( jakby prąd w organiźmie)

-odczucia zimna lub gorąca

-spontaniczne ruchy ciała, wydawanie dźwięków 

-zwiększona dawka energii lub przeciwnie - ogólne przemęczenie

-zmiany w naszych kulinarnych gustach (nagle coś lubimy lub przestajemy lubić)

-bardzo mocne libido lub jego utrata

-bóle i uczucie napięcia (szczególne w okolicach głowy i karku, czy klatce piersiowej)

-zmiany w tętnie

-problemy z układem pokarmowym

-wybuchy negatywnych nastrojów ( z nikąd może pojawić się gniew, złość, smutek, panika)

-wewnętrzne dźwieki (szum, ale też dźwiek fletu, bębna itp)

-poczucie zagubienia i trudności z koncentracją

-mistyczne stany, trans, poczucie jedności z kosmosem itp

-okresowe stany totalnej miłości, radości i szczęścia

-mordercze/samobójcze myśli

-zmiana orientacji seksualnej, pojawianie się pragnień uznawanych za niemoralne czy nielegalne

-doświadczenia psychiczne - OOBE, telepatia itp

-zwiększona kreatywność (chęć do tworzenia poezji, malarstwa ,muzyki itp)

-zwiększona wrażliwość na otoczenie(np. wyczuwanie emocji innych)


Z obudzeniem Kundalini może wiązać się obudzenie w nas supermocy zwanych Siddhis - tych mocy bardzo dużo, budzi się jedna lub wiele. W dużym skrócie - mając te wszystkie moce, lub ich część, zostalibyśmy uznani przez wielu za boga ( telepatia, latanie, ożywianie zmarłych itp). W większości pism, Siddhis uznawane są zazwyczaj za przeszkodę w drodze ku oświeceniu.

Moje prywatne doświadczenie - jeśli chodzi o wypunktowane rzeczy to spotkałem się z tym ja sam, lub moi znajomi z Kundalini.
Co do siddhis -nie wiem czy są, ale to, że mogą nam przeszkadzać to chyba oczywiste.

Jak widać wiele symptomów, z których każdy można interpretować jako coś dobrego lub złego. Jesli optymista ma rację - nawet nasza śmierć wywołana Kundalini to piekna sprawa - skoro Kundalini wybiera najlepszą drogę, widocznie nie mamy już nic do roboty w tym wcieleniu. Jeśli pesymista ma słuszność-nawet stan totalnego współczucia i miłości to oznaka, że jesteśmy na drodze ku samozagładzie.
 

PRZEBUDZENIE DUCHOWE I ENERGIA KUNDALINI
(CZĘŚĆ 2)
LINK! DO CZĘŚCI 1

LINK! DO CZĘŚCI 3

gdfghrtrth.jpg

Energia Kundalini jest inną formą energii niż samo przebudzenie duchowe. Wzmacnia wszystkie aspekty przebudzenia duchowego, zwiększa myśli, emocje, duchowość, budzi kreatywność i ulepsza systemy fizyczne. Zwana jest energią geniuszu. W zależności od procesów myślowych, historii życia i stanu psychicznego, osoby tak wzmocnione mogą być pozytywne i negatywne. Jeśli osoba jest duchowo rozwinięta, koncentruje się na prawdziwym życiu, miłości i konstruktywnych działaniach takich jak praca dla innych, edukacja w kierunku duchowym będzie pozytywną formą. Jeśli osoba skupia się na życiu, w którym ciągle jest chaos, bałagan, zakłamanie, egoizm, pojawiają się przykre myśli, emocje, zamieszanie, smutek, przytłoczenie, a nawet nienawiść będzie miało negatywny przebieg. Prawda jest również taka, że mało kto przebudzi się od razu w 100% na pozytywnym biegunie, szczególnie w spontanicznym procesie. Musi pokonać lęki, strach i inne problemy. Taka osoba ma wiele wyzwań i dużo pracy i często kroczek po kroczku zmierza naprzód we właściwym kierunku neutralizując wszystkie negatywne energie. 

Podczas budzenia się Kundalini mogą być bardzo dramatyczne doświadczenia, w rezultacie będzie to długa lista wstrząsów fizycznych i psychicznych. Niektóre osoby przechodzą ten proces mocniej na polu fizycznym, inne na emocjonalnym, w masywnym przebudzeniu Kundalini zaistnieją zarówno jedne i drugie. W zasadzie jest siedem kategorii objawów jakie zaobserwowano w spontanicznym przebudzeniu Kundalini

1. Ruchy prany lub kriyas
(energii życiowej)

Intensywne ruchy energii oczyszczają ciało i fizjologiczne bloki; wtedy osoba doświadcza mimowolnych ruchów, nawet przypominających ataki padaczki, drżenie ciała, wibracje, skurcze i skręcanie mięśni. Wszystko jest uwalniane i usuwane na bardzo głębokim poziomie w celu prawidłowego przepływu w kanałach energetycznych już wyższej energii.

2. Zjawisko Yogi

Niektóre osoby spontanicznie mogą wykonywać postawy yogi, mudry, które nigdy wcześniej nie były przez nie praktykowane. Pojawia się spontanicznie niezwykłe oddychanie, różne formy oddechu, wewnętrzne dźwięki, a nawet spontaniczne śpiewanie mantr.

3. Fizjologiczne objawy

Przebudzone Kundalini często generuje niezwykłą aktywność fizyczną, intensywne usuwanie toksyn, które w tym czasie uwalniają się gwałtownie z organizmu. Występują duże problemy z sercem, bóle głowy, kręgosłupa, zaburzenia żołądkowo-jelitowe i problemy z układem nerwowym. Ponadto w ciele występuje uczucie pieczenia, gorąca, nadwrażliwość na bodźce zmysłowe, nadpobudliwość albo ospałość, duże różnice w popędzie seksualnym. Objawy przychodzą i odchodzą bez powodu, nie reagują na leczenie.

4. Psychologiczne objawy

Duchowe przebudzenie jest wyzwaniem dla świadomości, a ta daje sygnał do Kundalini, dochodzi do separacji ego z centrum psychiki. Oczywiście ten etap wprowadzi osobę w niewytłumaczalny stan emocjonalny, który odezwie się w różny sposób: uczuciem lęku, poczuciem winy, depresji, współczucia, miłości, radości, to wszystko będzie się mieszać razem i będzie przeplatane niekontrolowanymi atakami płaczu. W czasie spontanicznego budzenia się Kundalini płynie morze łez.

5. Bardzo silne objawy zmysłowe

Osoby doświadczają nietypowych zjawisk wizualnych w stylu wizji światła, symboli, doświadczeń wcześniejszych żyć, podróży astralnych, odzywa się wewnętrzna muzyka, dźwięki lub wewnętrzne mantry, np.: OM. Zmienia się węch, nagle czujemy w pomieszczeniu zapachy, których tam nie ma, np.: drzewa sandałowego, róży, fiołków, paproci ... i inne. Nasz słuch jest niezwykle wrażliwy nawet na drobne szmery. W tym samym czasie mamy złudzenie, że nasze ciało jest dużo większe, wyższe albo zupełnie tracimy poczucie siebie jako ciała, stąd też wynika nasza dezorientacja.

6. Psychiczne zjawiska

Otwierają się nasze zdolności psychiczne: telepatia, świadomość aury, czakr, zdolności uzdrowicielskie, psychokineza, prekognicja.

7. Mistyczne stany świadomości

Człowiek potrafi w jednej chwili doświadczyć wielkiego spokoju i pogody ducha, poczuć jedność ze wszystkim. Bywa, że miewa psychologiczne wstrząsy przypominające epizod psychotyczny, stąd wielu lekarzy, którzy nie są obeznani w temacie Kundalini wystawiają niewłaściwą diagnozę, wskazują na patologię osoby, ponieważ te objawy można bardzo łatwo pomylić z symptomami psychozy, manii, depresji, a nawet schizofrenii. Wiele osób przechodzi tą linię i są błędnie leczone, co jeszcze bardziej komplikuje ten proces.

Jak można pomóc osobom z budzącym się Kundalini?

fgghtrhh.jpg

Najwięcej korzyści przynosi wsparcie i wyjaśnienie skomplikowanego procesu między duchem i ciałem fizycznym, a nie straszenie ludzi, że nabawili się czegoś złego, tylko wyjaśnienie działania wyższej świadomości, która jest ukryta w każdym człowieku. Po przebudzeniu Kundalini z ludźmi dzieją się różne dziwne rzeczy, umysł potrafi zamanifestować się w rozmaity sposób, czasami oszałamiający. Tutaj ważna będzie komunikacja ze światem zewnętrznym i odpowiednie wsparcie, zrozumienie, aby zminimalizować obciążenia. Trudno będzie znaleźć dobry język z ludźmi o sztywnych przekonaniach i odmiennym światopoglądzie. Ważne jest także, aby nie mylić Kundalini z Oświeceniem, jak to widzę nagminnie zdarza się naszym czytelnikom. Kundalini dopiero rozpoczyna ekspansję świadomości, która ustawia scenę do dalszych doświadczeń z zakresu transpersonalnych stanów świadomości. Rozszerza nasze możliwości duchowe poprzez wzrost energii, oczyszczenie ciała, ekspansję twórczą, zaangażowanie na rzecz większego dobra. 

Nie pomaga osobie, w której ciele budzi się Energia Kundalini napaść innych ludzi; ich myśli i emocje są zasadniczo różne, a w tym procesie muszą być uwzględnione bolesne doświadczenia, odczucia, wspomnienia. Nierzadko staną na drodze takiej osoby ludzie z rozpędzonym ego, wielką dumą o zupełnie innych przekonaniach i chcą aby się im poddać, ale niestety osoby przebudzone odkryły już wyższe Ja i nie sposób ich z tej drogi zawrócić.

dfgrthhtjtyj.jpg

Energia Kundalini wnosi w naszą duszę i ciało energie transformacyjne, daje głębokie przemiany osobowości. Coraz więcej ludzi smakuje te energie, umysł zapala się jak świeca i postrzegamy, że już nie śpimy. Ale należy też wiedzieć, że budząc się budzimy nowe obszary dotąd nieznane. Stary system musi się rozpuścić, pogłębić, a to nie następuje w ciągu kilku dni, a nawet tygodni. Od tej pory dopiero rozpoczynamy bardziej świadomą podróż; odważnie i uczciwie, w której odkrywamy prawdziwą miłość i nasz własny potencjał.

gghrthjjh.jpg

Duchowe przebudzenie budzi nas do duchowego życia, a Energia Kundalini doprowadza nas do stanu jasności, w każdym tego słowa znaczeniu. Jasność – kim jesteśmy ... a nie tylko co widzimy przez nasze soczewki osobowości z poziomu własnej pozycji.

Osoby z rozbudzonym Kundalini to nie te, które myślą, że już tą energię rozbudziły, ale te, które zaczyna postrzegać środowisko, nie chodzą niezauważone, faktu przebudzenia duchowego nie można ukryć przed światem. Zostali właśnie odkopani spod gruzu karmy, wypuszczeni z niewoli ciemności. Zaczynają jaśnieć, mają swoje projekty, przedziera z nich bardziej wyrafinowany stan duchowy, który objawia się w ich słowach, myślach, czynach. Widać, że są doświadczeni Łaską Bożą, a ich życie zostało podłączone do fali kwantowej. Zaczyna w nich dominować odwaga, kreatywność, motywacja do działania na rzecz innych, przebaczanie, współczucie, nie przejdą obojętnie obok cierpienia. Widać, że te osoby mają rozbudzony większy obszar mózgu. Wyglądają młodziej, ponieważ ich przebudzone czakry zwiększają pobór tlenu, za pomocą którego podnoszą w ciele ilość prany, która wpływa do kanałów nerwowych. 

Człowiek budzący Kundalini daje ludziom coś więcej niż przeciętność: genialne pomysły, piękną poezję, malarstwo, muzykę, coś co jest dla świata nowością, są pionierami nowych dróg i wzmacniają ludzkość na drodze duchowej. Energia Kundalini otwiera mądrość, siłę, budzi nieznaną wiedzę i nie jest ona z encyklopedii tylko płynie z wewnętrznych kanałów, a przede wszystkim taka osoba czuje się dzieckiem Boga.

fderghrthtrh.jpg

 

https://www.vismaya-maitreya.pl/kundalini_przebudzenie_duchowe_i_energia_kundalini_cz2.html

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to doświadczenia kogoś z innego forum ,chociaż moje doświadczenia są podobne ,zbieżne z tymi słowami ,i w pełni się z nimi zgadzam ,ja to robię nawet na odległość ,nawet dużą ,gdyż mam dar od urodzenia -uzdrowiciela duchowego (egzorcysty ) , lub psychologa transpersonalnego .

Egregory - myślokształty.

Postautor: Wlodek » sob sty 10, 2009 10:13 am

Myślę że dobrze jest dowiedzieć się nieco o elementalach, egregorach - specyficznej formie myślokształt 
Z ich mniejszą formą spotykam się przy uzdrawianiu ,odprowadzaniu dusz i oczyszczaniu.
Ostatnio odprowadziłem dusze od jednego chorego ,ale pozostały dwa cienie przyczepione do jego piersi.
Nie mogłem użyć skondensowanej energii ponieważ chory miejscami prawie nie posiadał aury z powodu działania ubocznego zażywanych leków.
Po chwili przyszła myśl - użyj najwyżej wibracyjnej energii ale w formie mgły.
Zrobiłem tak i po chwilce oba pasożyty zaczęły się dosłownie roztapiać i spływać na podłogę gdzie do końca wyparowały.
Wreszcie mogłem przystąpić do uzdrawiania i bez obawy że energia jest podkradana.
Pisze o tym aby podkreślić że myślokształty są wszędzie i należy je brać pod uwagę bo są bardziej realne niż by się nam wydawało.
Występują tez w każdym domu i mnie dawały się we znaki stukając gdy byłem głęboko wyciszony co było bolesne.
W końcu je rozpuściłem i mam spokój puki kochani domownicy nie "urodzą następnych".

Wspaniale opisuje to zjawisko Ledbeater, Annie Besant .
Po niżej umieściłem fragment na ten temat choć już zapomniałem z kąt go mam, ale myślę że autor mi to wybaczy.

zamieszkują świat astralny. Jest to jedna z wielu grup Elementali, które zamieszkują najcięższe poziomy z siedmiu sfer świata astralnego. Współcześni ezoterycy wiedzą o nich znacznie mniej niż wyznawcy dawnych kultów, czy członkowie elitarnych stowarzyszeń duchowych. Loże Iluminatów czy Wolnomularskie mają dokładną wiedzę jak stworzony jest cały cykl reinkarnacji dusz, jednak zdobyte informacje, które są przekazywane w ścisłej tajemnicy z pokolenia na pokolenie wykorzystują w celach egoistycznych i czysto materialnych, manipulując ewolucją i masami ludzi - jednocześnie zmuszając ich do wytwarzania grupowej energii myśli.

Kim właściwie są te tajemnicze istoty? W sensie energetycznym Elementale tworzą się tak jak myślokształty, powstające z myśli i emocji pojedynczej osoby. Natomiast Egregory są tworem zbiorowym myśli i emocji wielu osób, czyli tzw. świadomości zbiorowej. Jeśli grupa ludzi robi coś wspólnie lub w coś wierzy, tworzy tym samym egregora, którego moc zależy od ilości wyznawców oraz siły ich wiary oraz emocji i uczuć, które w tym procesie biorą udział. Można to porównać do inkuba, czyli istoty, która jest wytworem czyjejś indywidualności. Są ludzie, którzy siłą swojego umysłu tworzą takie inkuby (często nieświadomie), które stają się często nawet pół-inteligente i potrafią szkodzić samemu swojemu twórcy, powodując celowo wytwarzanie u niej energii (myśli i uczuć) dokładnie o takich samych wibracjach z jakich został on stworzony.

Większość z nas jest nieświadoma tego jakie Elementale powstają w ich domach, pracy, kościołach, czy stowarzyszeniach. Taki Elemental, choć jest tworem sztucznym, zaczyna w pewnym momencie (gdy jest już naładowany odpowiednią ilością energii) żyć własnym życiem. Jeżeli utworzyły go pozytywne emocje, jest dobry, miły, zapewniając wsparcie i pomoc. Jeśli stworzyli go ludzie złośliwi, kłamliwi, lękliwi czy wiecznie narzekający na swoją ciężką dolę, taki będzie również On.

Elemental utworzony przez ludzi narzekających na to, że firma jest biedna a praca niepewna, gdy będzie już istotą w pełni samodzielną, w pewnym momencie przyczyni się do zwalniania tych, którzy tak bardzo narzekali na swój los. Jednak nie będzie to jego wina, on jest po prostu taki jak go stworzyliśmy. Warto dodać, że te istoty żyją 200-300 lat, a nawet znacznie dłużej. Od samego swojego początku “ładują się” emocjami, myślami i uczuciami grupy ludzi, która go stworzyła, oraz tą samą energią w świecie astralnym która pasuje do ich wibracji. Im więcej takiej energii wokół tych istot tym są one większe i mocniejsze oraz żyją dłużej.

Ludzki umysł ma potężną moc. Myśl jest energią, a twarda materia to nic innego, jak skoncentrowana energia (materia składa się głównie z pustych przestrzeni). Jeśli duża grupa ludzi zasila swoją energią mentalną jakieś, nawet zupełnie abstrakcyjne wyobrażenie, to może się zdarzyć, że energia ich myśli przybierze materialną postać nawet w świecie fizycznym.

Kreowanie określonych Elementali jest bardzo przydatne w organizacjach charytatywnych czy w firmach i jest ono praktykowane często w tajemnicy przed pracownikami w wielkich korporacjach, które rządzą światem. Pozytywne Elementale mogą bardzo dobrze wpłynąć na integrację zespołu, motywację, wydajność i zdolność podwyższania kompetencji pracowników jak też na osiąganie konkretnych wytyczonych celów.

Wszystkie religie tworzą swoje grupowe elementale czyli egregory, ponieważ pełnią one rolę psów stróżujących, które pilnują wyznawców i odstraszają przeciwników. To właśnie za sprawą owych stróżujących egregorów tak trudno jest porzucić religię lub inną tradycję, w której było się wychowanym. Rolą egregora jest zaganiać zbiegłą owieczkę z powrotem do stada i pilnować, żeby nie próbowała znowu uciec.

Przykładem może być “Szatan”. Ta istota została wymyślona przez judeochrześcijańskich kapłanów, żeby pomagała im trzymać w ryzach owczarnię pańską. Nic tak skutecznie ludzi nie kontroluje i nie przywołuje do porządku jak lęk. Silna wiara oraz potężny ładunek negatywnych emocji sprawiły, że ów początkowo fikcyjny Szatan nabrał mocy i dziś każdy katolik przysięgnie, że jest on jak najbardziej realny, że go spotkał, a nawet więcej, jego moc jest potężniejsza, niż boska.

Kościół dorobił się całego mnóstwa egregorów. Paradoksalnie wiele z nich pracuje na rzecz wyznawców Szatana, choćby z tej przyczyny, że lęk i inne negatywne emocje są bardziej nośne niż miłość. Dlatego ludzie nie egzaltują się miłością do Boga, lecz lękiem przed Szatanem i demonami, a to zasila akumulatory ciemnej strony mocy i właśnie tych elementali. Kapłani wkładają wiele wysiłku w utrwalenie wizerunku Boga osobowego, zwalczając wszelkie inne, bardziej metafizyczne koncepcje. I tak tworzą potężnego egregora, który przejmuje pełną kontrolę nad wyznawcami. Gdy człowiek modli się do tej istoty, przechwytuje ona całą energię modlitwy, która traci moc i często nie spełnia swojego zadania.

Przebudzeni, którzy znają prawdę modlą się skutecznie, ponieważ Bóg, ten prawdziwy, kocha bezwarunkowo i nie żąda od swoich dusz spełnienia żadnych warunków, oprócz jednego: poznania prawdy. Pojawiające się coraz częściej słowo „przebudzenie” bądź „oświecenie”, to nic innego, jak wyrwanie się spod władzy wszystkich istniejących egregorów i wolne od nich życie w równowadze i z prawdziwą, a nie religijną, czystą boskością.

Takie przebudzenie daje spokój, harmonię wewnętrzną i poczucie bezpieczeństwa, a co najważniejsze pozwala człowiekowi wkroczyć na prawidłową ścieżkę ewolucji dusz i jej dalszy niesamowity rozwój.

Zapraszamy do zapoznania się z książkami
Arthur E. Powell’a

 

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.