Skrypty na poprwę sytuacji finansowej

Szept
Przez Szept na Praca z runami,
Ponizej przedstawiam kilak skryptów runicznych na poprawę finansów. Od razu przyznam się, zę nie ja je ukłądałam a Moja Wielka Wiedźma ;), za co mu dziękuję. Ale też powiem z doświadczenia, ze jego skrypty działają, zresztą ma on wiedzę runiczną, której ufam. UWAGA! Runy to nie zabawa, a nieznajomość ich znaczenia szkodzi. Dlatego doradzam ostrożność i rozwagę w korzystaniu ze skryptów runicznych. Prosze też pamiętać, że sam skrypt bez naszej pracy niczego nie załatwi. Finanse - na dobre inwestowanie pieniedzy Kenaz, Anzus, Fehu, Othala Finanse - na szybką spłatę kredytu w banku Pertho, Fehu, Sowilo, uruz, Mannaz Finanse - nowi klienci Raidho, Mannaz, Fehu Finanse - ochrona przed nieuczciwymi kontrahentami Tiwaz, Jeran, Fehu Finanse - odzyskanie długu Raidho, Gebo, Fehu Finanse - odzyskanie zaległej kasy Kenaz, Isa, Fehu, pertho, Ingwaz Finanse - odzyskiwanie długu Raidho, Gebo, Fehu Finanse - poprawa finansów Fehu Iuruz, Algiz Finanse - przypływ klientów w interesie Ehwaz, Jera, Mannaz, Fehu, Berkano Finanse - spzredaż auta Pertho, Raido Jera, Fehu Wunjo Finanse - sukces finansowy Raidho, kenaz, mannaz Finanse - szybka spłata kredytu Raidho, Sowilo, Jeran Finanse - uzdrowienie finansów Raidho Uruz, Fehu Finanse - wygrana w lotto Fehu, Kenaz, Pertho, Jera, Gebo Finanse - zwycięstwo w grach losowych Fehu, Kenaz, pertho, Jera Finanse i wspomaganie ich przypływu Kenaz, Fehu, Laguz, Wunjo Finanse Lotto Wunjo Perthro Gebo Finanse -odzyskanie pieniedzy np. wynagrodzenia Fehu, Tiwaz, Mannaz, Jera, Eihwaz, Finanse- rozwiązanie problemów finansowych Raidho, Anzus, Laguz, Fehu Finansów - przyciąganie klientów Mannaz, Berkano, Kenaz, Nauthis, Fehu zachęcam tez do tworzenia własnych skryptów i dzielenia się nimi na forum Pozdrawiam
  • 7 odpowiedzi