Mistyk

Prawdziwe dzieje biblii .

2 posty w tym temacie

Dnia 19.09.2017 o 21:46, Mistyk napisał:

Zapraszam do obejrzenia filmiku ,pokazującego ,dawno zapomniane ewangelie , a których treść była zbyt kokntrowersyjna dla ortodoksyjnego chrześcijaństwa :

https://www.youtube.com/watch?v=0micBW1_HEQ

Dnia 19.09.2017 o 21:46, Mistyk napisał:

Zsapraszam do obejrzenia filmiku ,pokazującego ,dawno zapomniane ewangelie , a których treść była zbyt kokntrowersyjna dla ortodoksyjnego chrześcijaństwa :

https://www.youtube.com/watch?v=0micBW1_HEQ

Jezus Chrystus Jezus -Człowiek  (Zachodnie Pojęcie Promujące Smutek ,Depresję i Umartwianie się i wszelkie zło od początku świata na całym globie ziemskim , to Szatan brany za to co mądre ,piękne .dobre i wzniosłe ,pan kłamstwa i psychomanipulacji ,potrafi nawety trójcę Świętą sprofanować..

  - Bóg -ucząc się od księcia gautammy Sidharthy -zwanego Buddą co znaczy ten który przebudził się  duchowo z wielopokoleniowej niewiedzy /głupoty (medycznie przebudził się ze śpiączki ) -Bóg Którego zwali starożytni uczuciem  Miłości  -Buddą  (Wschodnie Pojęcie ) ,to byli tacy sami święci ,prorocy ,wizionerzy /jasnowidze .telepaci  (empaci )  o nadprzyrodzonych zdolnościach ,reinkarnując z ciała do ciała .z życia do śmierci  i ze śmierci do życia . 

Jak kogoś Bóg naznaczy duchem świętym   ,namaści duchem świętym ),wtedy szatan ,demony i złe duchy działają jakby w nadsgodzinach ,by zwieść człowieka z jego drogi Cnoty / Serca /Miłości ,Dobra i Mądrości .

Duch Człowiek stwożony i zrodzony na obraz i podobieństwo Boskie ,umiera dla ciała i jako wolny duch dłączony od ciała materialnego  idsą spa ,ulegając autohipnozie,podróżuje w duchowej szkole niższej astralnej ,piekielnej ,demonicznej ,i wyższy .świat astralny /niebiański /duchowy  -Chrześciańskie Wyobrażenie  Nieba .
wciela /opętuje swoje ciało  nad ranem w swoje ciało .teleportrujac się -skokiem kwantowym  w swoje ciało  ,ulegając ammnezji wstecznej ,jakoby coś przeżył .

Dlatego zapisujcie swoje sny zaraz po przebudzeniu ,nie wachaj się ,jeśli coś cię nepokoi ,To Bóg Otwiera Serce Człowieka Na Miłość ,Lub Uruchamia  Czakrę Serca z Sanskrytu -Anahata -Oświeca Duszę Człowieka -Duchem -Prawdy ,.Mądrości ,itp. - dziwne zdażenia z życia ,.gdzie sen to życie i śmierć (duchowa Przemiana /Alchemia Umysłu ) ,mądrość przodków i krewnych ,

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.