Szept

Skrtypty runiczne na przyciągnięcie miłosci

24 postów w tym temacie

UWAGA! Runy to nie zabawa, a nieznajomość ich znaczenia szkodzi. Dlatego doradzam ostrożność i rozwagę w korzystaniu ze skryptów runicznych. Runy nie załatwią za nas niczego. Najpierw praca własna.

Ponizej przedstawiam kilak skryptów runicznych na przyciągnięcie miłości. I podobnie jak w przypadku skryptów na poprawę finansów, autorem jest Moja Wielka Wiedźma ;) Dzięki Ci MWWS. I także powiem to w tym miejscu: jego skrypty działają, zresztą ma on wiedzę runiczną, której ufam.

Miłosć - dla samotnych, otwarcie się na uczucie Kenaz, Laguz, Gebo, Ehwaz

Miłosć - dobre partnerstwo Kenaz, Berkano, Gebo, Ehwaz, Tiwaz

Miłosć - dobre partnerstwo Kennaz, Ehwaz, Algiz

Miłosć - Na faceta docleowego Gebo, Berkano, Tiwaz, Othala

Miłosć - na randkę, poprawia prezencję daje pewnosć siebie Fehu, Kennaz, Uruz, Sowilo, Wunjo

Miłosć - na ślub Gebo, Tiwaz, Thurizas

Miłosć - nowa miłosć Fehu, Gebo, Berkano

Miłosć - Ochrona przed zdradą Tiwaz, Mannaz, Thurizas

Miłosć - ochrona uczcuica w rodzinie Algiz, Berkano, Ehwaz, Algiz

Miłosć - Ochrona uczucia Gebo, Ehwaz, Berkano,Odal

Miłosć - Odnowa szczęścia w związku Raidho, Gebo, Ehwaz

Miłosć - pokojowe rozstanie Hagal, Mannaz, Isa

Miłosć - romans Pertho, Kennaz, Thurizas

Miłosć - spotkanie partnera docleowego Tiwaz, Gebo, Fehu

Miłosć - ślub, partner i rodzina Gebo, Ehwaz, Othala, Wunjo, Algiz

Miłosć - udane małżeństwo Gebo, Kenaz. Tiwaz

Miłosć - uzdrowienie zwiazku Dagaz. Gebo, Ehwaz

Miłosć - więź duchowa między partnerami Ingwaz, laguz, Dagaz

Miłosć - wspólne zamieskzanie Gebo, Tiwaz, Odala,

Miłosć - zwrócenie na siebie konkretnej osoby Raidho, Hagal, Pertho, Wunjo, Tiwaz

Miłosć energetyczne odcięcie się od byłego męża czy partnera Hagalaz, Mannaz, Isaz lub też Thurisaz, Algiz, Eihwaz

Miłosć Uzdrowienie związku Dagaz Gebo Ehwaz

Miłość - aby stworzyć zwiazek partnerski Ehwaz, Gebo, Mannaz

Miłość - aby zwrócić uwagę konkretnej osoby Kenaz, Pertho, Laguz

Miłość - poprawa relacji w partnerstwie Wunjo, Gebo, Ehwaz

Miłość - udane małżeństwo i do sypialni Gebo, jera, Tiwaz

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miłość - aby zwrócić uwagę konkretnej osoby Kenaz, Pertho, Laguz .. jak sie robi te Runy i jak sie je uzywa ?:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładny opis i zastosowanie masz tutaj: viewtopic.php?f=58&t=513

Pozdrawiam i zycze owocnej pracy z runami. Pamiętaj tylko zeby nie mieć tych skryptów za wiele, bo ich energia moze się wykluczać

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

aa ile mozna ?... chce tylko stworzyć trzy a dokładnie 1 na przyciągniecie miłości...1 na spłacenie kredytu z Banku co wziąłem dla mojej mamy i ostatnie zebym wygrał w lotto :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na twoim miejscu wybrałabym jeden najwaznijeszy w danej chwili.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
I podobnie jak w przypadku skryptów na poprawę finansów, autorem jest Moja Wielka Wiedźma ;) Dzięki Ci MWWS. I także powiem to w tym miejscu: jego skrypty działają, zresztą ma on wiedzę runiczną, której ufam.

Skrypty pochodzą ze źródeł różnych - walały się na luźnych kartkach, bo zapisywałem je gdzie popadło. Potem zebrałem to wszystko do kupy :)

Z wygraną w lotto to jest tak, że jeśli przeznaczone jest nam wygrać to skrypt może w tym troszke pomóc. Jeśli nie jest nam to dane żaden skrypt nie pomoże.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj nie bądź już taki skromny. Nie znam lepszego od Ciebie, jeśli chodzi o runy. :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to jak zrobić zeby wygrać ??:) czyli nawet jak uzyje te Runy to nie wygram w lotto ?..aa jak jest z szybką spłatą kredytu z Banku?...a co do przyciągania miłości rozumiem ze trzeba tą osobie widzieć co kilka dni albo znasz z Reala..ale tak swoją drogą uważam ze to nie zalezy od przeznaczenia tylko od wiary zeby Runy wygrana w lotto zadziałały ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
to jak zrobić zeby wygrać ??:) czyli nawet jak uzyje te Runy to nie wygram w lotto ?..aa jak jest z szybką spłatą kredytu z Banku?...a co do przyciągania miłości rozumiem ze trzeba tą osobie widzieć co kilka dni albo znasz z Reala..

Nie tzreba znać. Skrypt na miłosć ma po prostu przyciągnąć miłosć. Nie jest powiedziane, ze tą właśnie konkretną osobę, ale miłość.

Co do lotto, niestety tam jest tak, ze każdy chce wygrać, a wielu ma swoje amulety, talizmany, skrypty i zaklęcia na wygraną. To wprowadza taki zamęt i chaos energetyczny, ze gra losowa pozostaje wciaż grą losową.

Pamiętaj też, ze skrypty i wszystie inne amulety czy talizmany cudów nie uczynią. Jeśli masz skrypt na przyciągnięcie miłosci a siedzisz w domu i nie wychodzisz, to nie licz ze ktos zapuka do twoich drzwi. Podobnie z pieniędzmi. Nie wystarczy mieć skrypt i czekać, trzeba cos w tym kierunku zrobić. Energetyka skryptu przyciąga i wspomaga ale nie robi czegoś za nas. Szukasz pracy? Znajdziesz ale nie siedząc w domu i gapiąc się w TV. Tak samo jest z innymi rzeczami. Pozdrawiam.

A tu znalezione w necie, skrypt na przyciągnięcie miłości dla samotnych i przykłąd jak mozna go nosić.

runy2.jpg

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czyli przeznaczenie nie gra w roli tylko liczy sie wiara:P ok wielkie dzieki... tak jak wspomniałem mam taką jedną na oku co z nią widzę sie w realu tylko ze ona była ze mną zainteresowania ale ja sie bałem bo byłem nie smialy wtedy ;/...aa co to pieniędzy to dostaje rentę po ojcu z ZUS bo umarł i moja mama załatwiła prawie wszystko musze oddawać na spłacenie długu mojej mamy przez to nie mam jak zrobisz sie kurs prawa jazdy i nie ma szans zebym kiedyś pozbierał na własne mieszkanie... dlatego licze na Runy co poprawią stan Finansowy :).. aa co do GG mam taką jedną na oku od dawna jeszcze z nią nie spotkałem sie ...:p

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tommy a moze zacznij szukać pracy, runy też pomogą. Dalam nawet dziś takie skrypty

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, Tarcza algizowa dla przykladu. O masz tak nosili:

sorcerer.jpg

Albo tatuowali sobie na czole

Wikingowie tatuowali też Vegvisir czyli Kompas Wikingów:

Vegvisir.gif

ma to np Bjork

77893775_3d07bdecd3.jpg&t=1

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tarcza algizowa to ochrona, a Vegvisir sprawia iż sie nei zgubisz, w życiu w astralu czy na morzu

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tylko nie rozumiem jeszcze dwóch spraw..

-jak to działa przez internet?

-jak wtedy znajduje sie przy tej osobie albo z nią rozmawiał to co musze zrobisz ?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Albo tatuowali sobie na czole

hihihi tego to my w sumie nie wiemy ;)

ale tak swoją drogą uważam ze to nie zalezy od przeznaczenia tylko od wiary zeby Runy wygrana w lotto zadziałały ;)

w takim razie po co Ci skrypt?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Albo tatuowali sobie na czole

hihihi tego to my w sumie nie wiemy ;)

W sumie nie, ale gdzieś takie coś czytałam. No moze sobie malowali albo na hełmach umieszczali. :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jesli o mnie chodzi - z doswiadczenia potwierdzam, ze uzycie sekwencji run Kenaz Gebo Thurisaz sprowadza nic wiecej jak romans.. (dla tych co by sie czasem milosci spodziewali, zeby sie nie zdziwili)...

Tomm moga byc takie wyryte na drewnie, napisane na kartce itp - proponuje poczytac sporo na temat run i skryptow zanim zaczniesz sie brac za uzytkowanie. To nie sa tylko zwykle znaczki i warto poznac je od podstaw lacznie z historia i mitologia. Im więcej szacunku bedziesz miec do run, tym bardziej przyjazne beda.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie :D najpierw zapoznaj się z runami, potem zabierz się za skrypty, tak według mnie powinno się pracować z runami, ale nie zawsze ludzie tak robią, no cóż... :roll:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.