MichalGieres

Michał Giereś

3 posty w tym temacie

Heyo~~!

 

Nazywam się Michał Giereś i poczułem moce ezoteryczne \-\(^o^)/-/ już w liceum podczas palenia marichuany. NA wiele lat zapomniałem o tym aż znów zacząłem palić i zaczynam przeglądać to forum :3

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobry wieczór Michale

W imieniu rządu RP informuje Pana że na terenie Polski, posiadanie haszyszu i marichuany jest karalne! Szanuje Pan opinię, ale co do khata, istnieje coś takiego jak syntetyczny zamiennik - mefedron. Po delegalizacji na rynku pozostały jego syntetyczne analogi jak klefedron oraz ortofedron. Do podróży polecam legalne 5-DBFPV. Jednak prywatnie, uważam że nic nie daje takiego kopa jak krajowa anfetamina - po niej sforsujesz Pan każdą gęstość.

Edytowane przez Sevven
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Michale ,palenie ,paleniem ,to wywołanie sztucznie odmiennego stanu świadomości ,który mistrzowie duchowi od wieków osiągali metodami naturalnymi  

- za pomącą  -Jogi ,Medytacji ,czy Tai Q i , a takie narkotyzowanie się ,to  wyniszczanie  stopniowe systemu nerwowego i wyższych funkcji poznawczych i percepcyjnych -Intuicji ,Telepatii I Empatii  ,to nie ma nic wspólnego z ezoteryką i mistycznymi doświadczeniami granicznymi i nadprzyrodzonymi ,tylko z chwilową euforią jaką daje upojenie alkoholowe .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.