SewannaGreen

Szczęśliwego Nowego Roku!

9 postów w tym temacie

Cześć wam wszystkim! Fakt że zalogowałam się tuż przed nowym rokiem skłonił mnie do takiego tytułu ^^ 

Trafiłam na to forum z pewnej przyczyny. Szukałam informacji o medytacji. Chciałabym znaleźć miejsce gdzie mogę zadać pytanie odnośnie gnębionych mnie pytań. A tak poza tym to się przedstawię.

Cześć, mimo że wiele razy przez swoje życie trafiałam na szlak ezoteryki, zaczęłam praktykować ją dopiero od 3 lat i wszystko co z nią związane. Przez ten czas wiele się nauczyłam, rozwinęłam, dowiedziałam.

Głównie interesuje mnie magia run i wszystko co jest z nią związane jednak i tak nieodłącznie towarzyszy mi zagadnienie aury, czakr, ciał astralnych. Wiem o tym dość sporo ale i tak nie nazwała bym się profesjonalistką. Gdyż dalej poszukuje wiedzy.

Jestem wiecznym uczniem łaknącym wiedzieć więcej i więcej. Te wszystkie tematy są zbyt obszerne by dowiedzieć sie o nich wszystkiego w ciągu jednego życia. Ta świadomość jeszcze bardziej angażuje mnie do czerpania jeszcze większej ilości wiedzy.

 

Pozdrawiam :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj SewannoGreen  :) na tym forum to tylko ja jestem od dłuższego czasu ,większość jest nieaktywna ,fajnie że poszukujesz ,masz mądre podejście ,większość ludzi ,to myśli że już wszystko wie ,a tylko zatrzymali się w swym rozwoju  ,pytaj o co chcesz ,postaram ci się wszystko wyjaśnić jak najlepiej ,jeśli niema czegoś w moich postach .

Pozdrawiam i miłego dnia życzę :) 

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uuuu... Trafiłam na nieaktywne forum? Przykre bo wydaje sie być dobrze zbudowane... Chciałam zabawić tu na dłużej.

Byłam kiedyś aktywna na innym forum i to na początku mojej drogi. Niestety stało sie dla mnie strasznie nieprzyjazne. Głównie z powodu trollingu pewnych osób a ja byłam już tam moderatorem wraz z innymi. Przerazila mnie bezsilność współ moderatorów i administratora wobec nieprzyjaznych osób. Wiesz chcieli do wszystkiego podchodzić z poziomu serca ale taka prawda jest że jeśli o siebie się nie zadba i nie uchroni przed atakami to jak ma sie działać z poziomu serca skoro sie nie szanuje samego siebie i pozwala na pomówienia na swój temat. 

Mam nadzieję że tu będzie inaczej i że zabawie dłużej. Sama jeśli znam odpowiedzi to z chęcią doradze, pomogę :D 

Chciałabym wiedzieć tak na przyszłość czy jest dział "pomoc" tu gdzieś na tym forum. Wiesz by ludzie mogli znaleźć łatwiej rzeczy z którymi mają problem a też żeby nie tworzyć spamu w innych działach i też zeby nie pojawiał się poraz setny ten sam problem. Jak to tu wygląda?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masz podobne doświadczenia do moich ,tylko ja zawsze zamiast być moderatorem ,to nigdy nie miałem szansy ,banowali mnie przez takie jak piszesz -kółko wzajemnej adoracji  al;e byłem silny duchowo,i się nie poddawałem ,rozwijałem się wbrew wielkim przeszkodom i przeciwnościom ,cieszę się ,razem ,możemy wiele od siebie się nauczyć  ,dział poomoc jest i techniczna na górze ,poczytaj sobie regulamin :) 

żeby wiedzieć co i jak ,może inne posty od użytkowników 

.Na razie .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja może pytanie zadam tutaj... Więc mam zwyczaj medytować by przygotowac się do snu. Najwygodniej mi się medytuje na leżąco a najlepiej gdy na wpół siedze. Wtedy mam pewność że nie zasne. Jeszcze nie medytowałam w pozycji lotosu. Jakoś mi nie wygodnie. Lubie w medytacji wrażenie "zagubienia przestrzennego". Tak nazywam stan w którym przestaje odczuwać ciałem że leżę, oraz gdy mam wrażenie że nie wiem gdzie jest góra a gdzie dół. Jest przy tym też wrażenie "sunięcia" przez przestrzeń. 

Dzisiaj z uwagi na to że powinnam wcześnie wstać, a miałam mało godzin snu zdecydowałam się na medytacje w intencji zregenerowania sił/wypoczęcia. Poprosiłam Wszechświat o ochronę oraz poprosiłam żebym się obudziła o konkretnej godzinie w razie stracenia przytomności. Ułożyłam się na plecach i się wyprostowałam.  

Zazwyczaj układam ręce wzdłuż ciała, dziś zaś ułożyłam je instynktownie na podbrzuszu tak by palce wskazujące i kciuki obu rąk stykały się ze sobą.Po jakims czasie gdy już się wyciszyłam przyszło to uczucie które opisałam powyżej. Jednak dziś po jakimś czasie zaczęłam czuć nieprzyjemne pulsowanie dochodzące z okolicy czakry serca. Falami rozchodziło sie po calym ciele. Leżałam tak 3 godziny az mialam dosyć. Czas zleciał szybko. Pytanie jest następujące: dlaczego takie uczucie? 

Edytowane przez SewannaGreen
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dodam jeszcze, że to moja pierwsza udana głębsza medytacja od dawna. W ostatnim miesiącu za to wykonywałam ćwiczenia podnoszące wibracje opierające sie na pracy z poszczególnymi czakrami. Głównie chodzi w nich o powtarzanie tyle ile sie potrzeba pewnych zdań lub wykonywanie krok po kroku różnych czynności. Te fale które czułam w całym ciele nie ustąpiły długo po przerwaniu medytacji tak jakby ciało się wyciszało ponieważ rozchodziły sie już tylko po dłoniach. Wcześniej przy medytacji czułam tylko intensywny "ból" który świadczył o aktywacji czakry serca. Nie powiedzialabym żeby był on takim dosłownym bólem. Ale dzisiaj to mnie strasznie zaintrygowało. Dlaczego tak się stało. Co to znaczy. Czy to przez te ćwiczenia? Takie pytania mialam w glowie przez ten cały czas.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jest już duże zaawansowanie w rozwoju duchowym ,a co do pytania to otwiera ci się Czakra /Ośrodek  Serca-Boskiej Miłości ,to ci się przyda :) 

CZAKRA SERCA – wspaniałe relacje, odczucie bezwarunkowej miłości, umiejętność wybaczania

Energia jaka przepływa przez czakrę sercaodpowiada za bezwarunkową miłość do wszelkiego istnienia. Jeśli więc energia płynie swobodnie przez ten ośrodek:

 • Masz wspaniałe, harmonijne relacje
 • Jesteś czuły i kochający
 • Umiesz wybaczać
 • Emanujesz miłością i wyrozumiałością
 • Jesteś chodzącą dobrocią ;)

 

Czwarta czakra znajduje się w klatce piersiowej na wysokości serca i otwiera się do przodu. Odpowiada jej kolor: ZIELONY, RÓŻOWY, ZŁOTY
Odnosi się do żywiołu powietrza i zmysłu dotyku.

Jeśli chodzi o fizyczne ciało czakra ta: ma połączenie energetyczne z gruczołem grasicy (odpowiada ona za system immunologiczny- odpornościowy ) i wpływa na pracę serca, układ oddechowy, krążenie krwi i skórę.

system-czakr-287x300.jpgczakry13.jpg

 

OSOBY, KTÓRE MAJĄ HARMONIJNIE PRACUJĄCĄ CZAKRĘ SERCA:

 • Odczuwają harmonię w swoim życiu
 • Czują miłość do siebie , ludzi, matki natury
 • Nie trzymają urazów do drugiego człowieka, umieją wybaczać
 • Są wrażliwi na piękno otaczającego ich świata. Dostrzegają piękno w przyrodzie, sztuce, muzyce itp.
 • Są chętni do pomocy innym
 • Mają łagodne usposobienie
 • Akceptują innych tacy jakimi są, ponieważ rozumieją, że każdy ma swoją własną drogę do przeżycia
 • Potrafią dawać z radością i brać z radością
 • Są szczerzy i ciepliwi
 • Są otwarci na miłość i emanują miłością
 • Ich uczucia są harmonijne
 • Dają radość innym ludziom
 • Mają świadomość, że źródło miłości znajduje się w nich samych i jej odczuwanie nie zależy od nastroju innych ludzi
 • Są wspaniałomyślni bo dawanie innym czegoś od siebie sprawia im mnóstwo radości
 • Są osobami, z którymi miło się przebywa
 • I dla siebie i dla innych istot są kochający i czuli

OSOBY, KTÓRYCH PRZEPŁYW ENERGII PRZEZ CZAKRĘ SERCA JEST ZABURZONY:

 • Trzymają urazy w swoim sercu, mają problemy z wybaczaniem innym
 • Ich uczucia jakie mają są miłością warunkową ( “kochają” wyłącznie za coś”, nie odczuwają w sobie miłości bezwarunkowej)
 • Nie odczuwają empatii, ani współczucia dla innych istot
 • Mają w sobie przekonanie, iż nie zasługują na miłość
 • Okazywanie jakichkolwiek uczuć wprawia ich w zakłopotanie, zmieszanie, przez to stawiają mentalny mur pomiędzy sobą, a innymi nie potrafiąc okazywać miłości
 • Czują się dobrze tylko wtedy gdy inni  okazują im swoje zainteresowanie
 • Mają ciągłe wahania emocjonalne (od wielkiej euforii do gniewu)
 • Chcą dawać miłość, ale boją się otworzyć, ponieważ obawiają się  odrzucenia i zranienia (Chciałabym, abyś zauważył drogi czytelniku, iż cały czas wynika to z tego, iż uważają że źródło miłości jest
  w innych ludziach, a nie w nich samych)
 • Często odczuwają smutek
 • Nie są wyrozumiali
 • Są zaborczy, drugą osobę uważają za swoją własność
 • Są pełni pesymizmu

czakra-serca.jpg

Na tą czakrę mają wpływ myśli związane z: miłością, wybaczaniem, relacjami z ludźmi

Poprzez czwartą czakrę można pozytywnie wpływać na pola energetyczne innych ludzi – energia tej czakry dysponuje wielkim potencjałem, uzdrawiania i wybaczania.
Reiki jest energią przekazywaną przez serce i przez dłonie rozchodzi się po ciele.

Zrównoważenie tej czakry powoduje uwolnienie się człowieka od niezdrowego przywiązania do rzeczy materialnych oraz oczekiwań. Czakra serca jest środkową czakrą, łączy świat fizyczny – dolne czakry, ze światem duchowym – górne czakry

Stworzyłam pierwszy w Polsce Program Treningu Pracy z czterema pierwszymi czakrami w postaci praktycznego e-booka, dzięki któremu:

 1. Osiągniesz wiele sukcesów materialnych, przyciągając okoliczności do zarobienia pieniędzy
 2. Będziesz cieszyć się doskonałym zdrowiem
 3. Odczujesz przypływ mocy twórczych
 4. Rozpalisz w sobie radość i pasję do życia
 5. Będziesz mieć mnóstwo wewnętrznej motywacji do działania
 6. Podniesiesz swoje poczucie własnej wartości
 7. Zadbasz o harmonijne relacje
 8. Zwiększysz poziom odczuwalnej miłości do świata i siebie

Czeka na ciebie to i wiele, wiele innych cudownych zmian.
Pobierz e-booka już teraz i odkryj siebie oraz ten niezwykły Wszechświat, który tylko czeka, by obdarzyć Cię obfitością najwyższych i najpiękniejszych uczuć. Więcej > 

Elżbieta_Wolna_120_wersja2jpg

 

___________________________

KILKA TECHNIK PRACY Z CZAKRĄ SERCA

OCZYSZCZANIE CZAKRY Z NEGATYWNYCH WPŁYWÓW

 • Uspokój się, zrelaksuj, odpręż
 • Wyobraź sobie, że swoimi „mentalnymi” rękoma oczyszczasz swoją czakrę serca np. zgarniasz cały brud do rąk i wyrzucasz zanieczyszczenia, jakie w ten sposób zebrałeś, do zielonej kuli energii, która oczyszcza tą negatywną energię w pozytywną, czystą.
 • Afirmuj przy tym ” Moja czakra serca, zostaje oczyszczona i napełnia się czystą, nieskazitelną, zieloną energią, która rozchodzi się po całym moim ciele”

czakry3.jpg

WPROWADZANIE HARMONII W CZAKRĘ SERCA

1. Jako, że czakrze tej odpowiada kolor zielony oraz różowy wzmacniamy ją właśnie tym kolorem:

 • Miej w zasięgu swojego wzroku coś zielonego bądź różowego
 • Niechaj element twojego ubrania będzie w tym kolorze ( ciuch bądź dodatek )
 • Pal świeczki w tym kolorze, bądź wkładaj świeczki do zielonego bądź różowego świecznika
 • Jedzenie w kolorze zielonym, także wpłynie na twoją czakrę serca.
 • Wspomnienie czegoś w kolorze zieleni, a także różu pobudzi twoją czakrę np. dziko rosnące kwiaty, intensywna zieleń natury
 • Kontakt z naturą w deszczowy dzień, pobudzi twoją czakrę serca

2. Technika „oddychania” przez czakrę

 • Zamknij oczy i oddychaj swobodnie. Skieruj uwagę na środek klatki piersiowej i wyobrażaj sobie w tym miejscu piękną szmaragdowo-zieloną kulę światła.
  Z każdym twoim oddechem kula ta jest bardziej intensywna i większa. Poczuj, jak ciemno-zielony kolor oczyszcza twoją czakrę i harmonizuje ją. Poczuj przypływ miłości w swoim ciele :)

3. Pieszczoty ze zwierzętami

 • Jeśli masz pupila w swoim domu, jak najczęściej poświęcaj mu swoją uwagę. Głaszcz go, przytulaj się do niego ( jeśli możesz oczywiście ;-) złote rybki zostaw w spokoju, niechaj pływają w swoim akwarium! ;-)))))
 • Chodzi oto, aby skupiać na nim swoją uwagę, aby cieszyć się tym, że jest, to pomaga wzbudzić i odczuć W SOBIE bezwarunkową miłość :)

4. Odprężający, spokojny spacer

 • gdy cała przyroda, aż kipi zielonym życiem wspaniale zharmonizuje twoją czakrę serca

5. Bądź świadomy, że jest

 • Twoja świadoma uwaga skierowana na tą czakrę, ożywi przepływ energii przez nią :)

6. Afirmacje

 • Pragnę obdarowywać miłością każde istnienie
 • Wsłuchuje się w głos mojego serca
 • Wszystkie moje myśli, słowa i uczucia wychodzą z mojego serca
 • Żyję w harmonii ze swoim sercem
 • Wybaczam sobie i innym, ponieważ uczucie wewnętrznego spełnienia jest najważniejsze
 • Promienieje bezwarunkową miłością, ponieważ źródło miłości jest we mnie
 • Akceptuje siebie i innych, pozwalając aby każdy rozwijał się w swoim tempie, najlepszym dla niego
 • Moje uczucia są zrównoważone i harmonijne
 • Jestem radością
 • Jestem miłością
 • Pragnę, aby wszystkim żyło się dobrze

7. Słuchaj dźwięków, które zsynchronizują twoją czakrę serca

http://www.maszke.pl/2013/01/jak-pracowac-z-czakra-serca-manifestacja-bezwarunkowej-milosci/#

Każdy chce kochać i być kochanym. To podstawowe ludzkie pragnienie tworzy bezpośrednią i głęboką więź z czakrą serca (Anahata). Ta czwarta w kolejności czakra jest ulokowana w wyjątkowym miejscu: nie tylko w środku serca jako organu, ale również dokładnie pomiędzy trzema dolnymi czakrami (odpowiedzialnymi za nasze relacje z otoczeniem, bliskimi i nami samymi), a trzema górnego poziomu (związanymi z tzw. pierwiastkiem boskim). Czakra serca to połączenie między tym, co przyziemne, a tym, co wieczne. Dla nas samych równie duże znaczenie mają psychiczne, jak i fizyczne właściwości czakry. Odblokowana czakra serca to sprawne funkcjonowanie układu krążenia, odpornościowego i oddechowego. To również moc rozumienia siebie i innych, która przejawia się w bezinteresownej miłości i zdolności do współczucia. Zablokowana czakra serca skutkuje gniewem, chęcią zemsty, złośliwością i obojętnością. Jest również podłożem wielu chorób: serca, płuc, raka piersi, chorób krwi. Poniżej znajdziesz kilka ćwiczeń, które pozwolą ci odblokować tę czakrę.

https://tipy.interia.pl/artykul_18005,jak-odblokowac-czakre-serca.html

czakra serca

Powodzenia :) 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Toż to całe wypracowanie mi napisałeś xD 

Co masz na myśli mówiąc, że jest duże zaawansowanie w rozwoju duchowym?

Edytowane przez SewannaGreen
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napiszę  ci z mojego wieloletniego doświadczenia ,prostymi słowami ,a jak masz już nieco teorii to ekstra .

Na pewny poziomie (czakra -Ośrodek Świadomości Duchowej /Boskiej / Chrystusowej ) ,można zatrzymać się na wiele lat ,i człowiek będzie błędnie myślał że się rozwija ha ha ,to wielka nieprawda ,jak poczytasz dokładnie i ze zrozumieniem ,uświadomisz sobie ,czy też doznasz oświecenia że takich czakr jest 7 ,czyli 7 stopni do Boga, ,czy też taka mistyczna drabina do Boga ,(całe życie to szkoła rozwoju duchowo-materialnego ,czy też psycho-logicznego , a czwarta czakra właśnie (ośrodek Serca /Miłości łączy to co przyziemne ,materialne -seks,dzieci ,dom ,praca ,przetrwanie ,małżeństwo -3 pierwsze dolne  czakry , z tym co -Boskie ,Metafizyczne ,Duchowe /Spirytualne /Astralne ,Nadprzyrodzone ,Paranormalne -3 górne czakry ,to jest ważne - 

I jeszcze raz piszę o ludzkiej matrycy energetycznej, czyli systemie czakr i aurze. Pierwszą rzeczą w tym temacie, którą należy właściwie zrozumieć jest to, że ośrodki czakr i pole aury to jeden kompletny system i nie może istnieć jedno bez drugiego. Nasze systemy energetyczne są żywe i inteligentne. Wiedzą dokładnie czego potrzebujemy do życia i zdrowia i tętnią życiową energią.

Gdy nasze systemy energetyczne są zakłócone, spowolnione lub uszkodzone wysyłają na poziomie świadomym komunikaty, że coś jest nie tak i że musimy zająć się przywróceniem równowagi, usunąć wszystkie zaburzenia, blokady, uszkodzenia.

Póki co to niemalże cały dzisiejszy świat jest przygotowany tylko na pracę z ciałem fizycznym i realizuje je według własnych potrzeb, świat klinicznych lekarzy nie patrzy na nasz system energetyczny aby zapewnić mu to czego potrzebuje do wspaniałego zdrowia i normalnego funkcjonowania.


Nasze systemy energetyczne są świadome energii i energia na tym poziomie jest związana ze wszystkimi innymi energiami we Wszechświecie. Nasze systemy energetyczne działają jako połączenie między światem fizycznym a światem metafizycznym (duchowym).

Kiedy zważamy na nasze systemy energetyczne, dbamy o nasze najgłębsze potrzeby nie tylko fizyczne, również emocjonalne, intelektualne i duchowe, wtedy w ciele zachodzi równowaga... czujemy się dobrze i jesteśmy zdrowi.

Aura jest potężnym polem energetycznym, która otacza, przenika i rozciąga się poza ciałem fizycznym. Jest to pole elektromagnetyczne (elektryczne i magnetyczne), składa się z różnych rodzajów żywych i inteligentnych drgań lub częstotliwości. Aura otacza nie tylko wszystko to co żywe, w tym ludzi, zwierzęta, rośliny ale także każdą martwą rzecz np skały i wszystkie obiekty wykonane przez człowieka, jednak jest między nimi wielka różnica. Aurą również otoczona jest Ziemia, Słońce, Księżyc i wszystkie planety we Wszechświecie.

Ludzka aura zwiększa warstwy fizyczne, emocjonalne, umysłowe i duchowe. Zawiera wszystkie podstawowe kolory tęczy wyświetlające się w danym momencie, które zmieniają barwy w zależności od energii osoby. W naszych aurach można znaleźć wiele odcieni różnych kolorów, które ciągle się zmieniają, odzwierciedlają nasze myśli i emocje. W ciągu jednej minuty możemy wyświetlić całą gammę kolorów i ich odcieni w zależności od naszego nastroju i aktywności w danej chwili.

Szczęśliwa i kochająca myśl rozwija aurę, podczas gdy zła i agresywna kurczy ją. Rozmiary aury dostosowują się w zależności od zaludnienia np. w dużym mieście na ruchliwej ulicy w tłumie aury zebranych tam osób będą się bardziej kompresować i wydają się mniejsze i w bardziej intensywnych kolorach niż u osób mieszkających w mniejszych skupiskach ludzkich lub przebywających samotnie. Bywa, że u ludzi aury są bardzo małe i słabe, czasami ledwo widoczne. Takie aury świadczą o tym, że w czakrach są blokady, mogą one być zniekształcone a nawet dziurawe.

Czakry, czyli kołowrotki energii elektrycznej występujące w różnych kolorach, wykonują wiele funkcji, łączą nasze pole energetyczne z Kosmiczną Energią 
(LINK!). Czakry są bezpośrednio połączone ze sobą i regulują układ hormonalny, który z kolei reguluje proces starzenia.

Czakry mechanicznie są powiązane z aurą i systemem meridian (południków) w ciele fizycznym oraz z różnymi poziomami pól aury i sił kosmicznych (LINK!). Mają one wpływ na przepływ energii w ciele fizycznym. Pochłaniają energie pierwotną z atmosfery i wysyłają tam, gdzie powinna się znaleźć. Czakry są transformatorami energii. 

Nasze ciała posiadają 7 głównych czakr i 122 mniejszych oraz 5 znajdujących się poza ciałem, są to czakry tzw trans-osobiste i duchowe. Nie każdy człowiek jest podłączony na tym poziomie, to już jest wysoki pułap ludzkich możliwości. Nawet nie każdy jest podłączony na poziomie 7 głównych czakr, toteż różnimy się poglądami, zrozumieniem, spojrzeniem na świat i wiedzą. Podobnie jak dzieci w jednej szkole nie posiadają tej samej wiedzy i zrozumienia. Każda klasa ma inny poziom wiedzy a nawet i w tej samej klasie będą duże różnice między poszczególnymi uczniami. To wszystko jest uzależnione od poszczególnych pól energetycznych uczniów zebranych w jednej klasie. Każdy system energetyczny ma swój czas dojrzewania. Spowodowane jest to przeróżnymi czynnikami.

sdgfgdgd.jpg

Nasz system energetyczny otacza nas, jest w każdym z nas i przenika nas całkowicie. W chwili kiedy ustaje praca czakr wygasa cały system energetyczny łącznie z meridianami i aurą, podobnie jak znika poświata widoczna nad palącą się świecą gdy zostanie zgaszona.

Meridiany, nasz system kanałów energetycznych, przez które płynie energia niczym w rzekach woda, przenoszona z czakry do czakry, czyli z naszych transformatorów niczym światło z elektrowni do mniejszych miast (mniejszych czakr), zasila energią całe nasze ciało, wszystkie organy i komórki.

Istnieje wiele kwestii, które mogą mieć wpływ na funkcjonowanie naszych czakr, meridian i aury, które prowadzą do różnych problemów zdrowotnych, oto kilka ważniejszych:

1. Zatory, mogą być spowodowane przez emocje, negatywne formy myślowe przenikające od innych osób, ataki negatywnej energii pochodzącej od innych ludzi, z alkoholu, narkotyków, papierosów i innych szkodliwych substancji chemicznych i toksycznych. Nawet negatywne wspomnienia czy "emocjonujące" dyskusje, którymi ludzie żywią się nieustannie (jak to widać obecnie, szczególnie na necie, ciągłe podsycanie nastrojów i wybuchy agresji, złości na temat polityki, drażliwych tematów) czy inne przykre doświadczenia, które blokują czakry, może to być strach, ciągły lęk, ból emocjonalny.

2. Zablokowana czakra może zostać zniekształcona albo rozerwana co spowoduje zniekształcenia aury i dziury w aurze. Zła praca czakr może doprowadzić do braku synchronizacji między czakrami, meridianami i aurą a to wniesie tak w ciało fizyczne jak również w ciało emocjonalne, mentalne i duchowe poważne dysharmonie. To widać po sposobie myślenia wielu ludzi, huśtawce nastrojów i dziwnym zachowaniu.

3. Negatywne energie, mogą przyłączyć się do naszej aury, szczególnie kiedy osoba jest pod ciągłym wpływem negatywnych emocji, alkoholu, narkotyków, psychicznych ataków, a nawet czarów w jakie często bawią się niedojrzali ludzie. Nawet zanieczyszczone środowisko, brak zieleni, wody, ciągły bałagan w mieszkaniu, brak świeżego powietrza, roślin, ma negatywny wpływ na naszą witalną energię.

4. Różne programy energetyczne płynące od innych osób, które za wszelką cenę ingerują w nasze życie, próbują manipulować jednostkami lub tłumami, takie osoby będą powodować poważne konsekwencje dla naszego systemu energetycznego np. próby zmuszania nas do wykonania rzeczy, na które wcale nie mamy ochoty, zniechęcenia nas do naszej religii, wiary, namolne wtykanie nam swoich poglądów, ale w tym przypadku te negatywne energie można łatwo odwrócić od osoby, w którą jest ona wymierzona, a ta uderzy w nadawcę zgodnie z prawem, „co siejesz to zbierzesz. Wystarczy tą energie odepchnąć a ona ponownie powróci na pole osoby, która ją wysyła, niczym dobrze odbita piłka, ale musi to być czyste zagranie bez chęci zemsty, nienawiści czy odwetu. Im większą posiada siłę odbicia w postaci świadomej lub nieświadomej tym skuteczniej uderzy (LINK!).

Energia płynąca w przestrzeni zbiera podobne energie pochodzące od różnych ludzi, przechwytuje podobne myśli, emocje i niesie silniejszy ładunek emocjonalny. Myśli o tej samej częstotliwości przyciągają się, grupują zwielokrotniając swoją siłę ... toteż uważajmy jakie nabożne życzenia wysyłamy w kierunku drugiego człowieka, aby nie otrzymać z powrotem swojej piłeczki ale już o dużo większej sile rażenia.

Wszystko jest energią.
Energia podąża za myślą.
Myśl staje się przekonaniem.
Wiara tworzy rzeczywistość.
Rzeczywistość określa przeznaczenie.

5. Niedoczynność lub nadczynność czakry, mogą tworzyć różne problemy. Niedoczynność może przełożyć się na zmęczenie, senność, problemy z wagą, ociężałość, brak radości. Nadczynność czakry tworzy inne rodzaje problemów, w tym nadpobudliwość, ataki paniki, brak równowagi emocjonalnej i wiele problemów ze zdrowiem w ciele fizycznym.

Poważne skutki wywołane wpływem negatywnej energii w naszym systemie energetycznym to:

a. Zmęczenie
b. Brak witalności i radości życia
c. Zniekształcone myśli
d. Zniekształcone emocje
e. Dziwne zachowania
f. Odizolowanie od innych ludzi
g. Odłączenie od natury
h. Odłączenie od Stwórcy
i. Ataki paniki, które spowodowane są przez dziury w aurze.

dfgdgdgdg.jpg

W życiu człowieka bardzo ważna jest uczciwość we wszystkich aspektach życia. Należy być uczciwym w każdej chwili, w domu, w pracy, w życiu rodzinnym, towarzyskim, społecznym, w biznesie, kościele, brak takiej uczciwości zakłóca równowagę w naszym systemie, co będzie miało wpływ na nasze zdrowie.

Modlitwa i medytacja są kluczem do osiągnięcia zdrowego systemu energetycznego. Modlitwa łączy nas z Siłą Wyższą przynosząc emocjonalną i duchową równowagę oraz fizyczną stabilność. Moc modlitwy jest zdumiewająca. 

Medytacja pozwala nam uspokoić nasze ruchliwe umysły. Stajemy się otwarci na wysłuchiwanie innych a to pozwala nam otwierać miłosierdzie i bezwarunkową miłość do innych istot.

Naprawa wszystkich naszych elementów systemu energetycznego wymaga miłości własnej oraz tej skierowanej do innych istot, również jest potrzebny czas i wytrwałość. Musimy zdać sobie sprawę, że czasami długimi latami pracowaliśmy na nasz obecny żałosny stan. Przez długi czas przeprogramowywaliśmy naszą ludzką matrycę energetyczną, często przemieniamy siebie do niepoznania, toteż w chwili naprawiania tych szkód bez czasu i wytrwałości się nie obejdzie ... musimy ponownie „przebiegunować” siebie i uzyskać właściwą równowagę. Jak daleko zaszliśmy w las, tak samo daleko musimy wracać, a czasami nawet dalej, bywa, że nie rozpoznajemy drogi powrotnej i błądzimy. Pytanie tylko, czy wystarczy nam czasu aby dojść do celu? Tym bardziej, że po Ziemi chodzi jeszcze tylu ignorantów, którzy nawet słuchać nie chcą o istnieniu czakr, meridian, aury ... jakże więc mogą naprawić coś czego w ogóle nie przyjmują do swojego umysłu?

fsdgdfggdgdg.jpg

Czakry to potężne centra energii duszy. Każda czakra wibruje z częstotliwością widma światła. Ignoranci świadomie lub nieświadomie dławią tą wiedzę, najbardziej wydajni na tej drodze są sataniści, którzy przekręcają wszystkie uniwersalne prawdy, ale czynią to nie tylko oni, wiele ataków następuje ze strony kościoła chrześcijańskiego i jego fanatyków, niby uczą, że Bóg jest Światłem lecz zamykają ludziom drogę do tego światła. W wielu starożytnych duchowych tekstach w tym w Biblii czytamy o 7 pieczęciach, ognistych lampionach, które palą się przed Tronem Boga. A czy to czasem nie jest kod do 7 czakr? Podobnie jest z drzewem życia, czyli 144.000 nadi, w których krąży energia życia.

To, że zostaliśmy odcięci od Boskiej mądrości, wiedzy, to nic innego jak tylko nasze zablokowane czakry, brak w naszych systemach energetycznych Boskiego Światła. Ludzkość pomimo wielu deklaracji o swoim duchowym rozwoju nadal żyje w ciemności i intensywnie nie dopuszcza w siebie Bożego Światła a nawet nie przyjmuje wiedzy o głównych magazynach tego światła ... i w ten sposób pozostaje w pułapce, w dodatku panicznie lękając się tej wiedzy. A jeszcze większa ignorancja towarzyszy Energii Kundalini.

Kolory czakr podobnie jak aury zmieniają się z chwili na chwilę. Można przez jakiś czas opanować przepływ energii w aurze zachowując wielki spokój, stan równowagi podczas medytacji, modlitwy. Trudno zachować ciągłość barwy aury kiedy obok nas dzieje się coś złego, niebezpiecznego, wówczas następują w naszej aurze inne eksplozje światła niczym podczas muzyki w dyskotece kiedy zmieniają się jej tony, 
podobnie jest z naszą aurą, zmienia się jej kolor w zależności od naszych tonów emocji.

fgdfgdfgfgdfgdg.jpg

Energia Kundalini jest silną energią duchową śpiącą u podstawy kręgosłupa, przebudzona porusza się wzdłuż kręgosłupa do góry budząc centra energetyczne (czakry) i wznosząc je na wyższy poziom świadomości aż dociera do mózgu. Czy chcemy czy nie jest wmontowana podobnie jak czakry w system każdego człowieka, i nie ważne czy ktoś w to wierzy, to już jego osobisty problem.

Kundalini jest postrzegane jako Energia duszy. Przedwczesne przebudzenie tej energii może być szkodliwe dla zdrowia psychicznego i fizycznego. Spontaniczne przebudzenie jest naturalnym zjawiskiem, ponieważ czakry są na tyle dojrzałe, że ta energia może się już zamanifestować.

Przebudzenia spontaniczne bardzo często mają miejsca w duchowości chrześcijańskiej, gdzie z punktu filozofii tej religii ta wiedza jest prawie w zarodkowej fazie a wielu w ogóle o niej nie słyszało, ta wiedza została wręcz wycięta z ów religii. Jednak znawcy Energii Kundalini dokładnie rozpoznają symptomy budzącej się ów energii u wielu chrześcijańskich mistyków. Nie ma ona nic wspólnego z religią tylko z prawdziwą naturą człowieka. Brak wiedzy na ten temat nie zatrzyma procesu Kundalini, dostarczy jedynie więcej bólu i frustracji oraz narazi takiego człowieka na manipulację ignorantów którzy będą próbować narzucić swoje błędne wierzenia na ów temat.

Mistycy chrześcijańscy mieli wewnętrzne doświadczenia światła, mistyczne objawienia, doświadczenia spontanicznych paraliży, cieplnych zjawisk, płomieni w ciele, i wielu innych symptomów, wreszcie przeżywali zjednoczenie z Bogiem, które dokonuje się przez miłość. Bez miłości nie ma mowy o przebudzeniu Energii Kundalini, egoistyczne pobudki doprowadzą człowieka do psychoz. Jakże byłam zdziwiona kiedy w liście Ojca Pio pisanego do jego przyjaciela ujrzałam podobny zapis jaki sama przeżywałam ... wewnętrznego ognia. Podobne zapisy i inne osobiste doświadczenia (w tym muzykę w głowie) znalazłam w zapiskach św. Teresy z Avila. Określała ją jako śpiew duszy.

Św. Teresa wspaniale opisuje 7 komnat duszy człowieka (LINK!) ... czy czasami nie opisuje 7 głównych czakr? Osoby znający ten temat nie mają co do tego najmniejszej wątpliwości, to wspaniały przekaz świętej z kościoła katolickiego.

fsfgdfgdfgdg.jpg

Ignorancja człowieka często jest nawykowa. Człowiek żyjący w swoim szablonie całe życie patrzył na świat z jego wymiaru, widział go wielokrotnie i wydaje mu się, że już wszystko o świecie wie. Ale ludzie patrzący na świat otwartym umysłem nie chcą być dalej duchowymi kalekami, szukają wiedzy na wszystkich półkach, wówczas są świadomi swoich błędnych postaw, dlatego sięgają po wiedzę jeszcze dalej i dalej, nie lękają się jej tylko stają się badaczami. Szukaj a znajdziesz i odpowiesz sobie na wszystkie własne pytania, wszystko mamy na wyciągnięcie ręki ..... trzeba tylko chcieć i otworzyć własny umysł. Człowiek mądry zawsze będzie szukał, nie da się zwieść głupcowi czy manipulatorowi.

Najgorszą rzeczą jest utrwalanie tej ignorancji, jak długo człowiek nie wyjdzie z tego szablonu tak długo nie osiągnie właściwego duchowego poziomu. Brak mu odbicia własnej siły w duchu a z tym przychodzą problemy natury fizycznej, duchowej i zdrowotnej.

Duchowa ignorancja jest największą chorobą ze wszystkich. Wszyscy jesteśmy dziećmi Boga, to jest nasza prawdziwa natura. Na wszystkie bolączki na tej Ziemi najlepszym lekarstwem jest miłość i nasze zestrojenie z Bogiem. Bóg nie ma faworytów. Boska Energia wypełnia harmonijnie wszystkie ludzkie ciała niezależnie od religii, pobożności, kultury, ale tylko od nas zależy czy ją przyjmiemy, co z nią zrobimy, czy prześlemy z miłością w służbie innym, czy użyjemy do niecnych celów. Czy jesteś gotowy aby przyjąć to potężne Światło Boże? A może nadal miotasz się w strachu, obawach, nienawiści i gnieciesz własne serce własną złością i arogancją?

Przyszedłeś z nieskończoności a twoje ciało to tylko maleńka cząsteczka tej potężnej Całości, tego czym naprawdę jesteś. Żyjesz tu w fizycznej formie tylko chwilowo, uświadom więc sobie prawdę o własnej naturze – kim naprawdę jesteś!

Źródło : 

https://www.vismaya-maitreya.pl/swiat_energii_czakry_aura_kundalini.html

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.