AdrianX

Czy można być zawieszonym między światami

13 postów w tym temacie

Czy można być zawieszonym między światami??

Czy jest coś takiego a jeśli tak to jakie są tego "skutki uboczne"???

Drugie pytanie:

Zmienia sie moja świadomość..osobowość..czy skutek uboczny to chwilowe "zagubienie"??

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Adrianie ,odpowiadając na pytania twoje ,sam sobie  w pewnym sensie odpowiedziałeś ,zagubionym być ,to doznawać odmiennego stanu świadomości (przebudzenia duchowego  ), ,ale to stan przejściowy i na pewno minie ..

Pozdrawiam :) 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moje zmysły mogą teraz szaleć? 

Bywa że..kolory są ostre niektóre lub mam super refleks albo go nie mam..trace smak..i straszny "kocioł" w głowie..czasem budze sie jak by inny

Edytowane przez AdrianX
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wez sie za robote, sluchaj glosu serca, czytaj biblie bez interpretacji miszczow jak ten powyzej, inne ksiegi, wszystko co cie interesuje, rob co kochasz, co chcesz, za tym idzie zrozumienie. lepiej zgrzeszyc i zalowac niz nie zgrzeszyc i zalowac ze sie nie zgrzeszylo. oczywiscie mowa o kwestiach ktorych na dana chwile mozna nierozumiec. nalezy kierowac sie moralnoscia w zyciu, just do it.

 

Z mojej intuicji wynika ze jestes leniem. Po co ci to forum. Co maja ci tu uswiadomic i powiedziec? 

malo fachowej literatury?,,, ty jestes zajety...

Edytowane przez 11100001
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co mi mają tu uświadomić?

Prostej odpowiedzi i wskazówki...leniem nie jestem..jak będę na emeryturze to wtedy pewnie będę sporo czytał..ale żyje tak że musiał bym mnichem by mieć czas na szukanie ODP w lekturach 

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ej chlopczyku...zyj jak chcesz, nie truj mi glowy swoimi problemami, przychodzisz tu na ziemie aby zmienic siebie a nie innych.

szukasz mamy, tatusia czy kolegów?

 

-----------------------------------------

kto chce szuka sposobów i potrafi, kto nie chce szuka wymowek. 

Edytowane przez 11100001
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

najlepiej siadnij i sie rozplacz. a kogo pytaja o wskazowki i rady naukowcy pracujacy nad nieodgadnionym. metoda prob i bledow. jedna istotna rzezcz. nie wazne jak, wazne aby robic, popelniac bledy wyciagac wnioski. pozniej w gazecie czytasz fragment grubych liter o geniuszu. ale nie dopisale ze 40 lat harowy, wyrzeczen, pasji serca poraz poswiecenia....

 

w twoim przypadku odpowiedzi sa wszedzie, ale ty przeciez potrzebujesz indywidualnej odpowiedzi, tak zapracowany czlowiek nie moze sie przemeczac szukaniem jeej na wlasna reke. gdybys czytal 1000 slow na minute 300 stron nie bylo by problemem, ale jak dukasz 50-100 hehe, ambitny czlowieku pa pa :)

 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Śmieszysz mnie :)) 

Ale dzięki temu zrozumiałem coś o wiele istotniejsze go :))

PapA

Edytowane przez AdrianX
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Cytuj

w twoim przypadku odpowiedzi sa wszedzie, ale ty przeciez potrzebujesz indywidualnej odpowiedzi, tak zapracowany czlowiek nie moze sie przemeczac szukaniem jeej na wlasna reke. gdybys czytal 1000 slow na minute 300 stron nie bylo by problemem, ale jak dukasz 50-100 hehe, ambitny czlowieku pa pa :)

Ty tak szybko czytasz? Ja to robisz?

 

 

moja stronka jak masz chęć wejść to zapraszam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 5.02.2018 o 21:29, 11100001 napisał:

wez sie za robote, sluchaj glosu serca, czytaj biblie bez interpretacji miszczow jak ten powyzej, inne ksiegi, wszystko co cie interesuje, rob co kochasz, co chcesz, za tym idzie zrozumienie. lepiej zgrzeszyc i zalowac niz nie zgrzeszyc i zalowac ze sie nie zgrzeszylo. oczywiscie mowa o kwestiach ktorych na dana chwile mozna nierozumiec. nalezy kierowac sie moralnoscia w zyciu, just do it.

 

Z mojej intuicji wynika ze jestes leniem. Po co ci to forum. Co maja ci tu uswiadomic i powiedziec? 

malo fachowej literatury?,,, ty jestes zajety...

Nie masz nic mądrego do napisania ,to lepiej milcz fantasto religijny

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 6.02.2018 o 19:36, 11100001 napisał:

najlepiej siadnij i sie rozplacz. a kogo pytaja o wskazowki i rady naukowcy pracujacy nad nieodgadnionym. metoda prob i bledow. jedna istotna rzezcz. nie wazne jak, wazne aby robic, popelniac bledy wyciagac wnioski. pozniej w gazecie czytasz fragment grubych liter o geniuszu. ale nie dopisale ze 40 lat harowy, wyrzeczen, pasji serca poraz poswiecenia....

 

w twoim przypadku odpowiedzi sa wszedzie, ale ty przeciez potrzebujesz indywidualnej odpowiedzi, tak zapracowany czlowiek nie moze sie przemeczac szukaniem jeej na wlasna reke. gdybys czytal 1000 slow na minute 300 stron nie bylo by problemem, ale jak dukasz 50-100 hehe, ambitny czlowieku pa pa :)

 

Odpowiedzi są wszędzie taa ,tylko głupotą ludzką się idzie zarazić i fanatyzmem religijnym ., pamiętaj ! wszechświat ma granicę ,a ludzka głupota nie ma 

Edytowane przez Mistyk
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 6.02.2018 o 19:23, 11100001 napisał:

ej chlopczyku...zyj jak chcesz, nie truj mi glowy swoimi problemami, przychodzisz tu na ziemie aby zmienic siebie a nie innych.

szukasz mamy, tatusia czy kolegów?

 

-----------------------------------------

kto chce szuka sposobów i potrafi, kto nie chce szuka wymowek. 

Nie ładuj głowy głupotami książkowymi ,bo tylko pycha ,duma i egoizm jak Tybet rosną ., pamiętaj -zmieniając  siebie ,zmieniasz innych i wice wersa .

Edytowane przez Mistyk
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 5.02.2018 o 20:47, AdrianX napisał:

Moje zmysły mogą teraz szaleć? 

Bywa że..kolory są ostre niektóre lub mam super refleks albo go nie mam..trace smak..i straszny "kocioł" w głowie..czasem budze sie jak by inny

Rozwijaszsię duchowo  ,też tak miałem ,praktykuj medytację ,to najklepsza medycyna przyszłości -energetyczna /duchowa /psycho-logiczna  .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.