Agnieszkaka

"Fuzja duszy i ciała" "Soul Body Fusion" 28.02 Wrocław Ariana Karima

2 posty w tym temacie

Dzień dobry,

Chciałabym polecić szkolenie mojej dobrej koleżanki u której również byłam na warsztatach i tak zresztą się poznałyśmy. Warsztaty z Soul Body Fusion.

Odbędzie się kurs 28.02 we Wrocławiu.

Metoda Soul Body Fusion sprawia, że połączenie z naszym własnym potencjałem jest żywe i klarowne.

Kiedy sprowadzamy świadomość do ciała, nasza wyjątkowość rozpromienia nasze życie, związki i otoczenie. Gdy „więcej” naszego ducha łączy się z komórkami naszego ciała, powoduje to niezaprzeczalną i wyraźną zmianę. Staje się to punktem wyjścia dla nowej rzeczywistości, w której zdrowie, szczęście, obfitość i sens wspierane są z najwyższych wymiarów.

Dzięki Soul Body Fusion nie tyle osiągamy swoją pełnię, ile przypominamy sobie o niej i pozwalamy jej zaistnieć. Poprzez całkowite zestrojenie się ze swoimi wyższymi aspektami (duszą), otwierasz swojemu ograniczonemu, trójwymiarowemu “ja”, drzwi do doświadczania nowych rzeczywistości, poza czasem i przestrzenią.

Pojawiają się zdarzenia, które dla małego “ja” wyglądają zupełnie jak cuda. Gdy na scenę wkracza twoje większe “JA”, zmiany, które z czysto fizycznego punktu widzenia wydają się niemożliwe, albo wymagające dużo czasu i wysiłku, stają się niemal natychmiastowe.

 

Kiedy twoja dusza i ciało funkcjonują jako jednolita całość, niczego nie brakuje.

Jako jedność jesteś najwyższą, kreatywną siłą i suwerenną jednostką. To twoja własna dusza jest brakującą częścią twojego potencjału. Jedną z najważniejszych rzeczy jakie możemy zrobić dla naszego rozwoju duchowego, to przygotować swoje ciała fizyczne aby mieściły więcej duchowego światła i mocy. Dostęp do twoich rozległych talentów jest tym, co czyni Soul Body Fusion tak potężnym procesem, który przynosi nieraz spektakularne rezultaty.

Soul Body Fusion to prosty proces, który możesz robić dla siebie i innych, przywracając zestrojenie ciała na poziomie komórkowym, z możliwie najwyższą energią czy światłem, jakie może ono utrzymać. Zmiany są trwałe i niekończące się – trwale. Kiedy twoje komórki zmieniają się,pozostają już na wyższej częstotliwości.

To niezwykłe narzędzie, pozwala nam doświadczać powrotu do równowagi na każdym poziomie:

  • fizycznym, materialnym – uzdrowienie, przemiana na poziomie ciała, uziemienie, przyciąganie obfitości, materializowanie swoich pragnień
  • emocjonalnym – uzdrowienie traum, depresji, powrót do radości życia
  • mentalnym – zmiana w percepcji życia, pozytywne, inspirowane Dusza myślenie
  • duchowym – przyspieszony rozwój świadomości, przebudzenie zdolności paranormalnych, niekończąca się przygoda w odkrywaniu KIM JESTEŚ, wszystko, by doświadczyć Oświecenia i przejawić swoja pełnię, boskość w ciele, co jest ostatecznym celem naszego życia na Ziemi

Soul Body Fusion jest dla KAŻDEGO, gdyż umożliwia dostrojenie naszego obecnego Ja, niezależnie na jakim poziomie rozwoju jesteśmy, zawsze z jeszcze wspanialszymi, mającymi więcej światła i bardziej kosmicznymi aspektami naszej Duszy.

Każdy doświadcza przemiany, jest ona zawsze dopasowana do potrzeb i momentu życia danego człowieka.

Światło Duszy wchodząc w nasze Ciało, rozpuszcza, rozświetla, uzdrawia wszystko to co zebraliśmy podczas tego życia i poprzednich, a co przeszkadza nam, by ucieleśnić potencjał naszego nieograniczonego Ducha. Po SBF możesz spodziewać się zmian w relacjach, zdrowiu pracy, przepływie obfitości do twojego życia.

Odczucia podczas sesji

Odczucia każdy ma indywidualne, od intensywnych po znikome, lub zerowe. Ilość i intensywność odczuć nie określa czy fuzja miała miejsce i czy działa.  Połączenie i jego efekty są zawsze. Można nic nie odczuwać podczas wykonywania sesji, dotyczy to zarówno osoby wykonującej fuzję jak i pacjenta.

Czasami bolą uzdrawiające się miejsca.

Często występujące odczucia to:

ciepło, falowanie, przepływ energii, elektryczne odczucia, łaskotanie, błogość, intensywne bicie serca, drżenie ciała, kołysanie się  ciała, ciężkość, mdłości, smutek, euforia, wolność…

Cokolwiek się  pojawia lub nie pojawia, jest w porządku.

 

Zapisy i więcej informacji o kursie:

http://koloryduszy.pl/soul-body-fusion/

Telefon: 791 930 350

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.