Qmieczy

Powroze trzy osoby

4 posty w tym temacie

Witam,

Jestem doradca duchowym, zajmuje się kartami tarota od 13tego roku zycia. dokonuje analizy relacji, sprawdzając aktualna sytuacje w związku,stany emocjonalne,myśli,uczycia,intencje,rade,przyszlosc. Nie potrzebuje opisu sytuacji -ja mam zobaczyć co się dzieje. Jedyne co jest mi potrzebne to dane imiona i daty. Wróżbe wykonuje na pw. Prosiłabym o weryfikacje tutaj w wątku

 

Kontakt ze mną 

krolowamieczy@vp.pl

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jestem mistrzem i doradcą duchowym ,żadnych kart nie potrzebuję ,bo mam wielką empatię (telepatię ) ,na dalekim wschodzie nazywa się to wielkie współczucie - http://www.diamentowadroga.pl/dd40/maly_palec_buddy_czyli_o_madrosci_i_wspolczuciu 

Trzecia paramita to cierpliwość, unikanie gniewu i agresji. Gniew jest w stanie zniszczyć w jednej chwili coś, co gromadziliśmy przez lata. Nawet jeśli przez 20 lat mieliśmy dobrego przyjaciela, jesteśmy w stanie zniszczyć tę przyjaźń w jeden wieczór. Lama Ole porównuje to do palenia w piecu pieniędzmi, a nie węglem. Ogień będzie płonął, ale jakim kosztem. Na taki luksus nikogo nie stać. Budda mówi ponadto, że cierpliwość to najpiękniejsze ubranie, w jakie można się ubrać. Można powiedzieć, że cierpliwość jest szlachetna. Jest ona również podstawą wszystkich naszych aktywności, dzięki której jesteśmy w stanie doprowadzać rzeczy do końca, na przykład nyndro. Gdy rozwiniemy te trzy właściwości – szczodrość, właściwe zachowanie oraz cierpliwość – a jednocześnie będziemy w stanie unikać gniewu, wtedy wszystko, w co włożymy energię, powiedzie się.

Wytrwałość, czyli ciężka praca, jest czwartą paramitą. Nie chodzi tu o taki wysiłek, którego rezultatem będzie morze potu, lecz o wysiłek pełen radości. Aby pracować z czterema pierwszymi paramitami wcale nie trzeba być buddystą. Wielu inteligentnych ludzi stosuje cztery wyzwalające działania, nie zdając sobie sprawy z tego, że istnieją. Jeżeli w życiu będziemy stosować te cztery wyzwalające działania, zawsze odniesiemy sukces.Załóżmy, że otwieramy własną księgarnię. Na początku wywieszamy wszędzie plakaty: „Darmowe kiełbaski i piwo, a na każdą książkę kupioną w pierwszym tygodniu dajemy 30 procent rabatu”. Na pewno ludzie się zjawią, nawet jeżeli będzie im jedynie chodziło o kiełbaski. Następnie musimy zwrócić uwagę na nasze zachowanie. Jeżeli będziemy agresywni i w kiepskim humorze, ludzie opuszczą naszą księgarnię po zjedzeniu kiełbasek, a jeśli będziemy bardzo niemili, pewnie nawet ich nie dojedzą. Właściwe zachowanie oznacza, że będziemy mówić do nich w miły sposób – tak, aby poczuli się dobrze.

Kolejna rzecz to rozwijanie cierpliwości. Nie powinniśmy po dziesięciu minutach przymuszać klienta, by w końcu coś kupił. Istnieje taki rodzaj kupujących, który nigdy nie dokonuje zakupu pierwszego dnia, musi się najpierw przespać ze swoją decyzją. Takim osobom należy dawać możliwość powrotu. A czwarta rzecz to ciężka praca. Jeżeli przestaniemy pracować po trzech dniach, ponieważ już nie mamy kiełbasek i piwa, a żadnej książki nie sprzedaliśmy, nic z tego nie będzie. W Niemczech mówi się, że rozkręcenie własnego interesu trwa trzy lata. Jest jeszcze inny przykład, pokazujący, czym są te cztery paramity. Załóżmy, że chcemy zdobyć dziewczynę. Od czego zacząć? Na początku jesteśmy szczodrzy. Obdarowujemy ją kwiatami, spędzamy z nią czas, zapraszamy do kina, na obiad, itp. Oczywiście właściwe zachowanie jest absolutnie konieczne. Jeżeli podczas pierwszego spotkania będziemy się gapili na jej biust, dziewczyna nie poczuje się swobodnie. Jeżeli będziemy dużo gadać, nie dając jej dojść do słowa, też nie będziemy skuteczni. Powinniśmy jej słuchać, zadawać pytania odnośnie tego, co powiedziała, a wówczas poczuje się dobrze. Cierpliwość jest tu absolutnie konieczna. Gdyby nasza wybranka zaczęła zachowywać się w sposób, który nam niezupełnie odpowiada, a my zrobilibyśmy z tego wielki dramat, natychmiast wszystko byśmy zniszczyli. Oczywiście, potrzebujemy również wytrwałości. Dzwonimy do niej, a jeżeli dziś nie może się z nami umówić, pytamy o inny termin. Jeżeli nie chce iść do kina, proponujemy koncert. Ciągle trzymamy rękę na pulsie. Znam wiele związków, które powstały dlatego, że mężczyzna podszedł do sprawy w sposób przemyślany, mimo że kobieta na początku była niechętna. Za pomocą czterech wyzwalających działań prawdopodobnie odniesiemy sukces, ale nie oznacza to, że będziemy szczęśliwi z tym, co udało nam się zdobyć czy osiągnąć. Dlatego potrzebujemy dwóch kolejnych paramit. Piątą jest medytacja, która polega na uspokojeniu umysłu, a to pomaga nabrać większego dystansu do świata i sprawia, że będziemy w stanie wybierać to, czego chcemy. Zauważymy wiele możliwości działania. W przypadku pierwszych pięciu wyzwalających działań jesteśmy aktywni, a one w naturalny sposób doprowadzą nas do szóstego, czyli do mądrości.

W buddyzmie mówimy o relatywnym i absolutnym poziomie mądrości. Ten pierwszy polega na tym, że się uczymy, studiujemy, analizujemy, dochodzimy do wniosków. Absolutnym poziomem mądrości jest natomiast wgląd, który w naturalny sposób zawarty jest w umyśle, stan w którym umysł rozpoznaje sam siebie poza wszelką formą, manifestacją. Jest to moment, gdy umysł doświadcza

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

 

7 godzin temu, Qmieczy napisał:

Witam,

Jestem doradca duchowym,

 

43 minuty temu, Mistyk napisał:

Ja jestem mistrzem 

 

 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.