Mike22

Malowidła na oknie- co to jest

6 postów w tym temacie

Witam, mam pytanie do użytkowników forum, nie wiem czy wybrałem dobry dział. Mianowicie, miesiąc temu wprowadziliśmy się do nowego domu w Tilburgu ( Holandia). Na podwórku znajduje się mała szopa, na szybie drzwi wejściowych i na oknie widnieją dziwne znaki namalowane farba, niżej dołączam zdjęcia. Pytam, ponieważ w tej  szopie regularnie samo zapala się i gasi światło wieczorami, mimo że nic nie wskazuje żeby to była jakaś usterka lub zwarcie. Raz zdarzyło się że rano były uchylone drzwi mimo że nikt tam nie wchodził. Może mi ktoś powiedzieć co te znaki oznaczają? Spotkaliście się kiedyś z czymś takim?  Czekam na odpowiedź i z góry dziękuję. Pozdrawiam

received_1016883325154020.jpeg

received_1016883501820669.jpeg

received_1016884931820526.jpeg

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To mogą być malowane znaki /amulety ochronne przeciwko złym duchom .,są to starożytne symbole szamańskie ., a te gasnące światła to duchy przodków - ochraniające żywych .

 

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam. Czyli skoro to są duchy które ochraniają żywych to w jakim celu zapalają to światło? Ale nie wydaje Ci się że te znaki wyglądają jakoś złowrogo? nie znam się na tym ale jak się przyjrzałem dokładnie tym znakom na drzwiach to dostrzegłem jakby twarz- widać oczy i tak jakby krzyczące usta. Powinniśmy je tak zostawić czy może je zmyć? Nie żeby mnie to jakoś specjalnie martwiło ale wczoraj cały wieczór zapalało się i gasiło to światło, kilkanaście razy na pewno to się stało, więc dziś wykręciłem żarówkę z tego pomieszczenia bo nie ma sensu żeby to się świeciło całą noc bo wiadomo prąd kosztuje :)

Edytowane przez Mike22
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Musiał bym  tam osobiście być ,,mam od urodzenia dar empatii ,telepatii -mediumizmu spirytualnego i egzorcyzmów i nie wiem co jeszcze ,bo nikt  nie traktował mnie nigdy poważnie ,i wyśmiewany byłem i od najgorszych wyzywany ( i nie napiszę jakie jeszcze piekło przeszedłem , jakbym w grobie leżał - ja dusza ,a inni opluwali moje zwłoki cielesne  w grobie )),a światła duchy się boją ,to wiem ,tylko ciemność lubią ,to tyle na odległość mogę ,resztę sam musisz podjąć decyzję ,ja mogę ci tylko doradzić ,jak będziesz miał wątpliwośc i .

Pozdrawiam Darek ,Bogdan Szczep . :) 

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szczerze mówiąc mi to wszystko sympatycznie wygląda w szczególności te drzwi. To drugie troszke może być niepokojące choc jak sie tak przyjzalam tez wygląda sympatycznie. Jakby patrzeć tak ze skojarzeniami widze tam ludka w bokserkach lub kompielowkach, widzę mise z winogronami lub jakimis innymi owocami, dwie twarze skierowane do siebie mają cos pomiędzy swoimi ustami... Podałam pare Moich skojarzeń z drugiego obrazka.

Co do zapalania i gaszenia światła kontynuując wypowiedź przedmówcy... Mogą chcieć na siebie tylko zwrócić uwagę bądź jeśli to faktycznie dobre duszki boją się ciemności? :3 światło lgnie do światła, a ciemność do ciemności. Bardzo możliwe też że w ten sposób chcą też się posilić. W końcu światło jest energią a duszki się nią żywią. Gdybyś zaczął z nimi rozmawiać - lepiej tego nie rób - zaczęły by się posilac na Tobie. 

Jeśli chodzi o zmazywanie jeśli już na to się zdecydujesz. Ja bym na twoim miejscu tego nie ruszala bez kogoś kto wie cos o odprawianiu duchow itp. Zmazanie tego może skończyć się atakami ze strony tych lub innych duszkow. Przede wszystkim jeśli ci naprawdę przeszkadza to co sie dzieje to musiałbyś wpierw porzadnie oczyścić pomieszczenie energetycznie-fizycznie też jesli jest tam balagan. Po czym napełnić pomieszczenie od nowa energią tym razem taką jaką ty chcesz by tam była. To brzmi prosto ale takie nie jest i najlepiej poradzić sie osoby zaufanej lub z polecenia. Wpierw trzeba by było pozbyć się lokatorów owego pomieszczenia jeśli się tam faktycznie zadomowili. 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja od lat jestem ekspertem w odprawianiu zmarłych ,jako egzorcysta z powołania ,doświadczenie życiowee i praktyka mnie w tym utwierdziły i upewniły .

Pozdrawiam ,m,iłej niedzieli życzę :) 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.