Szept

Skrypty na poprawę zdrowia

9 postów w tym temacie

UWAGA! Runy to nie zabawa, a nieznajomość ich znaczenia szkodzi. Dlatego doradzam ostrożność i rozwagę w korzystaniu ze skryptów runicznych. Runy nie uleczą nas, więc zanim się sięgnie po skrypt lepiej sie wybrac do lekarza.

Ze skryptów każdy korzysta na własną odpowiedzialnośc, dlatego lepiej się zastanowić 100 razy.

Podobnie jak wcześniej podaję gotowe skrypty opracowane przez Moją Wiedźmę :)

Alergia Uruz, Tiwaz, Laguz

Bezsenność Isa, Laguz, Ingwaz

Choroby cieżkie Raidho, Uruz, laguz

Ciąża - Donoszenie zagrozonej Berkano, Ingwaz, Algiz

Ciąża - ochrona płodu Kenaz, Gebo, Berkano, Laguz, Ingwaz, Otgal

Ciąża - zagrozenie poronieniem Berkano, Raidho, Isa

Ciąża- na kłopty z zajściem w ciążę Ingwaz, Berkano

Ciążą - łatwy poród Kennaz< berkano, Tiwaz lub Raidho, Sowilo, Berkano/Pertho

Ciążą - pomoc w zajściu Kenaz, Berkano, Tiwaz, lub Kenaz, Ingwaz, Berkano

Depresja kenaz, raido, sowilo, tiwaz

Depresja algiz, wunjo

Infekcje - ochrona przed infekcjami Algiz, Eeihwaz, Uruz

Nadpobudliwość - uspokojenie kogos nadpobudliwego Kenaz, Wunjo, Ingwaz

Nerwica Iso, Ingwaz

Nerwice i choroby psychosomatyczne Wunjo, Isa, Algiz

Ochrona zdrowia Algiz, Uruz, Fehu

Odchudzanie Isa, Ingwaz, Wunja, Anzus, Algis lub Uruz, Berkano, ?imię, Laguz, Kenaz, Isa lub. Raidho, Nauthis, Ingwaz(!)

Parkinson Laguz, Isaz i Raido, lub Uruz, Ehwaz, Hagala

Poprawa zdrowia Pertho, Raidho, Uruz, Algiz

Przeczyszczenie - na wywołanie biegunki Eihwaz, Laguz, Tiwaz

Trauma - leczenie po wypadku, napadem, pobiciem Ingwaz, Isa, Wunjo, Othala, Algiz

Trawienie i szybsza pzremiana materii Tiwaz, Jeran Thurisaz

Uzdrowienie Mannaz, Algiz, Laguz, Uruz lub Algiz, Uruz, Eihwaz, Algiz

zabezpiecza przed kontuzją przy sportach ekstremalnych Algiz, Dagaz, Laguz

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam takie drobne pytanie, w wypadku skryptów z użyciem imienia, imię zapisać runicznie?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, imię zapisujemy runami. W temacie o skryptach ogólnie podałam znaczenie fonetyczne run

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szepcząca ,czy mogę prosić o pomoc w przygotowaniu skryptu dla mojej mamy chorej na SM, jest to choroba przewlekła,autoimmunologiczna i z objawami już niedowładów więc może:

Nauthis,Algiz i Raidho z Uruz , nie wiem w jakiej kolejności i czy mogą występować razem? Może coś doradzisz/doradzicie ?

Skrypt chciałabym namalować na kartce i oprawić w ramkę,tylko mam też problem z jego powieszeniem,na wschodniej stronie mieszkania są okna,znajoma doradziła mi abym powiesiła nad mamy łóżkiem,dobry pomysł?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Także chciałabym przygotować skrypt dla mojego 6-letniego synka w postaci drewnianych koralików na szyję,: Ansuz na pewno na jego wadę wymowy i problem z wypowiadaniem się,potrzebuję coś jeszcze na jego koncentrację,według mnie ma słomiany zapał,pani z zerówki powiedziała że ma problem ze skupieniem i usiedzeniem na jednym miejscu natomiast wiedzę posiada i czasami potrafi z czymś wylecieć że kopara opadnie,w grupie sprawia wrażenie nadpobudliwego ruchowo-bez agresji i miewa głupie pomysły- czy pasuje razem Isa ?

Dodam że miał badania przez psychologa i neurologa EEG głowy i nie ma ADHD-to tak przy okazji wyjaśniam jakby ktoś chciał mi coś zasugerować.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesli chodzi o skrypty na zdrowie, to nie czuje sie w nich az taka mocna. Bazuje na tych gotowych, ktre oparcowal Seid. On jest bardzo dobry w skryptach i mysle, ze jak do niego napiszesz pW to nie odmowi Ci pomocy.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a czy istnieją skrypty na siły witalne ,a dokładnie na duzo siły do pracy i tak żeby jej zostało ,a nie zeby przychodzic z roboty i padac na zbity pysk ze tak nieładnie sie wyraze ale juz mnie to irytuje tyle do zrobienia tyle osób oczekujacych na mnie a ja jak ten wrak sie snuje.a i witaminy czy inne wynalazki nie działają a od napoji energetycznych to tylko brzuch mnie boli :cry:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja bym zrobiła: anzus uruz tiwaz, co w wolnym tłumaczeniu mówi: wyrażam siebie siłą wojownika ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.