7 postów w tym temacie

Witam, kilka dni temu wyśniło mi się w nocy wahadełko. Nie czekałem do rana i usiadłem od razu do komputera. Zrobiłem rysunek i następnego dnia będąc w sklepie z wahadełkami napotkałem fachowca co toczy - czyli tokarza. Wiem że to nie jest takie proste wytoczyć taki przedmiot, gdyż po kilku telefonach wiedziałem że nie mam szans w tych zakładach i muszę szukać innej drogi. Przypadkowo spotkana osoba w sklepie z ezoteryką po rozmowie podjęła się wytoczenia wahadełka na gotowy produkt. Cena wytoczenia w mosiądzu nie będzie taka tania. Choć mogłem to zrobić w drewnie jako prototyp - było by znacznie taniej ale cóż poszło do realizacji i nie będę się wycofywał . Zresztą przyda mi się takie wahadło tym bardziej , że będzie miało moją własną dusze - pomysł i projekt oraz dodatkowo wygrawerowana rycina przedstawiająca jakiś symbol z Egiptu.
Pytanie:Jaka jest możliwość sprawdzenia takiego wahadełka pod względem przydatności i czego tam jeszcze. Czy są to odpowiednie programy, badania. Do sprawdzenia jakie ma promieniowanie, na co ma działać, czy  leczniczo i co można z niego wyciągnąć tak jak na przykład z IZISA. Może jeszcze coś będzie miał ukrytego gdyż jeszcze dojdzie grawerowanie - Rysunek Egipski.
Czy to można sprawdzić zadając pytania mentalne wahadełku ?  Tylko jakie ?  Czy jest jakaś specjalna lista pytań ? Czy jakieś są inne metody, na przykład wstawienie fotki tu na forum tego wahadła. Wiem, że jestem początkującą osobą ale swój rozum mam i predyspozycje. Czekam na kurs w Warszawie ale to dopiero w czerwcu. Więc nie wiem czy moje wyśnione wahadełko będzie tym o czym myślałem. Na wstępie sprawdzałem kolor promieniowania - jest  białego.

Na dole plus na górze minus po bokach nie widoczne promieniowanie.

Czy można poprosić o podpowiedzi odnośnie takiego produktu ? Do czego zdolne by było?  Czy to się patentuje jakoś ?

Znając kilka wahadełek wiem na co one mogą zadziałać więc część już wiem po rozmowie z rysunkiem przedstawiającym moje wahadełko.

Możliwe , że po zrobieniu wahadełka będzie inne miało parametry ale nie będzie odbiegało od rysunku którego mam.  Za wszelkie info z góry będę wdzięczny.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wreszcie się doczekałem na wspaniały super działające - od razu startujące - bardzo czułe wahadełko Kwiat Lotosu. Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tego mojego projektu wahadełka.

_MG_2349a.jpg

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Włodku ,powiem tyle - Jest Super .

Miłego i pięknego dnia :) 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Mistyk napisał:

Włodku ,powiem tyle - Jest Super .

Miłego i pięknego dnia :) 

Dziękuję za informację. U mnie startuje jak błyskawica. Podobne parametry będzie miał do IZYSA - IZISA ale jeszcze coś w sobie posiada. Nie wiem dokładnie na jakie pytania będzie reagował. Ale pomału powoli.

      Bedę cały czas testował,  choć przydały by się podpowiedzi i informacje.

Jest to typ wahadła mentalnego tak jak IZYS  o bardzo dużej czułości   – przeprowadzamy konwencje mentalną.
Np. wytrąć wszystkie zakłócenia, wytrąć wszelkie przyczepione byty i tam inne,  informacje chorób, pasożytów, metali ciężkich, chorób - po prostu uzdrawianie tym przebiega zdecydowanie szybciej. Co jeszcze ? Za wszelkie pozostawione informacje z góry dziękuję.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odpowiedzi wahaadła ,to podświadome mikrok-drgania ,które poprzez  system nerwowy ,pokazuje ciało . czyli jak zaprogramujesz umysł /psychikę , tak będzie ,trwłój umysł ,to najlepsze  wahadło na świecie ,od wieków  .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 16.05.2018 o 11:51, Mistyk napisał:

Odpowiedzi wahaadła ,to podświadome mikrok-drgania ,które poprzez  system nerwowy ,pokazuje ciało . czyli jak zaprogramujesz umysł /psychikę , tak będzie ,trwłój umysł ,to najlepsze  wahadło na świecie ,od wieków  .

Czyli powinienem sobie uświadomić, że ta moc prawdziwa jest w nas nie w przedmiocie...

Jeżeli odczułem taką potrzebę i zrobiłem projekt takiego wahadełka widzianego we śnie  (a może się mylę )  to widocznie taka była potrzeba. Tu porównał bym do zdarzeń z dni poprzednich jakie doświadczyłem czyli:  kilka wahadełek które posiadałem tak jakby nie przepuszczały tych jak wspomniałeś mikro drgań  tej mojej mocy - energii jaka posiadałem. Ja sobie tak to tłumaczę bo wiem jak zachowywały się wahadła które miałem w ręku.

Temu wahadełku Kwiat Lotosu nadałem  moc jaką miałem w danym momencie w sobie -  prawdopodobnie dlatego , że nie jestem gotowy i nie rozwinąłem swoich zdolności inaczej a tylko za pośrednictwem przedmiotu jakim jest wahadło.

Może jeszcze dopiszę tak. Jestem osobą która zapoznaje się z tym wszystkim i zbieram doświadczenia od innych oraz to, że pewne zagadnienia tematy wiadomo - uczę się i poznaje ...

Zacytuje fakt zaczytany :   " Można by powiedzieć, że stara Dusz ma dużo mocy i dużo mądrości. Nie – ma dużo przeżyć i doświadczeń"

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sam sobie odpowiedziałeś ,brawo 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.