Wlodek

wahadełko
Ciekawość zakupu Nowego Wahadełka.

1 post w tym temacie

Mam pytanie odnośnie prototypu wahadełka którego jestem projektantem.  Wahadełko przypominające Izys ale troszkę zmodernizowane składające się z połączenia kilku różnych  wahadeł. Efektem takiego wymyślonego wahadła  jest uzyskanie,  strumienia silnej energii. Wahadło Kwiat Lotosu z wygrawerowaną rycina.  Bardzo czułe, szybko startujące przynajmniej w moich rekach, zmniejszenie wykonywanych działań tym wahadełkiem do minimum w porównaniu z podstawowym wahadełkiem Izys, wahadełko wykonane z mosiądzu,  waga ok 130 gram długość z kulką ok 75 mm w wersji prototyp.  Wszelkie polecenia wykonuje bardzo szybko jak i czas reakcji jak i działania zdecydowanie szybki.  Wahadełko  do trudnych prac związanych z oczyszczaniem domów, terenów oraz osób z negatywnych energii, bytów i nie tylko. Praca Radiestety z tym wahadłem skrócona do minimum.  Wahadłem Kwiat Lotosu może pracować osoba początkująca jak i profesjonalista. Bez obaw , ze jest się narażonym na niebezpieczeństwo. Wahadło mentalne o bardzo dużej czułości, pracując z nim należy wydać polecenie – konwencje mentalną. Kwiat Lotosu  przywraca radość do życia i podnosi nasze wibracje. Bardzo dobrze działa jako odpromiennik.  To tylko niektóre jego możliwości, dalsze możliwości są w trakcie odkrywania.

Jestem ciekaw czy były by osoby zainteresowane zakupem takiego wahadła.  Wszelkie informacje mile widziane.

_MG_2349_1.JPG

_MG_2332_2.JPG

_MG_2359_1.JPG

_MG_2342_1.JPG

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.