1 post w tym temacie

Witam. Od kilku dni jestem w posiadaniu nowego wahadełka - wahadła. Cieszy mnie ten fakt ogromnie ale...

         Zdarzyła mi się tak sytuacja, że przebywając jakiś czas temu w danym budynku mieszkalnym użyłem wahadełka.  Okazało się, że są wskazania jakiegoś promieniowania. Moim zdaniem większość osób tak jak i ja rozbudziła w sobie zdolności radiestezyjne na potrzeby domowe. Myślę, że może to zrobić praktycznie każdy, kto jest tym zainteresowany . Sprawdzanie zgodności spożywanych pokarmów, leków, różnych produktów i tym podobnych  nie jest skomplikowane.  Może być wykonywane przez każdego, kto pozna zasady bezpiecznego posługiwania się wahadłem i nauczy posługiwać biometrami. Po przeczytaniu wielu artykułów doczytałem, że jednym z najskuteczniejszych sposobów uniknięcia wpływu szkodliwego dla zdrowia promieniowania jest przemeblowanie, dostosowane do rozpoznanego w mieszkaniu promieniowania.

          Przebywając ponownie w tym samym miejscu z nowo nabytym wahadełkiem - wahadłem wpadłem na pomysł przebadanie tego samego miejsca pod względem promieniowania czy zmian geopatycznych. Okazało się, że w tych miejscach zniknęło promieniowanie. Czy to jest możliwe ? - u mnie zadziałało. Oddalanie i wynoszenie tego wahadła z domu zmienia wartości przy pomiarach.  Nie wiem jakie posiada parametry " moc od promieniowania"  takie wahadło gdyż nie mam odpowiedniej skali czy skal. Wiem , że ma silnie oddziaływanie i neutralizuje takie promieniowania. Czyli takie wahadło można stosować nie tylko do uzdrawiania  ale również jako odpromiennik lub  zwiększa się odporność na szkodliwe energie takie jak: żyły wodne,

 Może jakaś podpowiedź - czy można to  w przybliżeniu określić wartość tego wahadła pod względem neutralizatora czy odpromiennika - Skala Bovis czy inna.  Moje odczyty jakie odczytuje są skrajne ?

_MG_2359_1.JPG

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.