Kamilla36

Sklep z odzieżą XXL?

3 posty w tym temacie

Cześć – poszukuję sklepu zajmującego się sprzedażą odzieży w większych rozmiarach – czy moglibyście mi jakiś polecić?
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A o jaki konkretnie Ci chodzi sklep? W sieci czy stacjonarnie? Bo widziałam fajne propozycje ostatnio w jakiejś reklamie na stronie. W prawdzie można teraz kupić fajne  Bluzki XXL na lato  w okazyjnych cenach, ale ja nic chcę na razie kupować niczego na przyszły sezon. Chyba, że używasz takich bluzek przez cały rok, to na pewno promocje Ci się spodobają.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
26 minut temu, zdr napisał:

Może nie jestem osobą grubszą ale wiecznie mam problem ze znalezieniem dla siebie obuwia w sklepach stacjonarnych. Noszę buty w rozmiarze 42 i niewiele sklepów z butami ma obuwie w tym rozmiarze. A jeśli coś nawet znajdę w sklepach stacjonarnych to niekoniecznie mi się podoba bo w wielu przypadkach modele są jak sprzed 20 lat.... I nie chcę w takich chodzić ;)

Poza tym zamawianie przez internet jest dla mnie wygodniejsze bo nie muszę marnować czasu na chodzenie po sklepach stacjonarnych. Ostatnio kupowałam buty w tym sklepie:

https://pantofelek24.pl/pol_m_Buty-na-kazda-pore-roku-_Zima_Buty-zimowe-damskie-867.html

No i moge polecić bo promocje na buty zimowe maja naprawdę dobre, same buty również wykonane porządnie. 

No nawet  nie złe ,i ceny przystępne 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.