Ona

Prośba o interpretację dat urodzenia

4 posty w tym temacie

2 godziny temu, Ona napisał:

Moja data urodzenia

03.11.1981

Godzina ok 14

🙂

jesteś numerologiczną 6- stką 

Numerologiczna 6 - nauczyciel

Harmonia, miłość, partnerstwo, humanitaryzm, opanowanie, szczodrość - oto podstawowe wartości, jakimi kieruje się podopieczna planety Wenus 

Jest jedną z tych Wibracji, która dobro innych, szczególnie najbliższych przedkłada ponad własne szczęście, potrzeby i zachcianki. Szlachetne, prawe, o łagodnym usposobieniu, są ucieleśnieniem wszelkich cnót, z jakimi dane jest obcować ich sprzymierzeńcom.

Drugą stronę swej natury, to jest nieprzejednanie, potrzebę zemsty i pamiętliwość ujawniają w sytuacjach kryzysowych, gdy dobro i bezpieczeństwo ich najbliższych jest zagrożone. Wówczas stają się niebezpieczne dla wrogów, siejąc lęk i grozę. Z natury są jednak spokojne, dobre, zrównoważone, nie ulegają łatwo złym emocjom, delikatne, subtelne, lubiane i poważane przez innych. Ich przyjaźnie są długotrwałe i wartościowe, jeżeli tylko do takich relacji dopuszczą. Potrzeba piękna, harmonii ujawnia się u Szóstek już we wczesnym dzieciństwie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję 😊

A jak by wyglądała analiza drogi życia, cykle i punkty zwrotne🤔

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To musiał  by wyznaczyć dobry ze sprzętem -numerolog / astrolog /psycholog , ja nie mam takich pomocy przy sobie ,ale myślę że podobnie :) 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.