Ona

Prośba o interpretację dat urodzenia

12 postów w tym temacie

2 godziny temu, Ona napisał:

Moja data urodzenia

03.11.1981

Godzina ok 14

🙂

jesteś numerologiczną 6- stką 

Numerologiczna 6 - nauczyciel

Harmonia, miłość, partnerstwo, humanitaryzm, opanowanie, szczodrość - oto podstawowe wartości, jakimi kieruje się podopieczna planety Wenus 

Jest jedną z tych Wibracji, która dobro innych, szczególnie najbliższych przedkłada ponad własne szczęście, potrzeby i zachcianki. Szlachetne, prawe, o łagodnym usposobieniu, są ucieleśnieniem wszelkich cnót, z jakimi dane jest obcować ich sprzymierzeńcom.

Drugą stronę swej natury, to jest nieprzejednanie, potrzebę zemsty i pamiętliwość ujawniają w sytuacjach kryzysowych, gdy dobro i bezpieczeństwo ich najbliższych jest zagrożone. Wówczas stają się niebezpieczne dla wrogów, siejąc lęk i grozę. Z natury są jednak spokojne, dobre, zrównoważone, nie ulegają łatwo złym emocjom, delikatne, subtelne, lubiane i poważane przez innych. Ich przyjaźnie są długotrwałe i wartościowe, jeżeli tylko do takich relacji dopuszczą. Potrzeba piękna, harmonii ujawnia się u Szóstek już we wczesnym dzieciństwie.

 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję 😊


A jak by wyglądała analiza drogi życia, cykle i punkty zwrotne🤔

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To musiał  by wyznaczyć dobry ze sprzętem -numerolog / astrolog /psycholog , ja nie mam takich pomocy przy sobie ,ale myślę że podobnie :) 

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witam,

bardzo chciałabym żeby ktoś dokładnie zinterpretowal moja datę urodzenia. pokazał jakie mam czarne szczyty i podał ważne wskazówki.

moja data to 09.07.1989

około godziny 20.00

 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
15 godzin temu, kinga72212 napisał:

witam,

bardzo chciałabym żeby ktoś dokładnie zinterpretowal moja datę urodzenia. pokazał jakie mam czarne szczyty i podał ważne wskazówki.

moja data to 09.07.1989

około godziny 20.00

 

Witaj twoja numerologiczna cyfra to 7

Siódemka (numerologiczna 7) jest najbardziej zagadkową osobą ze wszystkich. Przez całe życie dąży do pewnego ideału, który ustala po długich godzinach filozoficznej kontemplacji.

Siódemka poszukuje odpowiedzi na najważniejsze pytania, jakie można w ogóle zadać. Pyta o naturę Boga, człowieka i wszechświata. Analizuje systemy religijne i zagląda w głąb każdej myśli, jaką spłodził ludzki umysł. Siódemka chce wiedzieć, co w duchowej trawie piszczy.

Siódemka jest przy tym wszystkim perfekcjonistką. Nie pozwala sobie na żadne półśrodki. Pragnie osiągnąć mistrzostwo w wybranej przez siebie dziedzinie życia. To sprawia, że zwykle najbardziej skupia się na sobie. W swojej pogoni za ideałem pomija potrzeby innych ludzi. Koncentruje się na własnej edukacji.

Trzeba przyznać, że Siódemka jest bardzo inteligentna. Z pewnością znajdzie odpowiedzi na stawiane przez siebie pytania, jeśli będzie wystarczająco cierpliwa. Dużo rozmyśla i zazwyczaj dochodzi do fascynujących wniosków. Potrzebuje do tego sporo czasu, toteż czasami jest postrzegana przez otoczenie jako osoba zarozumiała i milcząca. W rzeczywistości nie jest taka, ale ponieważ  uwielbia wręcz samotność, nic dziwnego, że ludzie błędnie ją odbierają.

Numerologiczna 7

Numerologiczna 7 przynosi ze sobą pragnienie bycia szanowaną i cenioną. Nie jest to łatwe do osiągnięcia, ale Siódemce zazwyczaj całkiem nieźle to się udaje. To dobrze, ponieważ krytyczne uwagi na swój temat znosi nie najlepiej. Jest jej przykro i zaczyna zbyt dużo rozmyślać nad rzeczami mało istotnymi, odciągając swoją uwagę od ważniejszych kwestii.

Jeśli Siódemka się na kogoś obrazi (nieważne z jakiego powodu), może bardzo długo chować urazę. Trudno znosi wszelkie porażki, ponieważ pragnie być perfekcyjna. Słysząc więc niepochlebne opinie na swój temat, staje się nieprzyjemna i zgryźliwa. Za wszelką cenę stara się udowodnić adwersarzowi, że jest on w błędzie. W skrajnych przypadkach Siódemka może rozpętać istne piekło, byle tylko zdyskredytować krytykującą ją osobę.

Również w pracy Siódemka pragnie być najlepsza. Tutaj jednak potrafi się kontrolować i nie gna do sukcesu po trupach. Potrafi zachować umiar. Być może dlatego, że o wiele ważniejsza od doczesnej kariery jest dla niej duchowość. Nawet porażki na tle zawodowym jest w stanie przełknąć, pod warunkiem że nie utrudnią jej prowadzenia osobistych badań nad naturą wszechświata.

Z pozoru silna i pewna siebie, w rzeczywistości Siódemka jest niezwykle wrażliwa. Potrzebuje czułości oraz traktowania ze zrozumieniem. Tym bardziej, że jest często zakompleksiona. Dlatego też zdarza się jej przyjmować liczne pozy w kontaktach z innymi ludźmi. Nie chce całkowicie odsłaniać swoich uczuć i planów, żeby ponownie nie zostać skrytykowaną.

Symbolizm Siódemki

Siódemka symbolizuje przede wszystkim duchowość oraz wiedzę, intelekt, intuicję, a także tajemnicę. Wibracja tej liczby nadaje kierunek działaniom i myślom ku wewnętrznej naturze człowieka. Z Siódemką jest związana filozofia, czyli umiłowanie mądrości – uniwersalnej i powszechnej. Liczba ta sprzyja analizowaniu tajemnic ludzkiego ducha oraz istoty Boga.

Słowa kluczowe: wiedza, dystans, wiara, sekret, kontemplacja, intelekt, zwycięstwo nad samym sobą.

Podstawowy symbol: Duchowość

Podstawowa działalność: poszukiwacz

Zobowiązania karmiczne: rozwijanie nauk duchowych i przedstawianie ludziom swojej filozofii życia.

Osobiste wyzwanie: nauka wyrażania własnych myśli w taki sposób, by były zrozumiałe przez innych.

Powiązania z astrologią: Rak

Powiązania z tarotem: Rydwan

Ciało niebieskie: Saturn

Kamień: kryształ górski, ametyst

Cechy pozytywne: bardzo głęboka duchowość, szlachetność, elegancja, działanie z rezerwą, logika, zmysł obserwacji, pilność, selektywność, indywidualizm, mistycyzm, intuicyjność, marzycielstwo, łatwość medytacji, rozwinięty intelekt, skupienie, delikatność, powaga, analityczny umysł, racjonalizm, dociekliwość, natura badacza, perfekcjonizm, potrzeba niezależności, spostrzegawczość.

Cechy negatywne: izolowanie się, beznamiętność, egoizm, melancholia, depresyjność, skłonności do nerwicy, zachowania prowadzące do autodestrukcji, ograniczanie własnych możliwości, samotność, problemy adaptacyjne, pesymizm, posępne zachowanie, oziębłość uczuciowa.

Sławne numerologiczne Siódemki

Marcel Proust, Edgar Allan Poe, Greta Garbo, Fryderyk Nietzsche, Voltaire, La Fontaine, Marylin Monroe, Fiodor Dostojewski, Ludwik Pasteur, Królowa Hiszpanii Zofia, Muhammad Ali, Księżna Diana, Natalie Portman, Naomi Watts, Bruce Lee, Julia Roberts, Al Pacino, Leonardo Di Caprio, Stephen Hawking, Mel Gibson, Johnny Depp, Carmen Electra.

Liczba przeznaczenia

Numerologiczna Siódemka jest urodzonym mistykiem. Od najmłodszych lat zajmuje się rozwiązywaniem tajemnic wszechświata. Poszukuje odpowiedzi na pytania, które ludzkość zadaje od zarania dziejów. W swoich podróżach spotyka ludzi podobnie jak ona zainteresowanych wiedzą tajemną – nauczycieli duchowych, uzdrowicieli, tropicieli niewyjaśnionych zjawisk, etc.

Nie da się ukryć, że Siódemka została przez los obdarzona niezwykłą umiejętnością rozumienia natury świata. Jest niezwykle spostrzegawcza i zauważa rzeczy, które innym ludziom zdają się umykać. Siódemka potrafi również wyciągać właściwe wnioski z poznawanej wiedzy. Nie jest łatwo ją omamić religijnymi doktrynami czy materialistycznymi filozofiami, odciągającymi ją od prawdy na temat wszechświata.

Wrażliwość numerologicznej Siódemki jest wręcz legendarna. Zdarzają się w jej otoczeniu rzeczy sugerujące, iż może ona wręcz posiadać zdolności parapsychologiczne. Siódemka bezbłędnie odczytuje myśli i uczucia innych ludzi – rozpoznaje ich intencje oraz ukryte motywy. Zgaduje rzeczy, których pod żadnym pozorem nie powinna znać.

Szansą na sukces numerologicznej Siódemki jest podążanie za intuicją. Zdolność ta czyni Siódemkę kimś naprawdę wyjątkowym, ponieważ nie ma na świecie ludzi bardziej zestrojonych ze swoim wewnętrznym głosem niż właśnie Siódemka. Powinna wykorzystać ten dar w stu procentach.

Niech zajmuje się duchowością lub sztuką. Sprawdzi się świetnie jako muzyk, gdyż doskonale wyczuwa sekretną moc dźwięków.

To, czego Siódemka powinna unikać, to oderwanie od rzeczywistości. Zajmowanie się duchowością oraz pokrewnymi dziedzinami sprawia, że czasami Siódemka może zacząć śnić na jawie. Podążanie za ideami zbyt dziwacznymi, by zaakceptowało je społeczeństwo, grozi ostracyzmem. Siódemka widzi więcej, ale może umknąć jej uwadze fakt, iż omamiła ją wyssana z palca idea.

Dowiedz się więcej na temat liczby przeznaczenia.

Liczba osobowości

Siódemka lubi być sama. Niekoniecznie wiedzie to do pustelniczego życia, ale nie ulega wątpliwości, że trudno jej zbliżyć się do innych – tradycyjnie myślących ludzi. Siódemka jest tajemnicza i ekscentryczna, przez co wiele osób po prostu nie jest w stanie jej zrozumieć.

Cechą charakterystyczną numerologicznej Siódemki jest umiejętność rozpoznawania prawdziwej natury człowieka. Umiejętność ta graniczy prawie z jasnowidzeniem, co niejednego niepokoi, a w skrajnych przypadkach wręcz przeraża. Nic więc dziwnego, że często Siódemka ma problemy z nawiązywaniem bliższych znajomości.

Osobowość o wibracji 7 jest delikatna i spokojna. To marzyciel sprawiający wrażenie, że ciągle buja w obłokach. Jego zachowanie znacznie odbiega od powszechnie przyjętych norm. Działa on zupełnie inaczej i wszyscy znajomi wyraźnie to widzą. Siódemka wydaje się być istotą z innego świata.

Miłość dla numerologicznej Siódemki jest często trudnym tematem. Z jednej strony pragnie znaleźć bratnią duszę. Z drugiej jednak – wspaniale czuje się we własnym towarzystwie i jest tak odmienna od otoczenia, że znalezienie odpowiedniej osoby przychodzi jej z trudem. Siódemka potrzebuje bowiem kogoś, kto zaakceptuje jej nietypową naturę, pozwoli jej zanurzać się we własnym świecie. Inaczej Siódemka szybko ucieknie 

Liczba serca (duszy)

W głębi duszy Siódemka jest przekonana, że świat jest zupełnie inny, niż się wszystkim wydaje. Jej doświadczenia wskazują na istnienie wielkiej tajemnicy, ukrywanej przed ogółem społeczeństwa. Siódemka dostrzega pewne symptomy i ciągle stara się rozszyfrować ich kod. Zdarzają się jej dziwne chwile mentalnej jedności z wszelkim istnieniem. To sprawia, że nie może ot tak zająć się "normalnymi" sprawami.

Wiedza tajemna ma ogromne znaczenie dla numerologicznej Siódemki. Nie jest w stanie żyć bez jej zgłębiania. Dlatego też tak często można ją spotkać w księgarni na dziale książek poświęconych duchowości czy parapsychologii. Siódemka studiuje chętnie metafizykę, kulty magiczne i zjawiska paranormalne.

Ukrytym pragnieniem Siódemki jest zostanie duchowym guru, mistykiem lub uzdrawiaczem. Może nawet zostać wróżką, jeśli znajdzie odpowiedniego nauczyciela. Posiada silne moce uzdrawiające, toteż pójście tą drogą jest doskonałym pomysłem.

Liczba ekspresji

Ludzie postrzegają Siódemkę jako osobę romantyczną i rozmarzoną. Zdaje się ona żyć we własnym świecie, przez co znajomi i rodzina mają spory problem z rozgryzieniem Siódemki. To naprawdę trudne zadanie. W dodatku Siódemka nie pozwoli ot tak, po prostu, komuś się do siebie zbliżyć. Sama chce być owiana nimbem tajemniczości, więc raczej nie ułatwi nikomu zadania.

W towarzystwie Siódemka jest niezwykle rozmowna i chętnie dzieli się posiadaną wiedzą. Gra tym samym szlachetnego mistrza duchowego, który w przypływie łaski przekazuje bezcenną mądrość. Szkoda tylko, że Siódemka może w pół zdania zapomnieć, co chciała przekazać i zaczyna gubić się w zeznaniach. Najpierw zaczyna mówić coś nadzwyczajnego, by po chwili zmienić temat na całkowicie przyziemny.

Pozdrawiam

 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :-)

 

Czy mogę prosić o interpretację

20.01.1983   6:45 rano 

pozdrawiam i dziękuję 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam serdecznie Kubo :) twoja lekcja karmiczna /duchowa droga życia /lub tao życiowe  ,to wibracja 6-stki 

Szóstka (numerologiczna 6) jest głosem rozsądku w każdym towarzystwie. Jest człowiekiem niezwykle wyważonym i poukładanym. Można powiedzieć, że nie ma osoby lepiej wychowanej od Szóstki. To urocza osóbka, zawsze przepełniona współczuciem, a przez to dbająca o dobre samopoczucie wszystkich ludzi, z którymi spędza czas.

Dla Szóstki najodpowiedniejszą rolą jest bycie opiekunem dbającym o innych ludzi. Ta rola jest wręcz idealna dla Szóstki, która bardzo ceni sobie możliwość wspierania innych w ich problemach. Poświęci każdą wolną chwilę, by wysłuchać. Ale to nie wszystko. Szóstka także aktywnie działa na rzecz innych ludzi, często w efekcie zapominając o własnych potrzebach.

Bardzo ważna dla Szóstki jest rodzina. Nie tylko dlatego, że z natury jest romantyczną idealistką i wierzy w ogromną wartość podstawowej komórki społecznej. Dla Szóstki najbliżsi są po prostu najważniejsi na świecie. Nie ma nic, co chociażby mogło się z nimi równać – nie mówiąc już o przerośnięciu ich wagi.

Numerologiczna 6

Numerologiczna Szóstka ma tendencję do przywiązywania się z ogromną siłą do osób, które obdarza miłością. Zdarza się, że popada w skrajności i przekracza granice zdrowego rozsądku. Poświęca się wówczas bez reszty ukochanej osobie i ciężko przeżywa, gdy zostanie zraniona. Zresztą, tak bardzo boi się zdrady jej zaufania, że zawczasu podejmuje działania mające – w założeniu – przeciwdziałać takim sytuacjom. Szóstka staje się wówczas zaborcza, zazdrosna i emocjonalnie zachłanna.

Nie da się ukryć, że Szóstka wymaga odpowiedniej dozy miłości. Pragnie być kochana, ale też sama hojnie obdarza innych uczuciami. W dodatku ukochane osoby otacza iście anielską opieką, starając się – w miarę swoich możliwości – przychylić im nieba. To prawdziwa obsesja Szóstki – uczucia i troska o najbliższych.

Numerologiczna Szóstka charakteryzuje się również subtelnym rozsądkiem i spokojem ducha. Jej zachowanie jest doskonale wyważone i nastawione na to, by nikogo nie obrazić. Szóstka nie pozwoli sobie na plotkowanie o tajemnicach drugiej osoby, ponieważ wie, jak bardzo mogłoby to się okazać bolesne.

Jedną w poważniejszych wad Szóstki jest to, że zazwyczaj stara się unikać zmagania z problemami. Są dla niej zbyt przytłaczające. Nie radzi sobie z analizowaniem sytuacji czy z podejmowaniem przemyślanych decyzji. Szóstka woli oddać kwestie decydowania swojemu partnerowi życiowemu. Wtedy czuje się o wiele bezpieczniej i pewniej.

Symbolizm Szóstki

Najważniejszym symbolem Szóstki jest opiekuńczość. To właśnie ta cecha ma największy wpływ na życie Szóstek. Liczba ta kojarzona jest też ze współczuciem oraz altruizmem. Dla osób będących pod wpływem wibracji Szóstki pomaganie innym ludziom jest niezwykle ważne.

Słowa kluczowe: miłość, odpowiedzialność, harmonia, sztuka, służba, opieka, rodzina.

Podstawowy symbol: Idealizm

Podstawowa działalność: opiekun

Zobowiązania karmiczne: opieka nad innymi oraz określanie znaczenia więzi międzyludzkich.

Osobiste wyzwanie: nauka asertywności oraz większej pewności w dążeniu do realizacji własnych ambicji.

Powiązania z astrologią: Bliźnięta

Powiązania z tarotem: Kochankowie

Ciało niebieskie: Wenus

Kamień: agat, opal

Cechy pozytywne: zrównoważenie, towarzyskość, dominacja uczuć, uczciwość, ofiarność i poświęcenie dla najbliższych, rozwaga i roztropność, prostolinijność, harmonijna współpraca z innymi, łatwość przystosowania, miłość, wielkoduszność, odpowiedzialność, powaga, zdolności artystyczne, wrażliwość.

Cechy negatywne: nieczułość, unikanie trudnych zadań, zachłanność, pesymizm, pozwala się wykorzystywać innym ludziom, lenistwo, pasywność, komplikowanie życia wyimaginowanymi kłopotami, obsesyjność, hipochondria, przedkłada interes innych ludzi ponad swój (chorobliwie), stara się kontrolować ukochaną osobę.

Sławne numerologiczne Szóstki

Giuseppe Verdi, Henryk Ibsen, Aleksander Dumas, Stevie Wonder, Tomasz Edison, Lenin, Jessie Jackson, Jessica Alba, Britney Spears, Sylwester Stallone, James Brown, Ben Affleck, Robert De Niro, Eddie Murphy, Galileo Galilei, Albert Einstein, Stephen King, John Lennon, Robert Pattinson, Michael Jackson, Charles de Gaulle

Liczba przeznaczenia

Numerologiczna Szóstka urodziła się po to, by sprawować opiekę – nad każdym, kto jej potrzebuje. Jest z natury altruistką i nie liczy na nagrodę za swoją pracę. Wystarczy jej świadomość, że wsparła swoją obecnością kogoś w potrzebie.

Rodzina i partner życiowy są zawsze na pierwszym miejscu w sercu i umyśle Szóstki. Pielęgnuje ich, dba o dom i poświęca swój czas na wszystko to, na co inni nie znajdują czasu. To właśnie dzięki Szóstce rodzina tak dobrze trzyma się razem i jest szczęśliwa. Jej członkowie czują się dobrze we własnym towarzystwie – między innymi dlatego, że Szóstka tworzy doskonałe warunki do umacniania więzi między najbliższymi.

Pielęgnowanie innych – zarówno ludzi, jak i zwierząt – jest życiową misją Szóstki. Jeśli w jej życiu zabraknie choćby odrobiny okazji do pomagania, będzie nieszczęśliwa. Szybko zwiędnie niczym piękny kwiat na pustyni. Możliwość pomagania jest bowiem dla niej niczym woda dla wspomnianego kwiatu. Nie może bez niej żyć.

Żeby poczuć się bezpiecznie w swojej skórze, Szóstka potrzebuje pewnej dozy rutyny. W ciągu życia wypracowuje sobie szereg rytuałów, których stara się nigdy nie zaniedbywać. One są jej potrzebne do utrzymania pewności siebie i wiary w to, że dobrze postępuje. Oczywiście wszystkie nawyki są przez Szóstkę budowane wokół wartości rodzinnych.

Numerologiczna Szóstka wyraża swoją wielkoduszność przez sztukę wspomagania innych. Zazwyczaj dobrze rozumie ludzką naturę, dzięki czemu wie, jaką zastosować metodę w celu uzdrowienia czyjegoś życia. Szóstka zdaje się odnajdywać właściwe sposoby w jakiś magiczny sposób. Zawsze wie, co jest akurat potrzebne, żeby jej pomoc okazała się skuteczna i wartościowa.

Sukces Szóstka może odnieść przede wszystkich w zawodach wymagających pracy w grupie lub polegających na pomaganiu innym. Bezsprzecznie jest to najlepsza ścieżka kariery dla każdej Szóstki. Jeśli będzie miała okazję wydobyć na światło dzienne swoją opiekuńczą naturę, z pewnością odniesie sukces. Powinna przy tym pamiętać, żeby nie pozwolić innym dyrygować swoją przyszłością.

To właśnie może okazać się zgubą dla Szóstki – nadmierna szlachetność, która w efekcie uczyni ją niewolnicą innych ludzi. Bezinteresowność jest piękną cechą, lecz często wykorzystują ją przebiegłe osoby. Chcą w ten sposób odnieść korzyści i nie cofną się przed niczym, by użyć drugiego człowieka jak zwyczajnego narzędzia. Szóstka jest wyjątkowo podatna na tego typu manipulacje.

Liczba osobowości

Harmonia w rodzinie liczy się dla Szóstki najbardziej ze wszystkiego. Stara się utrzymać dom we względnej równowadze, pomagając z całych sił każdemu członkowi rodziny. Szóstka jest bowiem przekonana o tym, że jej najbliżsi będą szczęśliwi, jeśli uda im się realizować swoje cele. Dlatego też należy im pomóc.

Numerologiczna Szóstka zachowuje się często jak swatka. Angażuje się w życie uczuciowe innych i stara pomagać w wyborze odpowiednich partnerów. Trzeba jednak zauważyć, że nie każdy traktuje ową pomoc jako coś pozytywnego. Szóstka zapewne nieraz usłyszy, że jest wścibska i powinna pilnować swojego nosa. Bardzo ją bolą takie opinie, wszak stara się tylko pomagać.

Co ciekawe, Szóstka nie ma większego problemu ze zdobywaniem pieniędzy. Można by pomyśleć, że skoro poświęca się przede wszystkim wspieraniu innych, sama będzie chodziła zaniedbana. Nic bardziej mylnego. W jej przypadku Prawo Przyciągania działa wyśmienicie – dostaje od wszechświata to, co sama mu daje. Pomaga ludziom, a w zamian za to los jej sprzyja, ciągle podsuwając świetne okazje do zarobku.

W miłości również Szóstka ma szczęście. To dobrze, ponieważ nie jest w stanie funkcjonować bez ciepłego, pełnego radości związku oraz poczucia emocjonalnego bezpieczeństwa. Miłość jest dla niej fundamentem całego życia. Rozkwita przy swoim partnerze.

Liczba serca (duszy)

Życie rodzinne jest dla Szóstki najważniejsze. Już o tym wspominałem, lecz w tym przypadku warto podkreślić tę kwestię. Szóstka pragnie kochać i być kochaną – i to jest absolutna podstawa. Znajomi Szóstki nie zawsze są w stanie dostrzec jej potrzeby. Nawet partnerzy życiowi zdają się czasami nie rozumieć, jak istotne dla Szóstki jest okazywanie uczuć.

W skrytości serca Szóstka marzy jednak o czymś jeszcze. Chciałaby wieść luksusowe życie – dostatek kojarzy jej się nie tylko z bezpieczeństwem, ale i ze szczęśliwym życiem. Poza tym duża rodzina (a taką właśnie Szóstka chce mieć) jest kosztowna w utrzymaniu. Przy większej liczbie osób, nawet tak zwyczajna rzecz jak święta Bożego Narodzenia to nie lada wyzwanie. Dobre finanse bardzo się więc przydadzą.

 

Liczba ekspresji

Numerologiczna Szóstka jest świetnym towarzyszem zabaw i wszelkiego rodzaju rozrywek. Nie dlatego, że pójdzie bez wahania w ogień za całą grupą. Wręcz przeciwnie. Jej największym atutem jest w tym momencie spokój i opanowanie, które sprawiają, że ludzie czują się w jej towarzystwie bezpiecznie.

Przyjaciele Szóstki mogą się rozluźnić i dobrze bawić, ponieważ wiedzą, że ktoś nad nimi czuwa. Poza tym ona naprawdę rozumie, czego im potrzeba do szczęścia, i zazwyczaj dokładnie to robi. Jest lepsza od niejednego profesjonalisty – zorganizuje każdą imprezę, wyjazd czy wypad na miasto. Uwzględni przy tym upodobania wszystkich członków grupy. To będzie rewelacyjny czas, jeśli jest z wami Szóstka.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Aśka napisał:

Proszę o interpretację 19.08.1973 dziękuję

Godzinę temu, Aśka napisał:

Proszę o interpretację 19.08.1973 dziękuję

Wynik  38 ,3+8=11 ,to liczba tzw mistrzowska ,a żeby osiągnąć mistrzostwo duchowe ,czy oświecenie ,trzeba nad sobą pracować ,według tej instrukcji :

Jeśli jesteś numerologiczną jedenastką, to ciąży na Tobie olbrzymie brzemię. To bowiem jedna z liczb mistrzowskich, czyli z jednej strony bardzo rozwiniętych duchowo, a z drugiej trudny do zintegrowania z osobowością. Jesteś jednostką wyjątkową, ale nie powinieneś karmić tym swojego ego.

Charakterystyka numerologicznej 11

Przede wszystkim należy mieć świadomość tego, że numerologiczna jedenastka należy do tzw. liczb mistrzowskich (obok 22, 33, 44). Oznacza to, że taka osoba jest bardziej rozwinięta duchowo i ma dostęp do wyższego poziomu świadomości. Uważane są za dojrzałe dusze, które odznaczają się wiedzą i doświadczeniem, nabytymi w poprzednich wcieleniach. Ta wiedza zwykle dotyczy sfery duchowej. Ich zadaniem jest dzielenie się nabytą wiedzą z innymi i pomaganie im na drodze duchowego rozwoju.

Jaka jest numerologiczna jedenastka?

Numerologiczna jedenastka to osoba charyzmatyczna, obok której ciężko przejść obojętnie. Nie oznacza to wcale, że jest wybitnie lubiana. Należy wziąć pod uwagę, że jednostki silnie wyróżniające się w tłumie zwykle kończyły marnie. Dążą do tego, by prowadzić piękne, czyste, uduchowione życie, choć charakterystyczne dla nich jest to, że zwykle robią to w ukryciu, nie dla zewnętrznego poklasku. Jednakże ludzie, którzy mają z nimi bezpośrednią styczność, bogato czerpią z ich mądrości duchowej. To osobowości wyjątkowo silne, odznaczające się odwagą, szlachetnością oraz ponadprzeciętną inteligencją. Jednocześnie są wrażliwe, empatyczne, współczujące względem bliźnich.Charakteryzują się bezinteresownością, skromnością i rozmaitymi talentami. Należą również do osób, które są nieugięte, potrafią zawalczyć o swoje i o to, czego rzeczywiście pragną. Jednak jest też bardziej mroczna strona ich osobowości: są silnymi egocentrykami, w wyniku zranień mogą silnie zamknąć się w sobie, wchodzić w świat wyobrażeń, popadać w melancholię, ekstremalną nieśmiałość, brak poczucia własnej wartości, odrealnienie. Co ciekawe, numerologiczne jedenastki mają w głębi zakorzenione poczucie własnej wyjątkowości, ale jednak silne przeglądają się w oczach innych ludzi i boją się ich oceny oraz ewentualnych porażek. To także silnie neurotyczne osobowości. Jedenastki posiadają zdolności przywódcze, ale muszą się pilnować, by nie wykorzystywać ich w złych celach i nie popadać w pychę. Mogą je wykorzystywać, ale tylko w służbie bliźnim.

Opis numerologicznej jedenastki

Numerologiczna jedenastka posiada konkretny, życiowy cel, a właściwie misję. Jest nią dzielenie się nabytym na drodze wędrówek duchowych doświadczeniem. Umiejętnie wykorzystany potencjał jedenastki, gwarantuje jej uznanie, sukces, a nawet sławę. Ważne jest jednak, by podchodziła do tego jako sługa, który służy wyższym celom, niż jako przekonana o własnej wyjątkowości jednostka, karmiąca tym samym swoje ego. Jedenastki zazwyczaj są nonkonformistami. Może się to objawiać również na zewnątrz, w interesującym i nietypowym stylu oraz sposobie bycia. Posiadają wyostrzoną wyobraźnię, dlatego często są uzdolnione artystycznie. Myślą humanitarnie, współczują innym, wykazują się odwagą w działaniu, cechuje je także rozwinięta inteligencja. Posiadają również niezwykle rozbudowaną empatię i intuicję, w związku z czym z łatwością odgadują, co trapi drugiego człowieka i wychodzą do niego z pomocną dłonią. Kobiety o typie numerologicznym jedenastki posiadają w sobie niektóre cechy stereotypowo przypisywane mężczyznom, czyli potężną siłę, odwagę oraz bezkompromisowość. Jedenastki odczuwają silne pragnienie, aby służyć innym ludziom i dążyć do osiągnięcia doskonałości duchowej.

Są stworzone do tworzenia rzeczy wielkich i pięknych, wybitnie uzdolnione artystycznie. Jedenastki cechują się również miłością do ludzi, kochają być z innymi ludźmi. Same również są silnie spragnione miłości i głęboko wrażliwe. To także urodzeni indywidualiści, którzy wyraźnie odznaczają się oryginalnością na każdej płaszczyźnie życia. Istnieje jednak niebezpieczeństwo życia na krawędzi, popadnięcia w egocentryzm, ekscentryzm i całkowite odrealnienie. Jeśli jedenastka popadnie w egoizm, to szybko dozna goryczy porażki i odrzucenia, by na powrót nauczyć się szacunku względem innych i służenia im, co jest jej główną misją życiową. Często przez całe życie poszukują prawdy, sensu egzystencji, chętnie uczą się czegoś nowego i są bardzo wytrwałe na drodze tych poszukiwań. Jednak wyraźnie przedkładają duchowość i służbę innym nad materię i sukces finansowy.

Jedenastka ma wskazywać innym drogę duchową, ale musi przy tym zachowywać dużą samokontrolę i cały czas postępować zgodnie z wyznaczonym sobie systemem wartości, w zgodzie ze swoimi poglądami. Życie numerologicznej jedenastki jest nieustannym wyzwaniem – często spotyka się z niezrozumieniem przez innych. Jedenastki muszą uważać na swoje przerośnięte ego i rezygnować ze swych wybujałych ambicji, aby nie doprowadzić się do samozniszczenia. Numerologiczna jedenastka ma tendencje do popadania w stany depresyjne, mimo posiadania niezwykle silnej osobowości i charyzmy. Ważne jest więc, by pamiętała o dbałości o siebie, wypoczywaniu i relaksowaniu się. Często mają również tendencje do wchodzenia w świat wyobrażeń – tutaj muszą pilnować tego, by wspaniałe pomysły i idee rodzą się w ich głowach, miały odzwierciedlenie w rzeczywistych dążeniach i działaniach, a nie zatrzymywały się tylko w świecie ich wybujałych fantazji.

W typie idealnym jedenastka poświęca się dla dobra innych, ale jednocześnie jest skromna, nie szuka poklasku ani uznania. Jednak może popaść w stan negatywny i wówczas zacząć szukać chwały dla samej siebie, stając się idealistą, dziwakiem, podążając za nierealnymi wizjami. Jedenastka koniecznie musi przez całe życie uczyć się przezwyciężać swój narcyzm.

Cechy charakterystyczne numerologicznej jedenastki to przede wszystkim: inteligencja, władza, sukces, bystrość umysłu, kreatywność, odwaga, siła, oryginalność, egocentryzm, wrażliwość, empatia, chwiejność, melancholia, rozpacz, klęska, wahania emocjonalne, nerwowość

Numerologiczna 11 – finanse i praca

Numerologiczna jedenastka znakomicie sprawdza się w pracy dla innych, na rzecz społeczeństwa. Dobre zawody dla tej mistrzowskiej liczby to nauczyciel, wychowawca, ponieważ jej wrodzona charyzma powoduje, że z wielką pasją i darem przekonywania przekazuje innym wiedzę. Z pewnością sprawdzą się również zawodowo jako artyści rozmaitej maści: poeci, pisarze, wielcy muzycy. A także: politycy, publicyści, matematycy, rewolucjoniści. Wielu wielkich ludzi było właśnie numerologiczną jedenastką. Sprawdzą się także jako przywódcy duchowi: kapłani, mnisi, wskazujący innym drogę do osiągnięcia duchowej mądrości.

Inne zawody, które wywołają w jedenastce poczucie spełnienia, to: szkoleniowiec, coach, doradca zawodowy, psycholog, trener, lekarz. Dobrze sprawdzą się również w takich dziedzinach, jak astrologia czy ezoteryka (ze względu na cechującą je przenikliwość umysłu). Co ciekawe, jedenastki zazwyczaj nie odnoszą sukcesów finansowych i często brakuje im pieniędzy (nawet, jeżeli są sławne). Na numerologicznej jedenastce ciąży piętno biedy i trudu. Bywa, że zostają docenione dopiero po śmierci.

Numerologiczna jedenastka – miłość i związki

W miłości numerologiczne jedenastki są czułe i kochające. Jednocześnie jednak wiele wymagają od partnera. W uczuciach są stałe i pewne. Kochają wiernie, służą partnerowi z oddaniem, dochowują wierności. Jedenastki jako partnerzy są niezwykle lojalne i wierne, dając tym samym niezwykły przykład moralności i życia w zgodzie z zasadami etycznymi, żyjąc w sposób prawy. Jedenastki, ze względu na swą ponadprzeciętną wrażliwość, potrzebują w związku wiele ciepła, zrozumienia i okazywania im miłości. Jako partnerzy są dość trudni w codziennym życiu – ze względu na nieustanne rozdarcie w ich wnętrzu. Rzadko jedenastki są osobami stabilnymi, pełnymi pokoju – zwykle odczuwają niepokój i wewnętrzne rozdarcie. Potrzebują więc w związku oparcia i trwania przy nich bez względu na niesprzyjające okoliczności. Ważna jest dla nich namiętność oraz odczuwanie emocjonalnego bezpieczeństwa.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Aśka napisał:

Mistyk, Bardzo dziękuję i pozdrawiam

Proszę bardzo ,cieszę się ,jak mogę pomóc .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.