julia12

Ukrzyżowanie

4 posty w tym temacie

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji mojego snu.

 

Początek snu jest mi nieznany, jednak moja babcia (zdrowa osoba) zażyczyła sobie ukrzyżowania - nie mam pojęcia dlaczego. Moja rodzina się na to zgodziła, ja jednak nie uczestniczyłam w całym procesie. Całość działa się u mnie w domu, a raczej na podwórku i babcia została "ukrzyżowana" na metalowych łańcuchach, które przechodziły przez wnętrze jej dłoni, jednak nie było widać żadnej krwi.

 

Ubrana była w żółtą sukienkę, na szyi miała dwa złote naszyjniki (chyba krzyż oraz półksiężyc). Ja całość obserwowałam z okna w łazience i bardzo płakałam. Moja babcia wisiała na tych łańcuchach z rękami jak na krzyżu, jednak przy niej była moja mama oraz jej siostra (córki babci) i rozmawiały z nią jakby gdyby nic - obok w garażu któryś z mężczyzn z mojej rodziny mył samochód.

 

Ja nie mogłam się pogodzić z tym, że babcia się zdecydowała aby umrzeć, patrzyłam przez okno w łazience i zanosiłam się płaczem. Babcia nawet żartowała wisząc na krzyżu, udając, że spada jej głowa i umiera a później podnosi ją i zaczyna się smiać czemu to tak długo trwa. Nagle obraz się urywa i pojawiają się napisy końcowe - tak, jakbym oglądała serial - w którym jest informacja, że babcia nie zdecydowała się na pomoc lekarza. Niestety nie wiem czy umarła czy nie, ponieważ a) pojawiły się napisy końcowe, b) obudziłam się.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, cię serdecznie julio :) ,ukrzyżowanie , to psychologiczna interpretacja oświecenia umysłu /psychiki /ducha , poczytaj Junga
( Szwajcarski Psychiatra I PSYCHOLOG TRANSPERSONALNY / DUCHOWOŚCI )co na ten temat pisze

 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję za odpowiedź. Posiadasz może wiedzę na temat symboliki kolorów czy znaków ukazanych w śnie? 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
15 godzin temu, julia12 napisał:

Dziękuję za odpowiedź. Posiadasz może wiedzę na temat symboliki kolorów czy znaków ukazanych w śnie? 

Tak ,  sny to podświadoma ,mowa symboliczna ,z wielu wcieleń i żywotów twoich poprzednich  https://pl.wikipedia.org/wiki/Reinkarnacja

, twych marzeń sennych  / twych snów zakodowanych w głębi psychicznej twej / świecie duchowym /duszy twojej ciemnej / nieoświeconej ,dlatego człowiek ich nie rozumie /nie jest świadomy  ,natomiast oświecenie przez Boga Stwórcę ,Duchem Świętym  ciemnej duszy i umysłu pełnego zabobonów i przesądów ,powoduje tzw ,jasne-widzenie /rozumienie wszystkiego / Świadomość Boską /Chrystusową /.Kwantową / Kosmiczną https://www.vismaya-maitreya.pl/miecz_prawdy_swiadomosc_chrystusowa.html

ghrrewc.gif

   ,kolory we śnie ,są istotne https://studioastro.pl/wydawnictwo/ksiazki/terapie/afirmacje/energia-kolorow-usun-blokady-i-uzdrow-zycie-na-wszystkich-poziomach-2/

Energia kolorów. UsuÅ blokady i uzdrów życie na wszystkich poziomach - OkÅadka ksiÄżki

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.