Klara

Subliminale

2 posty w tym temacie

Macie może jakieś doświadczenia w związku z korzystaniem z subliminali? Jakiś czas temu natknęłam się na te ścieżki dźwiękowe na http://www.energiczna-wiecznosc.pl/ i jak się okazuje, mogą mieć one ogromne znaczenie przy przekazywaniu pozytywnych sugestii. W efekcie przyczyniają się chociażby do bardziej pozytywnego postrzegania samego siebie. Stosujecie je na co dzień, a jeżeli tak, to z jakim efektem?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
18 minut temu, Klara napisał:

Macie może jakieś doświadczenia w związku z korzystaniem z subliminali? Jakiś czas temu natknęłam się na te ścieżki dźwiękowe na http://www.energiczna-wiecznosc.pl/ i jak się okazuje, mogą mieć one ogromne znaczenie przy przekazywaniu pozytywnych sugestii. W efekcie przyczyniają się chociażby do bardziej pozytywnego postrzegania samego siebie. Stosujecie je na co dzień, a jeżeli tak, to z jakim efektem?

Dl;a mnie nazwa nowa - 

Czym są subliminale?

Jest to muzyka, w którą jest wkomponowana specjalna, unikalna ścieżka dźwiękowa przekazująca pozytywne sugestie. Poprzez tą technologie audio przesyłane są tysiące pozytywnych sugestii do podświadomości gdzie rozwijają one swój efekt. 
 

Jak to działa?

W naszej podświadomości przechowywane są wszystkie nasze wspomnienia, uczucia i opinie. Wszystkie doświadczenia, które stworzyliśmy, wyłaniają wzorce, które wpływają na nas przez cały czas.

Subliminale tworzone są na częstotliwościach dźwiękowych z podprogowymi sugestiami, które można wykorzystać do usunięcia negatywnych wzorców i przekonań oraz do przekazania pozytywnych myśli i odczuć, które następnie bezpośrednie wpływają na zmianę naszego myślenia.
Na poziomie podświadomości można zmienić myślenie i postrzeganie siebie, co następnie przekłada się na zmiany na poziomie świadomym.

Ale wiele stosowałem ,auto-hipnotycznych ,czy auto-sugestywnych  technik  ,medytacja też tak działa, i zmienia na pewno ,można słuchać medytując , lub tego pooglądać 

 

Edytowane przez Mistyk
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.