Anioł Hanahel

Pytanie o skrypt

6 postów w tym temacie

Mam jedno pytanie dotyczące skryptu czy ma on działanie pozytywne - Dagaz - przynosi wiarę i optymizm, Teiwaz-chroni przed ośmieszeniem przyśpiesza rozwój zdarzeń oraz pozwala dojść do wytyczonego celu i osiągnąć sukces, Ansuz- wskazana dla ludzi prowadzących działalność, chroni przed intrygami i oszczerstwami a także pomocna w rozmowach i na sam koniec jak to zrozumiałam jest Algiz - dla ochrony. Skrypt ma osoba która prowadzi chce prowadzić działalność i chce wszystko doprowadzić do końca. Stąd moje pytanie czy to właściwy skrypt? Woli sama tworzyć....

A ja mam osobiste pytanie : czy jest skrypt który pomaga finanse ale prezent gotówkowy ciągłe prezenty w postaci gotówki nie umiem tego określić, niespodziewany prezent dar w postaci pieniążków przez jakiś okres czasowy?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapytaj Zosi lub Seida, na pewno doradzą dobrze

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dagaz Tiwaz Ansuz Algiz tak?

Jeżeli ma byc pomocny w pierwszych chwilach zakładania działalności czyli głównie załatwianiu formalności to myslę że jest dobry i powinien pomóc tak jak piszesz przede wszystkim w pozytywnym załatwieniu spraw formalno-urzędowych.Dagaz również może wskazać pewne luki systemu do wykorzystania a także podać nowe pomysły.

Co do prezentów finansowych to pamietaj o jednej rzeczy. Jeżeli o cos prosisz postaraj sie również coś dać w zamian aby zachować właściwą równowagę.

Spróbuj może z takim skryptem

Fehu Gebo Wunjo :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale tylko te dwie czy wdrozone w poprzedni skrypt? jeżeli wdrożone to w jakich miejscach?

Pamietaj Aniele,że w runach precyzja jest jak najbardziej na miejscu.

Natomiast tyloko te dwie Fehu i Perthro moga wprowadzać element losu i przypadkowości a chyba nie do końca taki jest cel Twojej koleżanki.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.