Zuch

Ciężarówka i błoto

3 posty w tym temacie

Witam. 

Miałem ostatnio taki sen:

Jesień. Pochmurno. Ewidentnie po deszczu. Stoję w szczerym polu w odległości kilku metrów za ciężarówką zakopaną po oś w błocie. Ciężarówka a raczej wywrotka taka jak do transportu żwiru na budowy (nie widzę tego we śnie ale wiem że to Kamaz :) rama w ciemnym kolorze skrzynia ładunkowa czerwona, żółta lub pomarańczowa - nie wiem. Kabina żółta). Czuję, że obok mnie ktoś stoi. Nie widzę go, ale wiem że to mój tata. Wokół ciężarówki kręci się kierowca w koszuli w kratę (flanela czerwono czarna krata do tego zielone spodnie na szelki. Coś jakby taki typowy budowlaniec). Tenże kierowca ściąga zewnętrzne opony z bliźniaczych kół z tyłu ciężarówki po czym po chwili znów je zakłada. Wszystko bez użycia jakichkolwiek narzędzi tak jakby po prostu sobie leżały luźno. Wszystko to trwa chwil kilka. Potem jest inny obraz. Jestem pod tą ciężarówką a dokładniej kucam przed tylną osią i coś przy niej robię (jestem między przednią a tylną osią, twarzą zwrócony do tyłu samochodu). Mam świadomość że mogę się wyczołgać w bok na zewnątrz przez ciasną szczelinę ale zajmie to dużo czasu. Wiem że kierowca jest w kabinie, wie że jestem pod spodem i czeka aż skończę. Cały czas mam poczucie, że zaraz ruszy a ja nie zdążę wyjść. 

Co to może oznaczać? 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj ,twoja podświadomość /dusza  mówi ci -jako dobry psycho-terapeuta ,nauczyciel w rozwoju duchowym /psychicznym /umysłowym  i opiekun duchowy - jako twój tata ,to twój Duch /Bóg / Nad-świadomość ,że za bardzo interesujesz się materialną /widzialną rzeczywistością życia ,a zaniedbujesz duchową /niewidzialną rzeczywistość ( co symbolizuje ciężarówka zakopana w błocie ) ,gdzie Bóg jako Ojciec Duchowy symbolizujący twojego Ojca /Tatę Materialnego pomaga ci w pracy i cię wspiera ,kolory to kolory czakr -niewidzialnych wirów energii subtelnej / duchowej / boskiej ,w ciele materialnym ./fizycznym  ,poczytaj o czakrach itp. a jak coś ,to spytaj mnie się za jakichś  czas ,Pozdrawiam ,P S .na razie tyle ,samemu ciężko dźwigać losy świata .
Znalezione obrazy dla zapytania kundalini foto gif

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.