m.szewczyk82

Skuteczne rytuały miłosne-post dla niedowiarków

7 postów w tym temacie

Witam wszystkich serdecznie, zdecydowałam się zamieścić tutaj ten post, mimo że pisałam już o tym na kafeterii i na gazeta.pl jakiś czas temu. Chcę udowodnić wszystkim zainteresowanym osobom, że rytuały miłosne naprawdę istnieją i co najważniejsze działają oraz że istnieją jeszcze osoby, które potrafią robić takie rzeczy. W 2016 roku skontaktowałam się z panią Zofią ( zofia-rytualy@wp.pl ) i poprosiłam ją o pomoc ponieważ mój mąż spotykał się z kobietą która chciała mi go zabrać a co za tym idzie zniszczyć moje małżeństwo.

Pani Zofia poprosiła mnie o to bym wysłała jej swoją krew - zrobiłam to. Ona zrobiła coś po tym (nie wiem co ponieważ oznajmiła że nie może udzielać nikomu informacji na temat tego co robi). po niecałych dwóch miesiącach mąż był już "zupełnie mój" (taki jak wcześniej) a z tą kobietą nie spotykał się już.

jeśli chcecie odciąć kochankę czy kogokolwiek od danej osoby to zgłaszajcie się do niej.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawistnym i oczerniającym dla swoich celów i promowania swoich rytualistów napiszę tyle że to ja jestem tą osobą która poleca panią Zofię na kafeterii i na forum "Gazeta.pl" i wiem że oprócz mnie piszą pozytywnie na kafeterii i na "gazeta.pl" o niej również inne osoby - nie tylko ja

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mam nadzieję że są tu mądre rozsądne osoby które w razie czego przekażą w przyszłości kontakt do pani Zofii ale osobom naprawdę potrzebującym pomocy.

 

Przynajmniej mam taką nadzieję.

pozdrawiam gorąco

 

Wasza "Skorpionica"

 

P.S. jestem nowa na forum ale proszę mnie nie potępiać i nie wyzywać że robię reklamę -chciałam podzielić się z innymi osobami tą informacją więc musiałam założyć tu konto i napisać  

 

 

 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miłego dnia Skorpionico :) 

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 minut temu, Agnes1987 napisał:

Proszę się do mnie odezwać 

A w czym pomóc?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.