Pozytywnaaa

Wampir emocjonalny

6 postów w tym temacie

Witam, potrzebuje rady. Od kilku lat wgłębiam się w tematykę ezoteryczną, pracuje nad sobą. Ostatnio dowiedziałam się od przyjaciółki, że po kontakcie ze mną czy to po spotkaniu, dłuższej rozmowie telefonicznej czy wymianie paroma SMSami, odczuwa ona, że powalam ją swoimi emocjami. Czuje się wypompowana i czasami potrzebuje ona kilku dni aby dojść do siebie. Czy to możliwe ? Czy to znaczy, że jestem wampirem energetycznym? Nie jestem osobą narzekającą i nie podchodzę do życia negatywnie. Myślałam, że to właśnie takie osoby są wampirami. Czy mogę coś zrobić, żeby przestać tak na nią oddziaływać? Nad czym muszę popracować u siebie? Proszę doradcie mi. Nie chce być wampirem. Z góry dziękuję za wszelkie rady. 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, Pozytywnaaa napisał:

Witam, potrzebuje rady. Od kilku lat wgłębiam się w tematykę ezoteryczną, pracuje nad sobą. Ostatnio dowiedziałam się od przyjaciółki, że po kontakcie ze mną czy to po spotkaniu, dłuższej rozmowie telefonicznej czy wymianie paroma SMSami, odczuwa ona, że powalam ją swoimi emocjami. Czuje się wypompowana i czasami potrzebuje ona kilku dni aby dojść do siebie. Czy to możliwe ? Czy to znaczy, że jestem wampirem energetycznym? Nie jestem osobą narzekającą i nie podchodzę do życia negatywnie. Myślałam, że to właśnie takie osoby są wampirami. Czy mogę coś zrobić, żeby przestać tak na nią oddziaływać? Nad czym muszę popracować u siebie? Proszę doradcie mi. Nie chce być wampirem. Z góry dziękuję za wszelkie rady. 

Witaj Pozytywnaaa :) wiele lat doświadczenia praktycznego mam w tym temacie ,bo muszę niestety mieszkać z takimi " wampirami energetycznymi  " ,to nie wampiryzm jak myślałem nieraz ,a dar uzdrawiania ,terapeuta ,duchowy ,mistrz rei ki ,.nazwij jak chcesz  ,który ja posiadam także ,a którą osoby schorowane i słabe wysysają z takich uzdrowicieli jak "wampiry energetyczne " -odbudowywałem wtedy swoją bio-energię  ,czy ładowałem swoje akumulatory energetyczne -joga ,medytacja ,samotność ,spacer ,muzyka ,itp .

Pozdrawiam :) 

PS a tu coś do przemyślenia -  "Twoje krzywdy nie będą odgrywały roli , dopóki nie będziesz o nich pamiętać " Każdy miał kiedyś smutne i radosne chwile ale nie można cały czas o nich myśleć. Warto pamiętać co wcześniejsze wydarzenia nas nauczyły i wyciągać wnioski.?Każdy rok przynosi jakieś problemy i rozwiązania, wystarczy się odnaleźć w tych czasach i iść do przodu ??

 

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Pozytywnaaa :) wiele lat doświadczenia praktycznego mam w tym temacie ,bo muszę niestety mieszkać z takimi " wampirami energetycznymi  " ,to nie wampiryzm jak myślałem nieraz ,a dar uzdrawiania ,terapeuta ,duchowy ,mistrz rei ki ,.nazwij jak chcesz  ,który ja posiadam także ,a którą osoby schorowane i słabe wysysają z takich uzdrowicieli jak "wampiry energetyczne " -odbudowywałem wtedy swoją bio-energię  ,czy ładowałem swoje akumulatory energetyczne -joga ,medytacja ,samotność ,spacer ,muzyka ,itp .

Pozdrawiam :) 

PS a tu coś do przemyślenia -  "Twoje krzywdy nie będą odgrywały roli , dopóki nie będziesz o nich pamiętać " Każdy miał kiedyś smutne i radosne chwile ale nie można cały czas o nich myśleć. Warto pamiętać co wcześniejsze wydarzenia nas nauczyły i wyciągać wnioski.?Każdy rok przynosi jakieś problemy i rozwiązania, wystarczy się odnaleźć w tych czasach i iść do przodu ?

Dziękuję Mistyk za odpowiedź ? czyli jestem w stanie coś z tym zrobić ? Dziękuję za cytat do przemyślenia- prawdziwe. 

Edytowane przez Pozytywnaaa
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, Pozytywnaaa napisał:

Witaj Pozytywnaaa :) wiele lat doświadczenia praktycznego mam w tym temacie ,bo muszę niestety mieszkać z takimi " wampirami energetycznymi  " ,to nie wampiryzm jak myślałem nieraz ,a dar uzdrawiania ,terapeuta ,duchowy ,mistrz rei ki ,.nazwij jak chcesz  ,który ja posiadam także ,a którą osoby schorowane i słabe wysysają z takich uzdrowicieli jak "wampiry energetyczne " -odbudowywałem wtedy swoją bio-energię  ,czy ładowałem swoje akumulatory energetyczne -joga ,medytacja ,samotność ,spacer ,muzyka ,itp .

Pozdrawiam :) 

PS a tu coś do przemyślenia -  "Twoje krzywdy nie będą odgrywały roli , dopóki nie będziesz o nich pamiętać " Każdy miał kiedyś smutne i radosne chwile ale nie można cały czas o nich myśleć. Warto pamiętać co wcześniejsze wydarzenia nas nauczyły i wyciągać wnioski.?Każdy rok przynosi jakieś problemy i rozwiązania, wystarczy się odnaleźć w tych czasach i iść do przodu ?

Dziękuję Mistyk za odpowiedź ? czyli jestem w stanie coś z tym zrobić ? Dziękuję za cytat do przemyślenia- prawdziwe. 

Jesteś w stanie ,kto otrzymał nadprzyrodzony dar od Boga ,i został oświecony duchem świętym ,to Szatan
( Bóg I Szatan W Złych I Dobrych Ludziach jest )pracuje jakby w nadgodzinach ,by zwieść człowieka świętego i niewinnego ,uważaj po prostu na ludzi i swoje samopoczucie 
:) 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 minut temu, Pozytywnaaa napisał:

Dziękuję za odpowiedź ?

Proszę :) 

 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.