catcher12

Krzyże i Cienie

1 post w tym temacie

Witam! Mam na imię Wojtek i mam 18lat, chciałbym prosić o interpretacje powtarzającego się snu (2-3 razy w tygodniu) który męczy mnie od jakiegoś miesiąca-dwóch. Zanim o nim opiszę miejsce w którym mieszkam, to powinno być pomocne. Mieszkam w niewielkiej wsi w domku pod lasem. Za domem jest strome wzniesienie które rozpoczyna las. Mój dom stoi przed tym wzniesieniem tak więc wychodząc na drogę przed domem i patrząc w jego kierunku widzę te strome zbocze. To właśnie tu rozgrywa się Akcja snu. Ciekawe w nim jest to że widzę to z perspektywy nie siebie a dachu swojego domu tzn widzę wszystko co sie dzieje od boku, nie biorę udziału w akcji.

PRZEBIEG SNU:

Widzę siebie stojącego na drodze i patrzącego nieruchomo na to wzniesienie. Na jego szczycie Stoją trzy krzyże (jak na golgocie) które zaczynają sie zbliżać i zbliżać. Zatrzymują sie tak około 20-30 m ode mnie. Nagle zza wzgórza wychodzą cienie (choć nie wiem czy to właściwe słowo) jest ich wielu, każdy ma siekiere, nóż, maczetę itp. Cienie atakują krzyże, które w końcu upadają a fala uderzeniowa od ich upadku przewraca mnie, a miejsce z którego ja widze sen na chwile przysłania pył, po chwili widzę siebie wstającego z ziemi podczas gdy cienie są już koło mojej postaci. Mijają ją obojętnie i idą dalej ale jeden wchodzi w moje ciało z wyciągniętą przed siebie siekierą i już nie wychodzi. wtedy następuje najazd kamery (jak w filmie) na moją postać i widać jak oczy zamieniają mi się w krwisto czerwone, wręcz przerażające po czym zaczynam krzyczeć patrząc w niebo. Ten krzyk jest niezrozumiały, po krótkiej chwili krzyku (który wciaż trwa) poprostu się budzę.

Po przebudzeniu zawsze rozglądam sie nerwowo, nie z przerażenia a raczej z takiego niepokoju. Bardzo dziwne uczucie... 

Liczę na pomoc. z góry dziękuję

 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.