Eagle

Harmonizowanie czakr

7 postów w tym temacie

Witam:) mam pytanie,podczas harmonizowania czakr jak to odczuwacie(skad wiecie) ze dana czakra jest juz zharmonizowana? Z gory dziekuje i pozdrawiam :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
30 minut temu, Eagle napisał:

Witam:) mam pytanie,podczas harmonizowania czakr jak to odczuwacie(skad wiecie) ze dana czakra jest juz zharmonizowana? Z gory dziekuje i pozdrawiam :)

czakry ,to energetyczny / duchowy ośrodek mistyczny naszej egzystencji ,,w ciele i niewidzialnej /spirytualnej wymiar wir ,ośrodek ,a materialnie ,fizjologicznie , biologicznie  to emocje ,uczucia ,myśli ,czytaj jakie organy wewnętrzne szwankują i jakie psychiczne objawy na tym poziomie w ciele ,to odpowiednia czakra działa nieharmonijnie ,jak nic nie dolega psycho-fizycznie ,to znaczy wszystkie czakry działają harmonijnie ., to ideał ,nieraz jedna czakra podstawy latami może tylko być aktywna ,lub kilka czakr ,przeważnie 3 dolne ,pisaŁEM O CZWARTEJ ,CZAKRZE SERCA ,TO PROBLEMY Z SERCEM ,GRASICĄ , PŁUCAMI ,A PSYCHICZNE / DUCHOWE DOLEGLIWOŚCI DUSZY TO -STRACH ,LĘKI ,OBAWY ,ZŁOŚĆ ,NIENAWIŚĆ ,dopóki człowiek przechowuje  te emocje ,nie osiągnie 4 czakry ,i nie osiągnie wyższego poziomu oświecenia  ,gdzie przy idealnie zrównoważonej  czakrze ,człowieka zalewa duch święty ,z doskonałą ,Boską Radością ,Prawdą ,Odwagą I Miłością 

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziekuje ale chodzilo mi bardziej o zabieg harmonizowania czakr:) zabieg wykonywany razem z zabiegiem reiki... I o odczucia zwiazane z tym wlasnie zabiegiem.Pytanie do ludzi ktorzy zajmuja sie reiki:) pozdrawiam :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
19 godzin temu, Eagle napisał:

Dziekuje ale chodzilo mi bardziej o zabieg harmonizowania czakr:) zabieg wykonywany razem z zabiegiem reiki... I o odczucia zwiazane z tym wlasnie zabiegiem.Pytanie do ludzi ktorzy zajmuja sie reiki:) pozdrawiam :)

Tylko prawdziwy ,doświadczony bio-energoterapeuta  .który doświadczył ataków psycho-energetycznych  , wie przez co przeszedł i co przeżył ,taki ma powołanie by leczyć /uzdrawiać ,będzie prawdziwym mistrzem rei ki ,lub uzdrowicielem, duchowym ,Posłuchaj jak harmonizować czakry -

 

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
52 minuty temu, Eagle napisał:

Dziekuje i pozdrawiam. 

Nawzajem :) 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.