Adwor

Meteriał talizmanu/ amuletu

3 posty w tym temacie

Cześć wszystkim :)
Czy występują znaczne różnice pomiędzy brązem (miedź + cynk lub cyna); stopem cyny; oraz posrebrzanymi wersjami?
Czy wisiorek w kształcie głowy wilka może być z powodzeniem stosowany jako talizman/ amulet?

Nie wiedzieć czemu postać wilka jest mi bliska i co jakiś czas przewijał się w moim życiu. Tak jak za dzieciaka nie lubiłem nosić krzyżyków czy medalików i od nastu lat nic nie nosiłem, to pół roku temu trafiłem na wisiorek wilka. I wtedy pojawiło się dziwne uczucie, żeby go kupić (nie takie jak przy zwykłym "chce to mieć").Miałem sporo wydatków, także odpuściłem, ale no właśnie... 2 dni temu wszystko wróciło silniejsze i zacząłem się zastanawiać, czy to jednak nie jest coś "wyższego". Aktualnie raczej nie utożsamiam się z żadną religią, ale jednocześnie uważam, że w naszym życiu "coś" jeszcze jest. Dlatego pytam konkretnie o wilka i jestem ciekawy Waszych przemyśleń.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wilk może być twoim zwierzęciem mocy/totemicznym. Moim zdaniem warto kupić, nie liczy się stricte materiał, a fakt, jak czujemy się mając daną rzecz na sobie. Energia to energia. Jedni mogą mieć talizman za 1000 zł z kamieni szlachetnych i karatów, a drugim wystarczy kamień ze strumyka własnoręcznie ozdobiony lub leśna szyszka. :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak dla mnie najlepsze amulety/talizmany to te wykonane własnoręcznie i z pasją, z sercem. Takie są najlepsze bo te sklepowe to g**** a nie taliżman/amulet.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.