waclaw

energia z rąk i nie tylko...

2 posty w tym temacie

Witam. :)

 

Jakieś pół roku temu leżąc w łóżku miałem ręce pod głową i przesuwałem palcami po poduszce, poduszka w miejscu dotyku zaczeła rezonować i wydawać dzwięk bzzzz bzzzz bzzz, Nie mogłem zasnąć przez to i testowałem... obudziłem, żone i pytam sie słyszysz coś? Tak bzzz bzz... poduszka wylądowała na podłodze z namaszczeniem, że jest jakaś przestrzelona i poszedłem spać, powiedziała, że jak dotyka moich pleców czesto czuje drgania od kiedy mnie zna czyli dobre 15 lat...

Po kilku dniach dotknąłem pleców mojej żony bo zażyczyła sobie  dotykania, uspokaja ją to i zasypia w kilka minut... i poczułem bzzz bzzz nie ważne czym dotykałem, czy palcami całą dłonią czy drugą storną, ważne by nie było mocnego dotyku tylko muskanie...

 

wibracja z palców działa tylko jak leżę w łóżku, i nie dotykam osoby dotykanej inna ręką, kiedy dotykam i jest bzzz bzzz dotkne drugą ręką czy, nogą osobę dotykana automatycznie przestaje. Czuje wibracje dotykając sciane, jak dotykam grzejnika czy np. lampki metalowej nie uziiemia mnie to, tylko sciana i druga osoba to potrafi... porównał bym bzzz bzz do dzwięku jaki wydaje transformator.

Działa na materiał, skórę... wszystko. czuje wibracje i kiedy sie wsłuchać słychać bzzzzzzzzzzzzzzzzz, delikatne przesuwanie reki, palców lub czegokolwiek bzzzzzzzzzzz.

innne objawy to poprawiam zasięg od wifi gsm czy telewizji... lunatykuje, i mówię przez sen w różnych jezykach zazwyczaj po niemiecku... niemieckiego nie znam ani trochę i nie mam nawet rodziny któa by znała... mam szczescie w pechu, jak obstawie cokolwiek np. 6 meczy wszystkie przegram ;) żona obstawia na odwrót więc wygraną mam w 99% :D

Do tego często sie elektryzuje, strzelam iskrą zazwyczaj kotom w nos :) albo czasmi żonie. Nie lubię tego jest to mało przyjemne uczucie. elektryzuje sie cały, wyładować sie mogę dowolną drogą. Warunek to chodzenie w klapkach lub butach po mieszkaniu... Może nic dziwnego bo każdy może sie zelektryzować np. ortalionem... Tylko ja potrafie strzelic z palca trzy razy pod rząd jak sie dobrze naelektryzuje nic nie robiąć w tym kierunku...

 

Można sie już smiać...

 

 

Poprosił bym jakieś linki do materiałów na ten temat żebym mógł poczytać, 

 

 

Edytowane przez waclaw
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, waclaw napisał:

Witam. :)

 

Jakieś pół roku temu leżąc w łóżku miałem ręce pod głową i przesuwałem palcami po poduszce, poduszka w miejscu dotyku zaczeła rezonować i wydawać dzwięk bzzzz bzzzz bzzz, Nie mogłem zasnąć przez to i testowałem... obudziłem, żone i pytam sie słyszysz coś? Tak bzzz bzz... poduszka wylądowała na podłodze z namaszczeniem, że jest jakaś przestrzelona i poszedłem spać, powiedziała, że jak dotyka moich pleców czesto czuje drgania od kiedy mnie zna czyli dobre 15 lat...

Po kilku dniach dotknąłem pleców mojej żony bo zażyczyła sobie  dotykania, uspokaja ją to i zasypia w kilka minut... i poczułem bzzz bzzz nie ważne czym dotykałem, czy palcami całą dłonią czy drugą storną, ważne by nie było mocnego dotyku tylko muskanie...

 

wibracja z palców działa tylko jak leżę w łóżku, i nie dotykam osoby dotykanej inna ręką, kiedy dotykam i jest bzzz bzzz dotkne drugą ręką czy, nogą osobę dotykana automatycznie przestaje. Czuje wibracje dotykając sciane, jak dotykam grzejnika czy np. lampki metalowej nie uziiemia mnie to, tylko sciana i druga osoba to potrafi... porównał bym bzzz bzz do dzwięku jaki wydaje transformator.

Działa na materiał, skórę... wszystko. czuje wibracje i kiedy sie wsłuchać słychać bzzzzzzzzzzzzzzzzz, delikatne przesuwanie reki, palców lub czegokolwiek bzzzzzzzzzzz.

innne objawy to poprawiam zasięg od wifi gsm czy telewizji... lunatykuje, i mówię przez sen w różnych jezykach zazwyczaj po niemiecku... niemieckiego nie znam ani trochę i nie mam nawet rodziny któa by znała... mam szczescie w pechu, jak obstawie cokolwiek np. 6 meczy wszystkie przegram ;) żona obstawia na odwrót więc wygraną mam w 99% :D

Do tego często sie elektryzuje, strzelam iskrą zazwyczaj kotom w nos :) albo czasmi żonie. Nie lubię tego jest to mało przyjemne uczucie. elektryzuje sie cały, wyładować sie mogę dowolną drogą. Warunek to chodzenie w klapkach lub butach po mieszkaniu... Może nic dziwnego bo każdy może sie zelektryzować np. ortalionem... Tylko ja potrafie strzelic z palca trzy razy pod rząd jak sie dobrze naelektryzuje nic nie robiąć w tym kierunku...

 

Można sie już smiać...

 

 

Poprosił bym jakieś linki do materiałów na ten temat żebym mógł poczytać, 

 

 

Godzinę temu, waclaw napisał:

Witam. :)

 

Jakieś pół roku temu leżąc w łóżku miałem ręce pod głową i przesuwałem palcami po poduszce, poduszka w miejscu dotyku zaczeła rezonować i wydawać dzwięk bzzzz bzzzz bzzz, Nie mogłem zasnąć przez to i testowałem... obudziłem, żone i pytam sie słyszysz coś? Tak bzzz bzz... poduszka wylądowała na podłodze z namaszczeniem, że jest jakaś przestrzelona i poszedłem spać, powiedziała, że jak dotyka moich pleców czesto czuje drgania od kiedy mnie zna czyli dobre 15 lat...

Po kilku dniach dotknąłem pleców mojej żony bo zażyczyła sobie  dotykania, uspokaja ją to i zasypia w kilka minut... i poczułem bzzz bzzz nie ważne czym dotykałem, czy palcami całą dłonią czy drugą storną, ważne by nie było mocnego dotyku tylko muskanie...

 

wibracja z palców działa tylko jak leżę w łóżku, i nie dotykam osoby dotykanej inna ręką, kiedy dotykam i jest bzzz bzzz dotkne drugą ręką czy, nogą osobę dotykana automatycznie przestaje. Czuje wibracje dotykając sciane, jak dotykam grzejnika czy np. lampki metalowej nie uziiemia mnie to, tylko sciana i druga osoba to potrafi... porównał bym bzzz bzz do dzwięku jaki wydaje transformator.

Działa na materiał, skórę... wszystko. czuje wibracje i kiedy sie wsłuchać słychać bzzzzzzzzzzzzzzzzz, delikatne przesuwanie reki, palców lub czegokolwiek bzzzzzzzzzzz.

innne objawy to poprawiam zasięg od wifi gsm czy telewizji... lunatykuje, i mówię przez sen w różnych jezykach zazwyczaj po niemiecku... niemieckiego nie znam ani trochę i nie mam nawet rodziny któa by znała... mam szczescie w pechu, jak obstawie cokolwiek np. 6 meczy wszystkie przegram ;) żona obstawia na odwrót więc wygraną mam w 99% :D

Do tego często sie elektryzuje, strzelam iskrą zazwyczaj kotom w nos :) albo czasmi żonie. Nie lubię tego jest to mało przyjemne uczucie. elektryzuje sie cały, wyładować sie mogę dowolną drogą. Warunek to chodzenie w klapkach lub butach po mieszkaniu... Może nic dziwnego bo każdy może sie zelektryzować np. ortalionem... Tylko ja potrafie strzelic z palca trzy razy pod rząd jak sie dobrze naelektryzuje nic nie robiąć w tym kierunku...

 

Można sie już smiać...

 

 

Poprosił bym jakieś linki do materiałów na ten temat żebym mógł poczytać, 

 

 

Według mnie masz zadatki na dobrego uzdrowiciela duchowego - energoterapeutę  ,czy mistrza Kundalini REI KI ,musisz teraz dbać by tej energii nie tracić na próżno ,tylko przekazywać chorym, i potrzebującym ,a tu coś dla ciebie - https://www.vismaya-maitreya.pl/swiat_energii_pole_energetyczne_czlowieka_-_aura.html

Podejrzewam, że każdy z nas zadaje sobie czasem pytanie „kim naprawdę jestem?”, „jakie siły drzemią we mnie?”, „jakie jeszcze zdolności są we mnie ukryte?”, „jak mogę wykorzystać cały mój potencjał w tworzeniu szczęśliwego i twórczego życia?”. Wielu ludzi twierdzi, że świat materii, a więc także ciało fizyczne, stanowią jedyną istniejącą rzeczywistość, ponieważ tylko one mogą być postrzegane przez fizyczne zmysły i racjonalny rozum. Jednak osobom z rozwiniętym postrzeganiem pozazmysłowym, podczas obserwacji człowieka, ukazuje się wiele struktur energetycznych, poruszających się w różnych kierunkach, przybierających rozmaite formy i kolory, które są widoczne zarówno w ciele fizycznym, jak i wokół niego. Dzieje się tak, ponieważ oprócz swojej materialnej powłoki, jaką jest dla nas ciało fizyczne, składamy się z kompleksowego systemu subtelnych energii, bez którego to ciało nie mogłoby istnieć. Jeśli zrozumiemy zadanie i sposób funkcjonowania tego systemu w ciele i wokół niego, to otworzy się przed nami wspaniały obraz człowieka, który w swojej potencjalnej doskonałości jest tak fascynujący i wzniosły, że ciężko nie nazwać go cudem Stworzenia.

System energetyczny człowieka składa się z trzech podstawowych składników:

      1. Z ciał subtelnych lub energetycznych,
      2. z „nadi”, inaczej kanałów energetycznych,
      3. z czakr, inaczej centrów energetycznych.

http://stansiezmiana.pl/system-energetyczny-czlowieka-cz-i-ciala-subtelne/

 

 

 

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.