el_jot1973

Pogoń za złodziejem

23 postów w tym temacie

Bardzo proszę o interpretację tego snu. 

Byłam w ciąży. Stałam w kolejce do kasy w jasnym, dobrze oświetlonym sklepie. Kolejka nie była długa, mam wrażenie, że byłam druga.  Byłam z jakimś mężczyzną (nieznany mi w rzeczywistości ) i rozmawiałam z nim o tym, że muszę złapać złodzieja. ( Wiedziałam, że tym złodziejem jest kolega mojej córki, który faktycznie, w rzeczywistości ukradł nam z domu laptopa. Było to parę lat temu i nie myślę już o tym.) Rozglądałam się po sklepie i w  pewnym momencie pojawił się ten chłopiec/złodziej  w sklepie i zaczęłam go gonić.  Chłopiec był w ciemnym ubraniu, miał założony kaptur. Wybiegłam na ciemną ulicę za nim  i po drodze spotkałam policjanta, który też próbował dogonić tego chłopaka. Policjant wbiegł za nim do czarnej kamienicy, ale po chwili wyszedł i potwierdził, że to jest ten, którego szukali. Wróciłam do sklepu i dokończyłam zakupy. W sklepie ciągle był ten mężczyzna. 
Kolejny wątek, który zapamiętałam, ale był jakby oderwany od reszty snu, chociaż to ciągle ten sam sen. Byłam na zewnątrz, na dworze, z jakąś kobietą. Stałyśmy na ulicy i próbowała na nas najechać wielka, zielona ciężarówka. W kabinie było dwóch mężczyzn, jeden kierowca dugi pasażer. Nic sobie nie robili z tego, że ktoś jest na ulicy.  Kiedy ciężarówka cofała, my się również cofałyśmy. Ciężarówka stawała jednak tak, żeby na nas nie najechać, ale za każdym razem niewiele brakowało. Byłam tym  bardzo zaniepokojona,  myślałam sobie, że nie można przecież tak robić z kobietą w ciąży.
Czy można prosić o interpretację?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Według mnie: ciąża symbolizuje coś istotnego, co realizujesz lub to do czego dążysz, a zakupy coś co jest realizowane po drodze do tego lub jest w pewnym sensie środkiem do tego. Złodziej i ciężarówka to wg mnie rozpraszacze; pewne trudności odciągające twoją uwagę, ale również wymagające rozwiązania - jesteś na przedzie kolejki, ale jesteś druga, może to być efekt tego, że właśnie coś innego również cię zajmuje. Złodzieja sama wypatrujesz i w końcu go łapiesz, czyli coś ci przeszkadza i chcesz się tego pozbyć i robisz to z jakąś pomocą (policjant wchodzi do czarnego budynku i ujmuje złodzieja - schronienie dla niego, jednocześnie miejsce nieznane i niebezpieczne(?) ). Ciężarówka: widzę ją jako wizualizację tego, co w czymś ci przeszkadza; jest duża i najeżdża na ciebie ale ostatecznie tego nie robi - oczekujesz zderzenia z jakimś poważnym zagrożeniem, ale ono nie nadchodzi i jednocześnie cały czas powraca | kolor zielony wskazuje wg mnie na rozwojowość sytuacji. Ciężarówka i złodziej odnoszą się do tego samego w rzeczywistości, ale pokazują to w dwóch różnych światłach - zwróć uwagę na różnice przede wszystkim, złodzieja szukasz i gonisz, ciężarówka pojawia się sama, złodziej zostaje ujęty, ciężarówka "robi co chce". Mam nadzieję że pomogłem :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

NIEŹLE DAWIDZIE :) ,UCZ SIĘ ,UCZ ,BO REGULARNY TRENING MISTRZEM CIĘ  UCZYNI ,ja wyjaśnię sen z metafizycznego ,parapsychicznego i duchowego punktu widzenia  :

Ciąża -  Symbolizuje -Wewnętrzne dziecko z psychologii ,u artysty - coś co się rozwija ,jakiś ideał ,jakaś doskonałość ,jakaś niekonwencjonalna myśl ,kreatywność ,według nauk duchowych - oznacza prawidłowy rozwój duchowy .

Złodziei I Ciężarówka - tak jak opisał to Dawid , a według nauk duchowych ,coś ,lub ktoś jest dla ciebie ciężarem, ,kradnąc jak złodziej ,jak "Wampir PSYCHICZNY " ,twoją wewnętrzną energię psychiczną /duchową .

Policjant - Symbolizuje jakąś osobę ,.która pomaga ci się prawidłowo rozwijać psycho-logicznie i pomaga ci ,chroniąc cię i uświadamiając cię o zagrożeniach .co symbolizuje czarny budynek - jako twoją czarną i nieoświeconą podświadomą duszę -osobowość .

Kolor Zielony - Symbolizuje - Nadzieję ,Uzdrowienie ,Czakrę Serca /Miłości Duchowej /Boskiej /Doskonałej 

Znalezione obrazy dla zapytania kundalini foto gif czakra serca

 

Podobny obraz

 

Pozdrawiam :) 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo Wam dziękuję:)  wiem o co chodzi i o kogo tylko tego policjanta nie mam. 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 godzin temu, el_jot1973 napisał:

Bardzo Wam dziękuję:)  wiem o co chodzi i o kogo tylko tego policjanta nie mam. 

Policjant ,to może symbolizować jakąś niewidzialną postać ,jakiegoś twego anioła stróża .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobry wieczór. Ponowna prośba o interpretację. nie wiem czy da się ten sen zinterpretować, bo pamiętam go fragmentarycznie.

 

Pierwsza część była o tym, że byłam w Norwegii. Zwiedzalam jakieś miejsca, pamiętam, że było ciemno, pochmurnie.
 Kolejny fragment to byłam w szpitalu, ale nie byłam chora, tylko szłam wąską, ciemna klatka schodowa pod górę. Weszłam na górę, widziałam pielęgniarki, były zajęte czymś między sobą, rozmawiały, nie widziały mnie i ja do nich nic nie mówiłam tylko  zeszłam na dół ta sama klatka schodowa. Byłam z czegoś zadowolona. 

Kolejny sen: byłam w Rosji. Poznałam tam mężczyznę z dzieckiem. Razem schodzilismy w dół do budynku, w którym odbywała się jakaś impreza/targ. Ten mężczyzna szedł za mną i zaczepiał mnie ciągnąć za kaptur, ale kaptura nie miałam na głowie. Miałam bardzo dobry humor. Były stanowiska, na których coś sprzedawano. Podeszłam do jednego z nich, bo tam były sprzedawane perfumy. Miałam do wyboru dwie, w pięknym opakowaniu. Powachalam jedna z nich, zapach bardzo mi się spodobał i te kupiłam. 
Co te sny mogą oznaczać?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj ponownie

Pierwszy sen: podróż zinterpretował bym jako drogę do jakiejś zmiany/przemiany a zwiedzanie jako część tego, jakie znaczenie ma tu akurat Norwegia nie wiem - ale ja bym to w jakiś sposób może z fjordami połączył (coś jak np. góry - przeszkoda i możliwość, jedno i/lub drugie ; nad morzem - wyrastające z głębi psychiki), chyba że masz jakieś szczególne własne skojarzenia. Zła pogoda to jakieś przeszkody, niepewności, bariery lub coś podobnego - wskazywał bym raczej na wewnętrzne ich źródło, ale wywołane jakimś otoczeniem lub tą podróżą samą w sobie. Drugi fragment to wg mnie, że w jakiś sposób czujesz to co kryje się pod 1 częścią; w  szpitalu szukasz pomocy/rozwiązania, ale nie jesteś chora, jednocześnie wchodzisz do góry ciemną klatką schodową czyli jakbyś rozganiała te ciemne chmury z 1 części, pielęgniarki i schodzenie w dół - najwyraźniej taka wiedza, że mimo iż te chmury nad tobą ciążą to w niczym ci nie przeszkodzą jest ci potrzebna - sen może zawierać jakieś wskazówki gdzie szukać i czego, ja bym się przyjrzał bliżej tym pielęgniarkom i wchodzeniu pod górę. 

Drugi sen: mężczyzna prawie na pewno jest jednym z archetypów, dziecko w jakiś sposób jest częścią tego, co  on ci chce przekazać ; prawdopodobnie chodzi ci o pokazanie twoich możliwości (jakieś talenty/zdolności, jakieś opcje?) . Zaczepiając cię i ciągnąc za kaptur zwraca na coś uwagę, prowadzenie w dół budynku gdzie ten targ/impreza się odbywa łączy się z tym zaczepianiem a prowadzi cię do głębi psychiki, do podświadomości i tego co się tam kryje. Dobry humor przełożył bym wprost, jakoś to się dodaje z perfumami - perfumy same w sobie nie wiem czym mogą być, ale prawdopodobnie czymś co szukasz a masz w zasięgu, mogę się tu mylić. Wybór między perfumami też można by przełożyć wprost, tylko nie mam pomysłu czemu są ich 2 do wyboru.

Mam nadzieję, że pomogłem :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, el_jot1973 napisał:

Dobry wieczór. Ponowna prośba o interpretację. nie wiem czy da się ten sen zinterpretować, bo pamiętam go fragmentarycznie.

 

Pierwsza część była o tym, że byłam w Norwegii. Zwiedzalam jakieś miejsca, pamiętam, że było ciemno, pochmurnie.
 Kolejny fragment to byłam w szpitalu, ale nie byłam chora, tylko szłam wąską, ciemna klatka schodowa pod górę. Weszłam na górę, widziałam pielęgniarki, były zajęte czymś między sobą, rozmawiały, nie widziały mnie i ja do nich nic nie mówiłam tylko  zeszłam na dół ta sama klatka schodowa. Byłam z czegoś zadowolona. 

Kolejny sen: byłam w Rosji. Poznałam tam mężczyznę z dzieckiem. Razem schodzilismy w dół do budynku, w którym odbywała się jakaś impreza/targ. Ten mężczyzna szedł za mną i zaczepiał mnie ciągnąć za kaptur, ale kaptura nie miałam na głowie. Miałam bardzo dobry humor. Były stanowiska, na których coś sprzedawano. Podeszłam do jednego z nich, bo tam były sprzedawane perfumy. Miałam do wyboru dwie, w pięknym opakowaniu. Powachalam jedna z nich, zapach bardzo mi się spodobał i te kupiłam. 
Co te sny mogą oznaczać?

To mogły być twoje prawdziwe doznania i przeżycia z poprzednich wcieleń /żywotów

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 godzin temu, Mistyk napisał:

To mogły być twoje prawdziwe doznania i przeżycia z poprzednich wcieleń /żywotów

Dziękuję:) 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witajcie. Poproszę o interpretację tego snu. 

Śnił mi się duży dom, stary, w którym mieszkało dużo starych ludzi. Do tego domu przyjezdzal też co jakiś czas mój kolega/przyjaciel. Bral on udział w jakichś walkach i na przepustkach spotykaliśmy się w tym domu. W pewnym momencie rozmawiam z jedną ze starszych kobiet, że my nigdy nie będziemy razem. Na co ta kobieta odpowiada, że jak to nie, on jest tak w Tobie zakochany...A ja rozgoryczona: tak, zakochany, chyba tylko na odległość...Pewnego dnia nie przyjechał i ja strasznie rozpaczalam i wszystkim mówiłam, że pewnie ten kolega zginął. Jednak była jakaś uroczystość, duży stół przykryty białym obrusem, ludzie siedzacy wokol tego stolu i usłyszałam jak mój ojciec mówi do jednej ze starszych kobiet, że ten kolega nie wykonał rozkazu i został skierowany do jednostki karnej w Orzyszu. 
Ten sen miał wiele wątków, nie dam rady ich opisać, ale ten wątek był najbardziej wyraźny.
Z tym kolega łączy nas dość bliska relacja przyjacielska. Spotkaliśmy się kilka razy, codziennie utrzymujemy kontakt przez Internet.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 27.07.2019 o 19:02, el_jot1973 napisał:

 Witajcie. Poproszę o interpretację tego snu. 

Śnił mi się duży dom, stary, w którym mieszkało dużo starych ludzi. Do tego domu przyjezdzal też co jakiś czas mój kolega/przyjaciel. Bral on udział w jakichś walkach i na przepustkach spotykaliśmy się w tym domu. W pewnym momencie rozmawiam z jedną ze starszych kobiet, że my nigdy nie będziemy razem. Na co ta kobieta odpowiada, że jak to nie, on jest tak w Tobie zakochany...A ja rozgoryczona: tak, zakochany, chyba tylko na odległość...Pewnego dnia nie przyjechał i ja strasznie rozpaczalam i wszystkim mówiłam, że pewnie ten kolega zginął. Jednak była jakaś uroczystość, duży stół przykryty białym obrusem, ludzie siedzacy wokol tego stolu i usłyszałam jak mój ojciec mówi do jednej ze starszych kobiet, że ten kolega nie wykonał rozkazu i został skierowany do jednostki karnej w Orzyszu. 
Ten sen miał wiele wątków, nie dam rady ich opisać, ale ten wątek był najbardziej wyraźny.
Z tym kolega łączy nas dość bliska relacja przyjacielska. Spotkaliśmy się kilka razy, codziennie utrzymujemy kontakt przez Internet.

Sny to mowa podświadomości \ duszy ,znaczy że masz za sobą tyle wcieleń i żywotów  ,tyle razy inkarnowałaś ,że jesteś już starą duszą ,która przyszła  na ten świat nauczać ludzi odwiecznej prawdy ,filozofii życiowej  ,masz takie powołanie ,a gdy nie wykorzystuje się swego powołania [ nawet gdy jest to niebezpieczne ],to się cofa w rozwoju duchowym \ reinkarnacyjnym do poziomu ,i tak kolejno  -1. człolwiek ,2.  zwierzę ,3. owad , 4 roślina , 5 minerał ,6 bakteria 7 .mikrob .

pozdrawiam .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję. A jaki znaczenie może mieć ten  wątek mojego kolegi w tym śnie

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 godzin temu, el_jot1973 napisał:

Dziękuję. A jaki znaczenie może mieć ten  wątek mojego kolegi w tym śnie

Wątek twojego kolegi w tym śnie ,jest taki ,że poprzez silną zarzyłość emocjonalną z nim ,stał się twoją drugą częścią ciebie ,twej głębi psychicznej ,twym alter-ego ,animusem twoim -  ,tak jak u mnie występuje taka androgynia umysłowa ,anima i animus - 

Animus

Męski archetyp w psychice kobiecej; ideał mężczyzny istniejący w nieświadomości kobiety.https://pl.wikipedia.org/wiki/Anima_i_animus

Charakterystyka

Osoby androgyniczne łączą w sobie cechy psychiczne i sposoby zachowania (radzenia sobie w trudnych sytuacjach) charakterystyczne dla tradycyjnie pojmowanej męskości i kobiecości. Osobowość takich jednostek zawiera w sobie jednocześnie niezależność, jak i opiekuńczość, agresywność i łagodność, stanowczość i uległość, racjonalność i uczuciowość. Osoby płciowo stypizowane (kobiece kobiety, męscy mężczyźni) wbudowały w pojęcie "ja" gotowe schematy tego, jak powinni czuć, działać i myśleć "prawdziwi" mężczyźni i "prawdziwe" kobiety. Androgyni natomiast łączą w pojęciu "ja" oba schematy, co pozwala im reagować adekwatnie do sytuacji, plastycznie. 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Androgynia_(psychologia)

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo dziękuję. Twoje interpretacje dają mi do myślenia. A dzisiaj znowu mi się śnił, ale nie chcę już zabierać Ci czasu. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, el_jot1973 napisał:

Bardzo dziękuję. Twoje interpretacje dają mi do myślenia. A dzisiaj znowu mi się śnił, ale nie chcę już zabierać Ci czasu. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Powodzenia ,miłego dnia życzę :oczko:

Edytowane przez Mistyk
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolejna moja prośba o pomoc w interpretacji. I znowu sen z tą samą osobą :)  Leżałam z moim kolegą w łóżku, w pościeli. Kolega stwierdził, że musi sprawdzić w numerologii któremu z jego znajomych najbardziej odpowiada. Miałam nadzieję, że sprawdzi moje imię, ale on wpisał imię Marcin i dopisał do tego imienia cyfry. Jakie- nie pamiętam. Z obliczeń mu wyszło, że z Marcinem się dobrze dogada. Potem  rozmawialiśmy a ja zapytałam go czy mogę się do niego przytulić. Na co on odpowiedział, że musi sprawdzić czy to właściwa pora. Popatrzył na zegarek , była godzina 18. Albo nie pamiętam co dalej było, albo sen się skończył. 

Z góry bardzo dziękuję za interpretację i pozdrawiam serdecznie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wynika z tego że sen ostrzega cię przed zdradą z Marcinem [ to tylko sen ],musisz być mądra [ 18=18=9 -to cyfra mądrości mistycznej \ intuicyjnej \ nad-zmysłowej ] i jak Jasnowidząca ,Mitologiczna Kasandra w porę zapobiec nieuniknionemu - kim była -

Dar Apolla

Piękno córki Priama urzekło serce boga sztuki i obdarzył swego wybranego darem wróżenia. Jednak dziewczyna oszukała Boga i nie odwzajemniła go, dlatego obrażony mieszkaniec Olimpu surowo ją ukarał - nikt nie wierzył słowom prorokini. Kim jest Cassandra w mitologii? To nieszczęsny wróżbita, w którym wszyscy się śmiali, uważając ją za szaloną. Dziewczyna musiała cierpieć - znała przyszłość, ale nie była w stanie niczego zmienić. Według jednej wersji mitu, na prośbę Apolla, piękno było skazane na celibat.

 

Istnieje inna możliwość pojawienia się daru foresightu u dziewczyny. Kiedyś Cassandra i jej brat bliźniak Gehlen zasnęli w świątyni Apolla, a święte węże, oblizały uszy dziewczyny, dały jej możliwość zobaczenia przyszłości. Ale ta wersja nie wyjaśnia, dlaczego nikt nie potraktował słowa predyktora poważnie.

Prognozy

Aby dowiedzieć się, kim Cassandra jest w starożytnej Grecji, jaka jest jej rola, pomoże dane o przewidywaniach dziewczyny. Sam los przemówił jej ustami, ostrzegł trojany, ale nikt nie słuchał widzącego. O czym ostrzegało piękno?

  • To ona jako pierwsza rozpoznała księcia Paryża, jej brata, który miał stać się przyczyną śmierci Troi, i próbowała go zabić, ale została pokonana.
  • Ostrzegł swojego brata, że piękna Helena spowoduje krwawe bitwy, ale nikt jej nie słuchał. Jego rodzimy ojciec zamknął swoją córkę w złości i zdecydował, że jest zrozpaczona.
  • Odgadła sztuczkę z koniem trojańskim i błagała, by nie przyprowadzać go poza bramy Troi, ale znowu nie była traktowana poważnie.

Po śmierci Troi mieszkańcy przypomnieli sobie przepowiednie dziewczyny, ale było już za późno.

Ja tak mam ,nazywa się to kompleksem Kasandry ,choć wiele wiem ,widzę i czuję [ nawet na duże odległości ],ale mało kto mi wierzy ,i cierpię z tego powodu ,nieraz bardzo .

pozdrawiam :)

 

https://pl.sodiummedia.com/4311288-who-is-cassandra-in-the-mythology-of-ancient-greece

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo dziękuję. Z tym kolega nie łączy mnie żadna relacja fizyczną, to przyjaźń, częściej na odległość. Jest on biseksualny, w ostatnich latach głównie z mężczyznami miał związki. 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
24 minuty temu, el_jot1973 napisał:

Bardzo dziękuję. Z tym kolega nie łączy mnie żadna relacja fizyczną, to przyjaźń, częściej na odległość. Jest on biseksualny, w ostatnich latach głównie z mężczyznami miał związki. 

Aha rozumię ,ale bądz uważna na prostackie zaczepki seksualne , na dyskutantów erotycznych ,którzy czyimiś uczuciami lubią się bawić tylko ,tu może chodzić o coś innego ,niż kolega  .

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję :) za ten czas, który mi poświęcasz. A tak off topic, ja też jestem z Jastrzębia :) ale poniosło mnie aż pod wschodnią granicę. Dobrej nocy

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 godzin temu, el_jot1973 napisał:

Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję :) za ten czas, który mi poświęcasz. A tak off topic, ja też jestem z Jastrzębia :) ale poniosło mnie aż pod wschodnią granicę. Dobrej nocy

Ja też się cieszę że mogłem pomóc ,przyjemność po mojej stronie .

Pozdrawiam i miłego dnia życzę :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo proszę o interpretację tego snu.  Dwie ostatnie noce śniły mi się zwierzęta.
1. Moja kotka, która była bardzo miziasta, bardzo się do mnie tuliła info innej osoby, ale nie kojarzę tej osoby.
2. Śniło mi się, że gdzieś w jakimś mieście spotkałam moja kierowniczkę z pracy i koleżankę. Miały małego psiaka, szczeniaka. Ja z daleka obserwowałam innego, dużego psa, który próbował wejść do jakiegoś pomieszczenia, tak jakby piwnicy. Było ciepło i słonecznie. Okazało się, że to był mój pies. Potem biegał a moja kierowniczka bała się o tego małego psa. Jednak namowilam ja żeby dała powąchac tego malucha mojemu psu. Był bardzo przyjazny, wąchał i pisał małego. Oba psy były bardzo do siebie podobne. Jakby berneńskie psy pasterskie

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.