Bartek

Cześć

51 postów w tym temacie

Witam cię Mistyk

Nie wiem czy tu powinienem dodać posta. Potrzebuje pomocy może znasz kogoś kto Myślę że moja ciotka siostra mojej matki a zarazem moja matka chrzestna używa przeciwko mnie magii rytualnej lub czegoś innego. Słyszałem że rzucenie zaklęcia z czarnej magii nie jest łatwe można coś zepsuć i robi to więcej złego osobie rzucającej niż tej która była czyimś celem.Słyszałem też o karmie dobro i zło wraca ciotka miała raka a jej mąż miał kamień nerkowy.Inne dowody jakie mam ku temu by tak twierdzić to to że słyszałem przez ścianę jak jej syn mówi przez ścianę mówi coś w tym stylu cytuje ''mamo słyszałem jak próbuje spłacić r-dilera'' co to takiego ten r-dilera to kantor wymiany walut na moim koncie bankowym. Próbowałem wtedy spłacić zadłużenie które powstało za wysłanie przelewu dla magika na Ukrainie jestem bardzo naiwnym człowiekiem i wysłałem mu pieniądze on mnie nie pomógł a ja zostałem z tym co miałem. Tu jest kilka problemów z którymi mierze się od pierwszej klasy szkoły podstawowej czy już wcześniej w przedszkolu potrafiłem się tylko bawić nie umiałem zrobić prostych prac ręcznych. Co do osoby opisanej wyżej  jest takie powiedzenie polskie ''że utopiła by kogoś w łyżce wody'' to właśnie osoba opisana wyżej zresztą nie wiem czy nie cała jej rodzina

-mam zbyt mało energii,
-nigdy w szkole nie potrafiłem szybko pisać
-nie raz zrobiłem lub zrobiłbym komuś krzywdę,
-miałem problem z nauką przez całą szkołę
-mam ,
-czasami nie pomyśle,
-bywam niezdarny,
-czasami tak mam że to co przytrafia się komuś przytrafia się i mnie,
nie wiem co jeszcze mogę Mistyk wymienić.

miałem przez całe życie kompleks niższości i to poczucie wartości tak samo i to bycie czarną owcą w rodzinie z racji radzenia sobie w szkole jak i teraz gdy miałem pracować na magazynie firmy Biedronka to nie dawałem sobie rady zbyt niska moja wydajność do normy i oczekiwań mojego kierownika.
Jestem ciekaw co za przypadłości są z tym związane. Czekam na Twoją odpowiedź Mistyk w mojej sprawie
 
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
54 minuty temu, Bartek napisał:

Witam cię Mistyk

Nie wiem czy tu powinienem dodać posta. Potrzebuje pomocy może znasz kogoś kto Myślę że moja ciotka siostra mojej matki a zarazem moja matka chrzestna używa przeciwko mnie magii rytualnej lub czegoś innego. Słyszałem że rzucenie zaklęcia z czarnej magii nie jest łatwe można coś zepsuć i robi to więcej złego osobie rzucającej niż tej która była czyimś celem.Słyszałem też o karmie dobro i zło wraca ciotka miała raka a jej mąż miał kamień nerkowy.Inne dowody jakie mam ku temu by tak twierdzić to to że słyszałem przez ścianę jak jej syn mówi przez ścianę mówi coś w tym stylu cytuje ''mamo słyszałem jak próbuje spłacić r-dilera'' co to takiego ten r-dilera to kantor wymiany walut na moim koncie bankowym. Próbowałem wtedy spłacić zadłużenie które powstało za wysłanie przelewu dla magika na Ukrainie jestem bardzo naiwnym człowiekiem i wysłałem mu pieniądze on mnie nie pomógł a ja zostałem z tym co miałem. Tu jest kilka problemów z którymi mierze się od pierwszej klasy szkoły podstawowej czy już wcześniej w przedszkolu potrafiłem się tylko bawić nie umiałem zrobić prostych prac ręcznych. Co do osoby opisanej wyżej  jest takie powiedzenie polskie ''że utopiła by kogoś w łyżce wody'' to właśnie osoba opisana wyżej zresztą nie wiem czy nie cała jej rodzina

-mam zbyt mało energii,
-nigdy w szkole nie potrafiłem szybko pisać
-nie raz zrobiłem lub zrobiłbym komuś krzywdę,
-miałem problem z nauką przez całą szkołę
-mam ,
-czasami nie pomyśle,
-bywam niezdarny,
-czasami tak mam że to co przytrafia się komuś przytrafia się i mnie,
nie wiem co jeszcze mogę Mistyk wymienić.

miałem przez całe życie kompleks niższości i to poczucie wartości tak samo i to bycie czarną owcą w rodzinie z racji radzenia sobie w szkole jak i teraz gdy miałem pracować na magazynie firmy Biedronka to nie dawałem sobie rady zbyt niska moja wydajność do normy i oczekiwań mojego kierownika.
Jestem ciekaw co za przypadłości są z tym związane. Czekam na Twoją odpowiedź Mistyk w mojej sprawie
 

Mam tak podobnie , więc  znam kogoś w tej materii klątw i uroków ,to ja - poczytaj o psycho-manipulacji energetycznej ,zwanej -wampiryzmem emocjonalnym - 

- Wampiryzm emocjonalny (psychiczny) – najbardziej rozpowszechniony typ wampira i najczęściej występujący. W wielkim skrócie wampiry tego typu zajmują się żerowaniem na cudzych emocjach dla wyleczenia własnych kompleksów. Najczęściej takie osoby wymyślają rozmaite nieszczęścia i patologie i to niezwykłe oraz w nieprawdopodobnych ilościach, jakie ich rzekomo miały spotkać w życiu (gwałt w dzieciństwie, bicie, molestowanie, przemoc z użyciem np. noża itp.) a następnie owymi problemami non stop bombardują ofiarę, domagając się nieustannego zainteresowania, litości i pocieszania. W tym wypadku często wystepuję obustronne uzależnienie wampira od ofiary, bowiem wampir próbuje czasami podnosić pozycję i samoocenę ofiary, stawiając ją w roli "wybawcy i wyzwoliciela". Ofiara będąc owym wybawcą czuje swoistego rodzaju poczucie misji, aby nieustannie pomagać wampirowi. Taka długotrwała pomoc może w końcu skutkować wyniszczeniem psychicznym, znużeniem, zmęczeniem a nawet depresją, jeśli ofiarą jest osoba z tendencjami do silnego przejmowania się cudzymi problemami. I w miarę jak ofiara popada w coraz większe osłabienie, wampir czuje się coraz lepiej, jest dumny ze swojego dopieszczonego ego oraz nierzadko z tego do jakiego stanu doprowadza ofiarę. Czasami wampir ze swoimi opowieściami popada w mitomanię i zaczyna naprawdę wierzyć w to, że to co opowiada naprawdę go spotkało. Relacje z takim wampirem często są trudne do zerwania i w przypadku separacji wampir będzie natarczywie nękać swoją ofiarę, fochać się, straszyć samobójstwami i szantażować emocjonalnie przybierając pozę "zbitego psa", którego "skopanie" ma wzbudzić poczucie winy w ofierze. Jeżeli mimo to ofiara nie ulega i stanowczo zrywa kontakt bądź wytycza jasno jakieś granice przyzwoitości, wychodzi przysłowiowe szydło z worka i wampir nagle dostaje skrzydeł, staje się wielce uniesiony i obrażony, często rzuca wyzwiskami i oskarżeniami w stronę ofiary, wytyka egoizm i inne oszczerstwa na zasadzie "złodziej pierwszy i najgłośniej krzyczy "łapać złodzieja!"", a jego rzekome problemy dosłownie nagle znikają.

 

Wampiry psychiczne i energetyczne nie mają nic wspólnego z filmowym i hollywoodzkim stereotypem wampira – romantycznego, groźnego, cierpiącego i bladego czy zmieniającego się w stado nietoperzy, bo jest wręcz przeciwnie i nazwijmy rzecz po imieniu – tego typu wampiry są zazwyczaj brzydkie i strasznie nieszczęśliwe z powodu własnych chorych rządz niszczenia komuś życia. Warto tutaj zaznaczyć, że praktycznie wszystkie patologie rodzinne i społeczne są wynikiem agresywnych działań wampirów, które przysłowiowo dostają za dużo skrzydeł z powodu braku osoby, która potrafi im odpowiednio utemperować nosa. Istotną i zawsze występującą cechą wszystkich rodzajów wampirów jest przerażająca wręcz hipokryzja o natężeniu dużo większym niż w przypadku standardowej lemingozy oraz zrzucanie na swoje ofiary wszystkich własnych win, wad i kompleksów na zasadzie "powiedziałem to pierwszy, więc mam rację". Wampiry, jeśli były krzywdzone w dzieciństwie okazują też tchórzliwość i brak honoru znęcając się nad słabszymi i/lub uzależnionymi finansowo i nie mają odwagi wygarnąć win tym, którzy ich krzywdzili.

 

      Wampiryzm zawsze wiąże się z którymś ze zjawisk takie jak bezpodstawna agresja, chęć zaistnienia, rozpaczliwe próby zniszczenia komuś życia, intrygi, szpiegowanie, deptanie czyjejś godności, naruszanie prywatności (np podczytywanie smsów i rozmów ofiary ze znajomymi), plotkarstwo, dwulicowość, fałsz czy wymuszanie dobrych ocen w szkole. Wampiry zawsze też uważają się za osoby obdarzone jakimiś wyjątkowymi darami i talentami w dodatku chwaląc się tym, uważając że są piękne, silne, strasznie inteligentne, wykształcone, potrafiące cuda nie widy oraz uważające, że z powodu swojej pozycji, zawodu, majątku bądź zmyślonych zalet mają prawo rządzić i pomiatać innymi zgodnie ze swoimi fanaberiami i że mają w tym absolutną rację.

 

Typy wampiryzmów

 

Istnieje wiele typów wampiryzmu i postaramy się pokrótce opisać każdy z nich.

 

- Wampiryzm energetyczny świadomy (okultystyczny) – rodzaj wampira, który występuje niemal tylko w środowisku ezoterycznym (fora na ten temat, sekty itp). Tego typu osoby w pełni świadomie wykorzystują techniki wizualizacyjno-energetyczne i/lub odpowiednie rytuały, by pozbawić energii życiowej swoje ofiary oraz zwyczajnie ją przejąć. Tego typu techniki są masowo uprawiane przykładowo w kręgach masońskich, ale są także możliwe do nauczenia i wykorzystywane przez zafascynowane nimi młode osoby.

 

- Wampiryzm energetyczny nieświadomy – tego typu osoby nieświadomie lub półświadomie wysysają z otaczających osób energię czyniąc je w "niewyjaśniony" sposób zmęczonymi, osłabionymi i znudzonymi obecnością wampira, przy czym sam wampir ma uczucie swoistego haju energetycznego i emocjonalnego. Takie osoby są skłonne do różnych dziwnych zachowań, w tym autodestrukcyjnych i pozerskich, aby tylko zwrócić na siebie uwagę. Ten typ wampiryzmu jest szeroką podstawą dla innych grup wampiryzmu: emocjonalnego, uwagi czy chaotycznego.

 

C.D. -https://wampiryemocjonalne.jimdo.com/wampiryzm/wampiryzm-psychiczno-energetyczny-druga-najpowszechniejsza-choroba-świata/

Jak się bronić przed wampirami?

 

     Przede wszystkim warto wiedzieć, że dosłownie wszystkie wampiry mimo zgrywania chojraków, krzykaczy i nie wiadomo jakich twardzieli są w rzeczywistości bardzo słabe psychicznie i duchowo, mają bardzo niską samoocenę i poczucie własnej wartości. Są bardzo wrażliwe na podnoszenie głosu oraz na wyzwiska, a słabsze wampiry poddają się gdy się je ignoruje. Z kolei dla wszystkich wampirów największym śmiercionośnym ciosem jest zerwanie kontaktów i całkowita separacja, co jest jednak prawie niemożliwe dla osób uzależnionych finansowo od wampirów. W takim wypadku pozostaje walka z wampirem do czasu usamodzielnienia się i/lub znalezienia wsparcia w tych sprawach od przyjaznych osób.

 

     Wampir pozbawiony ofiary staje się jak pacjent w stanie ciężkim odcięty nagle od respiratora i kroplówek. Staje się coraz bardziej osłabiony, popada w bezsenność, żyje w ciągłym stresie i nienawiści, która go wypala od środka. Często u wampira zaczynają nawet występować różne choroby i dolegliwości takie jak biegunka, wymioty, nudności, problemy z trawieniem, problemy żołądkowe, bóle głowy, duszności, napady lękowe. Ogólnie mówiąc wampir dosłownie zdycha w męczarniach z głodu energetycznego i z braku ofiar którym pragnie niszczyć życie. Upada i gnije trawiony własnym jadem, winami i kompleksami, których nie ma na kogo zrzucać.

 

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A czy to jest właśnie to, wiesz powiem ci w tajemnicy mając niespełna 18 lat usłyszała moją odpowiedź na pytanie zresztą swojego syna do mnie takiego typu ''a gdzie ty będziesz jeździł mając prawo jazdy '' a ja na to że ''będę jeździł na dzikie baby'' tudzież do kobiet świadczących usługi seksualne. Myślę że w tym też maczała swoje brudne paluchy. Co mogę zrobić z tym wampirem energetycznym? Co może mi pomóc? Jak nakłada się na człowieka magię run? Może jakaś inna sfera magii zdoła mi pomóc? 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, Bartek napisał:

A czy to jest właśnie to, wiesz powiem ci w tajemnicy mając niespełna 18 lat usłyszała moją odpowiedź na pytanie zresztą swojego syna do mnie takiego typu ''a gdzie ty będziesz jeździł mając prawo jazdy '' a ja na to że ''będę jeździł na dzikie baby'' tudzież do kobiet świadczących usługi seksualne. Myślę że w tym też maczała swoje brudne paluchy. Co mogę zrobić z tym wampirem energetycznym? Co może mi pomóc? Jak nakłada się na człowieka magię run? Może jakaś inna sfera magii zdoła mi pomóc? 

Być sobą ,wyznaczyć jasno granice ,dasz palec ,to całą rękę wezmie , nie dać sobie wejść na głowę ,czym prędzej takie coś zauważysz ,tym lepiej ,bo  jak się rozwinie taka sytuacja toksyczna z czasem będzie ,to tylko rozstanie pozostanie  , druga osoba obrośnie w siłę ,twojm kosztem ,twoją podświadomą energią i możesz sobie nie poradzić 

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

 Tak wierzę w ich istnienie, ale z ciotką nie odzywam się od czerwca 2012

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
37 minut temu, Bartek napisał:

 Tak wierzę w ich istnienie, ale z ciotką nie odzywam się od czerwca 2012

Ok ,rozumię ,powodzenia życzę i miłego dnia .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przepraszam cię Mistyku ale ja taki niedowiarek jestem z tej racji że ten wampir na mnie żeruje i osłabia. Czy pomógłbyś mi zdjąć tego wampira energetycznego

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 godzin temu, Bartek napisał:

Przepraszam cię Mistyku ale ja taki niedowiarek jestem z tej racji że ten wampir na mnie żeruje i osłabia. Czy pomógłbyś mi zdjąć tego wampira energetycznego

Bartku na odległość trudno ,bo nie mam  pewności ,ale wiem Że świat to moje odb cie ,uzdrowię siebie i  innych na odległość i powinno być ok. napisz jutro jak jest ,  bo takie uzdrawianie na odległość musi potrwać .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze do jutra trzeba poczekać na efekt dzisiejszych działań.Jeżeli chcesz mogę ci zapłacić czy też przyjechać do ciebie aby skutek był pozytywny. A jeżeli ta osoba żeruje na innych członkach mojej rodziny czy mógłbyś odebrać całą energie zabieraną mojej rodzinie przez tą osobę. Co było by tak ochronnego dla mnie?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Bartek napisał:

Dobrze do jutra trzeba poczekać na efekt dzisiejszych działań.Jeżeli chcesz mogę ci zapłacić czy też przyjechać do ciebie aby skutek był pozytywny. A jeżeli ta osoba żeruje na innych członkach mojej rodziny czy mógłbyś odebrać całą energie zabieraną mojej rodzinie przez tą osobę. Co było by tak ochronnego dla mnie?

Co do pieniędzy Bartku ,to można się dogadać ,w sumie materialistą nie jestem ,i nikt z szanująch się bio-energopterapeutów /uzdrowicieli w historii  nigdy pieniędzy nie miał za wiele , bo pieniądze ,a rozwój duchowy /wewnętrzny w parze nie idą ,,od lat nie pogadałem normalnie z nikim ,i na spokonie  ,cieszyłbym się z twojej wizyty ,a mam problem z chodzeniem - mój adres - Darek Sz. Jastrzębie-Zdrój , Woj .Śląsk ,ul Szkolna 

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A po czym bym poznał że zadziałało

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciesze się że cię poznałem jesteś dobrą ciepłą osobą 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 minut temu, Bartek napisał:

Ciesze się że cię poznałem jesteś dobrą ciepłą osobą 

że jest ogólnie lepiej ,po tym poznasz  - 

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiście mogę się do ciebie wybrać chyba w poniedziałek

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajnie ,jak będziesz miał ochotę i czas .a tu coś do naturo-terapii : 

 

 

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli można spytać czy z kobieta ezodaria co jej było

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 minut temu, Bartek napisał:

Jeśli można spytać czy z kobieta ezodaria co jej było

Nie wiem o kogo  chodzi ,posłuchaj u góry co wkleiłem,a uważaj na wampiry ,ja cię oczyściłem duchem świętym ,ale o resztę sam musisz  zadbać 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Piękna natura niczym nie skażona 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do zobaczenia bądź zdrów miłego dnia.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 minut temu, Bartek napisał:

Piękna natura niczym nie skażona 

Tak , nieraz medytuję przy tym , by  chronić energetykę ,narazie ,idę medytować i jogę ćwiczyć .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

musimy nasze spotkanie przełożyć na wtorek

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 26.05.2019 o 21:04, Bartek napisał:

musimy nasze spotkanie przełożyć na wtorek

ok

 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no tak tylko że nie przemyślałem tego i chciałbym wsiąść w pociąg z przesiadkami i być u na miejscu za jakieś 4 godz a tak się nie da ale chyba połączeniem lotniczym z Warszawy lub Łodzi do Katowic i dalej pociągiem

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
39 minut temu, Bartek napisał:

no tak tylko że nie przemyślałem tego i chciałbym wsiąść w pociąg z przesiadkami i być u na miejscu za jakieś 4 godz a tak się nie da ale chyba połączeniem lotniczym z Warszawy lub Łodzi do Katowic i dalej pociągiem

fAJNIE ,JAK COŚ PYTAJ O DARO ,TAK MÓWI Ą DO MNIE PRZYJACIELE  ,sory caaps look niechcący .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

będę u ciebie 3 czerwca w następny poniedziałek, a tu podałeś adres bez numeru tak mi będzie łatwiej cię namierzyć

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

klawiatura nie działa dobrze ,słownie napiszę  - Jastrzębie ,Ul.Szkolna ,blok pięćset cztery , klatka  pięćdziesiąt ,mieszkania jeden -Darek Szcz.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam nadzieje że jeszcze  dziś odczytasz tą wiadomość, to jutro u ciebie jestem, mam nadzieje że wrócę cały i zdrowy i pełen energii i siły

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 godzin temu, Bartek napisał:

Mam nadzieje że jeszcze  dziś odczytasz tą wiadomość, to jutro u ciebie jestem, mam nadzieje że wrócę cały i zdrowy i pełen energii i siły

Odczytałem Bartku ,miejmy nadzieje że będzie tak ja piszesz ,pozdrawiam .i życzę miłego poniedziałku 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.