Bartek

Cześć

51 postów w tym temacie

Napisz jeszcze raz adres byłem w bloku 42-60 to chyba stare 504 klatka 50 mieszkania 1 ale nikt nie otwiera

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Możesz napisać jeszcze raz adres byłem pod tym adresem Jastrzębie ,Ul.Szkolna ,blok pięćset cztery , klatka  pięćdziesiąt ,mieszkania jeden -Darek Szcz. Ale nikt nie otwiera 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
17 minut temu, Bartek napisał:

Możesz napisać jeszcze raz adres byłem pod tym adresem Jastrzębie ,Ul.Szkolna ,blok pięćset cztery , klatka  pięćdziesiąt ,mieszkania jeden -Darek Szcz. Ale nikt nie otwiera 

Aha przepraszam ,zapomniałem dodać cyfry klatkl nr - pięćdziesiąt osiem ,reszta się zgadza,bo duże stresy ,nerwy ,niezrozumnie i osamotnienie mi towarzyszą od lat ,czyli ataki energetyczne wampirów psychiczno -emocjonalnych .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

cześć tu Bartek Zwróciłem się kiedyś do ciebie o pomoc, a ty oczyściłeś mnie duchem świętym czy mógłbyś to zrobić jeszcze raz.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
19 godzin temu, Bartek napisał:

cześć tu Bartek Zwróciłem się kiedyś do ciebie o pomoc, a ty oczyściłeś mnie duchem świętym czy mógłbyś to zrobić jeszcze raz.

Zrobiłem tak naprawdę ,no takie intencje miałem jako uzdrowiciel i mistrz duchowy ,ale pewności nie miałem ,dzięki ,jesteś pierwszą od wielu lat osobą ,która mi to mówi ,oczywiście uzdrawiam duchem świętym w imieniu Boga Ojca ,b o Ja I Bóg jedno jesteśmy ,więc jak komuś jest lepiej ,to wszystko co negatywne do mnie się przyczepi ,i czuję obce ,niewidzialne byty wokoło mnie .aby się pozbyć tego świństwa - medytuję \ modlę się \ kontempluję [ takie 3 w 1 lub trójca święta ]

Pozdrawiam :).

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

medytacja \ modlitwa \ kontemplacja i to wystarczy nie wiem czy tak bym potrafił

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
15 godzin temu, Bartek napisał:

medytacja \ modlitwa \ kontemplacja i to wystarczy nie wiem czy tak bym potrafił

Medytacja która jest jak modlitwa i rozmowa z właną duszą to już trudna sztuka z początku [to taka medycyna energetyczna \ duchowa ] , umysł jest niespokojny na początku sesji medytacji , gdyż kompleksy i stłumienia wypływające z głębi psychiki ,a z wielu żywotów i wcieleń przeszłych ,wypływają na wierzch świadomości ,i następują reakcje psychiczne i fizyczne organizmu ,mówiąc prosto ,przeszłe choroby  ,dolegliwości ,żale ,urazy ,pretensje , itp. się nasilają , i wielu może się zniechęcać do regularnej ,codziennej medytacji ,ale medytuję wiele lat więc spokojnie ,z czasem regularnej medytacji [pomocne pozycje z jogi ]  znikają wszelkie negatywności i choroby ,ktoś się spyta ,po co się tak męczyć ,tak tylko z początku jest [ choć nie musi ] to napiszę jakie są zalety regularnego medytowania ,aby zachęcić - większa ,nadludzka bo Boska inteligencja ,świadomość i percepcja ,nie starzejesz się [ jakbyś niemiertelny był naprawdę ], znikają wszelkie dolegliwości fizyczne \ materialne i psychiczne \ duchowe ,nie musisz wierzyć w żadną siłę wyższą \ Boga ,bo nabierasz tej pewności że twój umysł jest |Bogiem Ojcem Stworzycielem ,i jeszcze że to ty panujesz nad emocjonalnymi odruchami ciała ,a nie emocje nad tobą .po prostu oczyszczasz swą podświadomość z kompleksów i stłumień ,które w snach się ukazują ,i po latach medytacji , jogi i tai qi snów nie mam ,jakby życie i śmierć były u mnie jednym .

To narazie tyle ,pozdrawiam :)

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziś będąc w pracy zostałem oczyszczony przez ciebie, ale ta energia życia chyba znów została mi zabrana. Podobno w ciele ludzkim znajduje się kilka ośrodków zwanych czakrami i jest skumulowana energia chi i to ją potrafi nam zabrać wampir energetyczny. Nad czakrami można pracować czy poprzez medytacje \ modlitwe \ kontemplacje.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 4.09.2019 o 17:13, Bartek napisał:

Dziś będąc w pracy zostałem oczyszczony przez ciebie, ale ta energia życia chyba znów została mi zabrana. Podobno w ciele ludzkim znajduje się kilka ośrodków zwanych czakrami i jest skumulowana energia chi i to ją potrafi nam zabrać wampir energetyczny. Nad czakrami można pracować czy poprzez medytacje \ modlitwe \ kontemplacje.

Tak Bartku ,dokładnie jest , ale jak jesteś powołany na uzdrowiciela duchowego ,to odnajdz w sobie zródło które nigdy nie wysycha i jest wieczne ,chorzy ludzie pobierają z ciebie tą  energię życiową , wiesz ile razy ja czuję się wyczerpany i  bez energii , jakbym wśród samych chorych -psychiznie i fizycznie przebywał ,ale zrobię wiele by podładować moje akumulatory biologiczne \ materialne i energetyczne \ duchowe  i jest ok. , np.- sen ,medytacja ,joga ,samotny spacer ,itd . pozdrawiam, :)

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 7.11.2019 o 22:13, kornelkin napisał:

hejka

Witaj Serdecznie :hejka:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.