Oda_nobunaga

Witajcie

4 posty w tym temacie

Nazywam się Jakub. Jestem miłośnikiem podróży teorii spiskowych i ezo. Cześć wszystkim na tym forum.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 godzin temu, Oda_nobunaga napisał:

Nazywam się Jakub. Jestem miłośnikiem podróży teorii spiskowych i ezo. Cześć wszystkim na tym forum.

Witaj Jakubie ,a ja jestem magiem chaosu .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj magu chaosu. Tak naprawdę nie mam na imię Jakub. Mojego prawdziwego imienia nie używam już od dawna. Porzuciłem je ponieważ była to jedyna możliwość aby gonić za marzeniami. Tak jak ty upodobałem sobie chaos, teraz mogę być kimkolwiek zechce, jestem kimkolwiek potrzebuje. Chaos, bezład, nieprzewidywalność według definicji. Dla mnie ogromny potencjał, nieskończone możliwości, wolność.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 minut temu, Oda_nobunaga napisał:

Witaj magu chaosu. Tak naprawdę nie mam na imię Jakub. Mojego prawdziwego imienia nie używam już od dawna. Porzuciłem je ponieważ była to jedyna możliwość aby gonić za marzeniami. Tak jak ty upodobałem sobie chaos, teraz mogę być kimkolwiek zechce, jestem kimkolwiek potrzebuje. Chaos, bezład, nieprzewidywalność według definicji. Dla mnie ogromny potencjał, nieskończone możliwości, wolność.

A Ja Tak naprawdę jestem mistrzem duchowym -Budda Maitreya ,wcielenie Gautammy Siddharthy -Buddy .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.