liliyy

Pomoc w interpretacji snu

7 postów w tym temacie

Witajcie od kilku tygodni mam bardzo dziwny sen, cały czas śni mi się dokładnie ten sam. Szukam pomocy specjalisty czy ktoś mógłby polecić kogoś dobrego?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To dziwne nie wiedziałem że są tak popularni. Tak naprawdę to nigdy wierzyłem w takie pierdoły, szukałem jedynie inspiracji. Muszę się do tego przyznać ale jestem prawdziwym malarzem artystą.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
26 minut temu, liliyy napisał:

Witajcie od kilku tygodni mam bardzo dziwny sen, cały czas śni mi się dokładnie ten sam. Szukam pomocy specjalisty czy ktoś mógłby polecić kogoś dobrego?

I jak mam ten sen zinterpretować ,szczegółów żadnych 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wydaje mi się aby byli popularni, powiedziałbym raczej, że ten świat jest mały, w dodatku wszystko powiązane jest przeznaczeniem.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przepraszam chodziło mi o kogoś nie z forum. Ponieważ wierzę bardzo mocno, iż ktoś kto zrobi to za pieniądze zrobi to dużo lepiej niż ktoś za darmo, przynajmniej tak jest w większości przypadków. To miło, że chcesz mi pomóc mistyk ale już w sumie skontaktowałam się z tymi, których polecił mi nobunaga.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 godzin temu, liliyy napisał:

Przepraszam chodziło mi o kogoś nie z forum. Ponieważ wierzę bardzo mocno, iż ktoś kto zrobi to za pieniądze zrobi to dużo lepiej niż ktoś za darmo, przynajmniej tak jest w większości przypadków. To miło, że chcesz mi pomóc mistyk ale już w sumie skontaktowałam się z tymi, których polecił mi nobunaga.

Dobrze rozumię ,ale pamiętaj ,pieniądze zaślepiają rozum i rozsądek ,i rodzą pychę  i egoizm ,materializm nie jest pewnym  środkiem by zostać ekspertem ,raczej człowiekiem   oszustem z wielkim mniemaniem o sobie ,ale ludzie omamieni przez takich oszustów ,Zdają sobie sprawę za puzno zazwyczaj ,mistykiem był np. Jezus Chrystus ,Gautamma Budda ,to byli oświeceni mistrzowie Duchowi powołani do służby ludzkości przez Ojca Duchowego i Nauczyciela -Boga Stwożyciela ,Umysł Kosmiczny ,Lub Żródło ,czy Jezus Chrystus np, pobierał pieniądze za egzorcyzmy ,czy uzdrawiając ,ale twoja wola .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.