kiesio19

SZKOŁA, SMOK, ŁAZIENKA

6 postów w tym temacie

Proszę o interpretacje snu ( właściwie to 3 ale krociótkich) :)

1.Stoje na polanie i w moja strone leci ogromny  smok wiem ze nie mogę uciec wiec z nim walcze, mianowicie wystawiam reke i jakas niewidzialna siła  sprawiam ze odpycham go na tyle ze nie wpadł na mnie a przeleciał dalej i spadł na ziemie. W odpychanie musialem włożyć dużo wysiłku ale nie bałem się i odpychając go czułem satysfakcje. Miałem tez podobny sen dużo wczesniej przed  tym opisanym ale uciekałem przed smokiem który zionął ogniem  i czułem strach ale zdołałem uciec i się schowac.

2.Znajduje się w łazience w moim mieszkaniu i siedze w wannie. Wody nie jest dużo i jest ciepla po chwili czuje ze z kranu zaczyna leciec zimna a po kolejnej chwili wanna jest pełna czarnej wody i w momencie się orientuje ze woda jest czarna i wyskakuje z wanny a nastepnie martwie się czy woda się wyleje z wanny czy nie i dlatego wkladam reke żeby sprawdzic czy woda uchodzi przez odpływ. Okazuje się ze uchodzi ale bardzo powoli i wtedy się budze.

3.Jestem w szkole i pisze lub napisałem klasówke lub egzamin i praktycznie zawsze tego egzaminu nie zdaje. Szkola jest to zawsze moja szkoła podstawowa natomiast nauczyciele zarówno ze szkoły podstawowej jak i z liceum. Czasami szukam klasy i nie mogę jej znaleźć lub przy zdawaniu egzaminu stwierdzam ze nie zalezy mi czy zdam czy nie bo już to przerabiałem i tą wiedze posiadam. (jeśli chodzi o ten sen, sni mi się od ponad roku przynajmniej raz w tygodniu.. domyslam się ze mam się Czagos nauczyc ale nie jestem w stanie okreslic czy czy chodzi o Zycie normalne czy sfere duchowa L

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, kiesio19 napisał:

Proszę o interpretacje snu ( właściwie to 3 ale krociótkich) :)

1.Stoje na polanie i w moja strone leci ogromny  smok wiem ze nie mogę uciec wiec z nim walcze, mianowicie wystawiam reke i jakas niewidzialna siła  sprawiam ze odpycham go na tyle ze nie wpadł na mnie a przeleciał dalej i spadł na ziemie. W odpychanie musialem włożyć dużo wysiłku ale nie bałem się i odpychając go czułem satysfakcje. Miałem tez podobny sen dużo wczesniej przed  tym opisanym ale uciekałem przed smokiem który zionął ogniem  i czułem strach ale zdołałem uciec i się schowac.

2.Znajduje się w łazience w moim mieszkaniu i siedze w wannie. Wody nie jest dużo i jest ciepla po chwili czuje ze z kranu zaczyna leciec zimna a po kolejnej chwili wanna jest pełna czarnej wody i w momencie się orientuje ze woda jest czarna i wyskakuje z wanny a nastepnie martwie się czy woda się wyleje z wanny czy nie i dlatego wkladam reke żeby sprawdzic czy woda uchodzi przez odpływ. Okazuje się ze uchodzi ale bardzo powoli i wtedy się budze.

3.Jestem w szkole i pisze lub napisałem klasówke lub egzamin i praktycznie zawsze tego egzaminu nie zdaje. Szkola jest to zawsze moja szkoła podstawowa natomiast nauczyciele zarówno ze szkoły podstawowej jak i z liceum. Czasami szukam klasy i nie mogę jej znaleźć lub przy zdawaniu egzaminu stwierdzam ze nie zalezy mi czy zdam czy nie bo już to przerabiałem i tą wiedze posiadam. (jeśli chodzi o ten sen, sni mi się od ponad roku przynajmniej raz w tygodniu.. domyslam się ze mam się Czagos nauczyc ale nie jestem w stanie okreslic czy czy chodzi o Zycie normalne czy sfere duchowa L

Witaj kiesio ,to po kolei ,to sen reinkarnacyjny ,woda to symbol podświadomości ,smok symbolem twej wewnętrznej siły szamańskiej ,szkoła symbolizuje w twym śnie wieczną naukę życiową ,w powtarzającym się procesie życia i śmierci , kole reinkarnacji 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oki :)
To jeśli chodzi o smoka: to że go od siebie odpycham lub że przed nim ucieka może oznaczać że obawiam sie tej wewnetrznej siły albo jakoś podświadomie ja od siebie odpycham?
Jeśli chodzi o szkołę: to że nie zdaje egzaminu... czyli że zatrzymałem sie na jakimś poziomie i jesli czegoś nie zrozumiem lub nie naucze sie nie pojde że tak powiem "wyżej"?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Smok będzie miał podobne znaczenie jak ta czarna woda w wannie, są to podobne sny, jedynie symbolika jest inna. O ile czarna woda i zimna woda lecąca z kranu mówi, że podświadomość łapie lub widzi coś co może cię świadomie szokować/zaskakiwać/(inne lepsze określenie) i pewnie nie wiesz jak się z tym skonfrontować (czarny - nieświadomość, w połączeniu z wodą jakaś głębia, coś nieznanego co powinno zostać poznane) - smok ma podobne znaczenie tutaj, z tym że on sam w sobie wskazuje o co chodzi, zamiast tylko ogólnie pokazywać jakiś problem. Ten 3 sen moim zdaniem też, pokazuje z innej strony to samo co 2 poprzednie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgodze sie z tym ze te sny wskazuja na jakis "problem" , który jest ukryty :) ale problem w tym że nie wiem co to jest a wierzcie mi że juz tyle nad tym myśle że głowa mała. Obserwuje siebie swoje życie itp. itd ... ale nie moge wpaśc na to, co to moze byc. Ale dziekuje bardzo za interpretacje :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czarna woda to czarna /ciemna nieoświecona dusza /podświadomość ,zatrzymanie w rozwoju duchowym jest przejściowe ,ponieważ to ty decydujesz ,nie bój się Siebie /Boga  / Swej Duchowej Mocy Umysłu ,do której ludzie /wierni modlą się w kościołach .

Pozdrawiam 

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.