barbie48cm

Heja :)

13 postów w tym temacie

Hej Patrycja : )

Widzę że z Milanówka jesteś.

Coś te forum wyludnione....

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej, tak. Cisza.. byłam ciekawa jak inni spojrzą na mój rozkład, bo zawsze się boję, że nie jestem obiektywna ;) 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, barbie48cm napisał:

Hej, tak. Cisza.. byłam ciekawa jak inni spojrzą na mój rozkład, bo zawsze się boję, że nie jestem obiektywna ;) 

Hej :hejka:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, barbie48cm napisał:

.. byłam ciekawa jak inni spojrzą na mój rozkład, bo zawsze się boję, że nie jestem obiektywna ;) 

Na tym akurat się zupełnie nie znam : )

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogólnie duchowość, w tym: egzystencjalizm, filozofia, psychologia, a także żywienie (dietetyka).

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
17 godzin temu, Huragan napisał:

Ogólnie duchowość, w tym: egzystencjalizm, filozofia, psychologia, a także żywienie (dietetyka).

Dzięki za uświadomienie mi ,teraz wiem że ludzie mają pojęcie o duchowości ,tyle co czyjąś wiedzę będą bezmyślnie naśladować , czyli żadnego pojęcia ,a prawdziwa duchowość jest indywidualna ,to ezo - teryka -rozwój swego wnętrza ,ducha\ psychiki ,to codzienna samodyscyplina i samodoskonalenie -duchowa praca wewnętrzna ,by utrzymać psychologiczną rówowagę osobowości .a nie bez-myślne i bez-refleksyjne - egzo-teryczne zdobywanie wiedzy zewnętrznej .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mistyku, przepraszam Cię, ale sam pisałeś że odczuwasz poziom jedności, więc zapewne zgodzisz się że to co przeżywa Twój bliźni jest jakby doświadczeniem dla nas wszystkich: )

Fajnie że inni dzielą się wiedzą, swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami, gdyż w ten właśnie sposób nie czujemy się sami w w tym co sami doświadczamy, a co najważniejsze możemy to wszystko skonfrontować. Życie jest dość krótkie aby wszystko doświadczyć jako jednostka, a poza tym to jednostkowe doświadczenie jest zbyt subiektywne, natomiast wiedza zewnętrzna pozwala na szersze spojrzenie na swoje problemy właśnie dlatego że z perspektywy innego człowieka : )

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
58 minut temu, Huragan napisał:

Mistyku, przepraszam Cię, ale sam pisałeś że odczuwasz poziom jedności, więc zapewne zgodzisz się że to co przeżywa Twój bliźni jest jakby doświadczeniem dla nas wszystkich: )

Fajnie że inni dzielą się wiedzą, swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami, gdyż w ten właśnie sposób nie czujemy się sami w w tym co sami doświadczamy, a co najważniejsze możemy to wszystko skonfrontować. Życie jest dość krótkie aby wszystko doświadczyć jako jednostka, a poza tym to jednostkowe doświadczenie jest zbyt subiektywne, natomiast wiedza zewnętrzna pozwala na szersze spojrzenie na swoje problemy właśnie dlatego że z perspektywy innego człowieka : )

Dokładnie tak,Huraganie ,pozdrawiam :thumbsup:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.