Neozorro

Warsztaty poszerzania świadomości za pomocą praktyk Twardej Ścieżki.

4 posty w tym temacie

Czy chcesz wyzwolić się z codziennych schematów, zmagań i pędu życia?
Wyciszyć się i odkryć w sobie potencjał, który jeszcze nie jest ci znany?
Doznać niezwykłych przeżyć, zrobić coś, co wydaje się niemożliwe, pokonać swoje lęki, oczyścić swoją aurę, spojrzeć na siebie, ludzi i otaczającą nas przyrodę trochę inaczej niż do tej pory?
Jeśli tak, to te warsztaty są właśnie dla Ciebie.

Warsztaty Kupalne
Puszcza Mariańska k. Żyrardowa
20 - 23 czerwca 2019 r.

 

Noc Kupały (zwana też nocą kupalną, kupalnocką, kupałą) jest to słowiańskie święto związane z letnim przesileniem Słońca, obchodzone w czasie najkrótszej nocy w roku, zwane też sobótką i palinocką.
Święto ognia i wody, słońca i księżyca, urodzaju i płodności, radości i miłości, powszechnie obchodzone na obszarach zamieszkiwanych przez ludy słowiańskie. W czasie tej nocy rozpalano ogniska, w których palono zioła. W trakcie radosnych zabaw odbywały się różnego rodzaju wróżby i tańce. Dziewczęta puszczały wianki na wodę. Szukano też kwiatu paproci, który zakwitał tylko w tę jedną, jedyną noc w roku. Kwiat paproci miał obdarzać jego znalazcę bogactwem, siłą i mądrością. Skakanie przez ogniska i tańce wokół nich miały oczyszczać i chronić przed złymi mocami i chorobą. Palenie ziół w ogniska, zapewniało obfite plony oraz płodność zwierząt i ludzi.
Zapraszamy na warsztaty kupalne, które odbędą się w Puszczy Mariańskiej k. Żyrardowa.

W programie warsztatów:
- chodzenie po ogniu
- szałas potu indiański
- szałas potu słowiański
- ceremonia kakao
- diady komunikacyjne
- podróże przy bębnie
- marsz transowy
- ściąganie pieczęci (opcjonalnie dla chętnych)

Więcej tu: Warsztaty kupalne 20 - 23 czerwca

 

Zapraszam też na moje "sztandarowe warsztaty"

Przejdź po ogniu, zakop się do ziemi,
doznaj działania czterech żywiołów
i przebudź swoją Moc!.
Warsztaty Twardej Ścieżki
Zawady k. Częstochowy
13.08. - 18.08. 2019 r.

 

Kolejny raz zapraszam na moje "sztandarowe warsztaty" do Ośrodka Harcerskiego Zawady. W czasie warsztatów za pomocą praktyk Twardej Ścieżki i "czterech żywiołów" będziemy odnajdywać i przebudzać swoją wewnętrzną moc.

W programie warsztatów:
- chodzenie po ogniu
- szałas potu
- zakopywanie się do ziemi
- podróże przy bębnie
- marsze transowe
- wieczorek przytulankowy
- ceremonia kakao
- diady komunikacyjne
- medytacje dynamiczne
- rozmowy z ogniem

Więcej tu: Moc czterech żywiołów na Twardej Ścieżce

Uczestnicy dotychczasowych warsztatów stwierdzili, że praktyki stosowane na tych warsztatach:
* pozwalają lepiej poznać samego siebie
* otwierają na samego siebie, innych ludzi, przyrodę
    i na cały świat
* pozwalają dostrzec to, czego wcześniej nie byliśmy
    świadomi
* pomagają w odnalezieniu celu i sensu życia
* pomagają znaleźć wyjście z błędnych układów
    w których tkwimy
* zwiększają naszą świadomość i intuicję
*   uwalniają nas od lęków i innych ograniczeń
*  pozwalają dostrzec ukryty w sobie potencjał,
    co skutkuje osiąganiem lepszych wyników w nauce,
    pracy i biznesie.
* pozwalają uwierzyć w swoje możliwości
* oczyszczają fizycznie i duchowo
* podnoszą poziom energii
* dają wewnętrzny spokój i poprawiają zdrowie

 

Co o warsztatach piszą ich uczestnicy:

Dzięki spotkanym ludziom i pokonaniu "ognia" , - naładowałam "akumulatory" do dalszego działania, a ćwiczenia "sam na sam ze sobą" pozwoliły mi na znalezienie kilku ważnych dla mnie odpowiedzi. Czyli wiem gdzie i po co iść oraz nabrałam siły. Ogromne dzięki dla wszystkich.
PS. Mam nadzieje że starczy mi tej energii do następnych podobnych spotkań.
Małgorzata Janiczek

Po warsztatach czuję się pełniejsza, mocniej osadzona, bardziej połączona ze światem, łagodniejsza. Warsztaty były naprawdę niezwykłe i magiczne, jeszcze raz dziękuje Ci za nie. Wierzę że to co się działo to początek procesu który będzie się rozwijał, oczywiście liczę na następne warsztaty. Pozdrawiam serdecznie.
Ala

Szaleństwo nocnej kąpieli pod rozgwieżdżonym niebem. Odwaga i zaufanie, gdy rozum próbował przeszkodzić. Spoceni, szczęśliwi, wolni odkrywaliśmy swoje prawdziwe Moce, wydobywając pierwotne dźwięki.
Dziękuję Ci Janku, bo byłam pod Twoją pieczą, bo moje nerki odważyły się sprzeciwić rozumowi. Przełamałam przekonanie, lęki, Rozsądek ? Naga, nie myślałam, że mam 60 lat i moje ciało nie jest już takie jak kiedyś.
I przestałam porównywać. Odkryłam fantazję i szaleństwo, które miałam zawsze. Zostało ono przeze mnie schowane, bo przecież zachowuj się z godnością, kobieto.
Uśmiecham się do siebie pisząc te słowa...
Poczułam się WOLNA.
Elżbieta S.

Dziękuję za całe mnóstwo Doznań
Janku, chciałabym nauczyć się tak prowadzić swój Zespół jak Ty prowadziłeś Nas podczas tych warsztatów. Zadając nam zadania, pozwalałeś, aby procesy otwierania się i zaufania do ludzi i do naszych zasobów działy się "same" i na tyle, na ile mogły, spokojnie, pod Twoim czujnym okiem i w bezpiecznej atmosferze.
Wytworzyła się, w mojej ocenie, piękna, autentyczna, potężna Energia Grupy, której stałam się i częścią, i o czym się na nowo przekonałam, nośnikiem.
Zapach lasu, rozgwieżdżone niebo, gorąc kamieni, niesamowita pieśń w szałasie, strużki potu, stanie przy ogniu, otwartość i wsparcie ludzi, którzy podadzą chusteczki i przytulą, mnóstwo łez, wzruszeń i radości, dawno nie odczuwana ziemia pod gołymi stopami... Pozwalanie sobie na bycie sobą. Towarzyszący dźwięk bębnów, grzechotek, koncert mis - dające niesamowitą pierwotną atmosferę zjednoczenia z Przyrodą.
Przejście po żarze - był strach ale zwyciężyło Zaufanie.
Uczestniczyłam w wielu różnych warsztatach prowadzonych przez różnych trenerów ale to, co się tutaj zadziało i zjednoczyło Ludzi było dla mnie, jak dotychczas, najsilniejsze i najbardziej magiczne. Dziękuję, bo tę MOC i SIŁĘ i SPOKÓJ zabrałam ze sobą do domu i do pracy. :)
Uczestniczka warsztatów.

 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hej :)

czy wiesz, co tu sie dzieje z administracją ??

po ilości postów widzę, że nie jesteś tu nowy

masz jakiś namiar na admina - tu nikt nie dodpowiada na wiadomości czy maile :(

przepraszam za offtop

Edytowane przez Maga
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem co się dzieje z administracją na tym forum.
A jak już tu jestem to zapraszam na:

Szałas potu na pełnię
Zbydniów k. Krakowa
14 września 2019 r.

 

Zapraszamy na szałas potu na pełnię w okolice Krakowa, do Institute for Human Development w Zbydniowie.

W programie:
- szałas potu
- ceremonia kakao
- podróże przy bębnie

Więcej tu: szałas potu na pełnię

 

Szałas potu na przesilenie i powitanie jesieni
Puszcza Mariańska k. Żyrardowa
21 września 2019 r.


Zapraszamy na szałas indiańsko - słowiański, który odbędzie się w Puszczy Mariańskiej k. Żyrardowa.

W programie:
- szałas potu indiański
- szałas potu słowiański
- ceremonia kakao
- podróże przy bębnie

Więcej tu: Szałas potu na równonoc

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapraszamy na

Szałas potu na nów

Zbydniów k. Krakowa

26 października 2019 r.


 

Zapraszamy na szałas potu na nów do Zbydniowa w okolicach Krakowa.

W programie:
- szałas potu
- ceremonia kakao
- podróże przy bębnie
- wysyłanie orłów

Więcej tu: Szałas potu na nów

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.