Marek_86

Prześladuje mnie liczba 13

4 posty w tym temacie

Witam wszystkich, jestem w miarę normalnym mężczyzna po 30, mam żonę (jeszcze bo szczerze mówiąc średnio nam się uklada :P), małego synka, dwa koty i staram się o pracę jako programista. To chyba tyle o mnie chociaż nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. Sprawa ma się tak, od ok roku prześladuje mnie liczba 13. Dokladnie dzień w dzień zdarza się że po spojrzeniu na zegar w domu w pracy czy gdziekolwiek jestem widzę 13:13. Zdarzały się sytuacje np kiedy podczas jazdy autem miałem telebim na którym były wyświetlane reklamy między którymi wyświetlana była też godzina i moim oczom ukazała się 13:13 gdzie tak naprawdę było po 15. Innym razem spoglądają na telefon była 13:13, a po chwili zmieniła się na prawidłową czyli 13:22. Nigdy nie przykładem szczególnej uwagi do liczb, ale od jakiegoś czasu zaczęło mnie to interesować. Co o tym sądzicie? Jeśli to coś oznacza to prawdę mówiąc nie mam zielonego pojęcia o co chodzi.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
28 minut temu, Marek_86 napisał:

Witam wszystkich, jestem w miarę normalnym mężczyzna po 30, mam żonę (jeszcze bo szczerze mówiąc średnio nam się uklada :P), małego synka, dwa koty i staram się o pracę jako programista. To chyba tyle o mnie chociaż nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. Sprawa ma się tak, od ok roku prześladuje mnie liczba 13. Dokladnie dzień w dzień zdarza się że po spojrzeniu na zegar w domu w pracy czy gdziekolwiek jestem widzę 13:13. Zdarzały się sytuacje np kiedy podczas jazdy autem miałem telebim na którym były wyświetlane reklamy między którymi wyświetlana była też godzina i moim oczom ukazała się 13:13 gdzie tak naprawdę było po 15. Innym razem spoglądają na telefon była 13:13, a po chwili zmieniła się na prawidłową czyli 13:22. Nigdy nie przykładem szczególnej uwagi do liczb, ale od jakiegoś czasu zaczęło mnie to interesować. Co o tym sądzicie? Jeśli to coś oznacza to prawdę mówiąc nie mam zielonego pojęcia o co chodzi.

Przychodzi mi obecnie do głowy to - Czytałeś biblię o świętym Marku ,uczniu Jezusa Chrystusa ,który zmarł na krzyżu o godz. 13-13 , ta wiedza pewnie została zakodowana w twej podświadomości ,jjeszcze z twojego dawnego życia \ wcielenia od 2000 lat

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

 Czytalem nowy testament kiedyś, dodam jeszcze że mój poprzedni kot odszedł o 13:13 w piątek 13-go, ale to już pewnie zbiek okolicznosci

Edytowane przez Marek_86
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 godzin temu, Marek_86 napisał:

 Czytalem nowy testament kiedyś, dodam jeszcze że mój poprzedni kot odszedł o 13:13 w piątek 13-go, ale to już pewnie zbiek okolicznosci

W sumie w życiu nie ma przypadków i zbiegów okoliczności ,gdyż wszystko co było dla nas przykre ,nieakceptowane ,itp. spychamy \ tłumimy w głębi psychiki \świata duchowego ,i cała historia i pamięć wcześniejszych przeżyć ,nasi bliscy zmarli ,krewni ,znajomi  ,itp. jest w nas zakodowane - w naszych myślach [a duchy zmarłych mogą się porozumiewać z nami ,poprzez nasze myśli ]

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.