3 posty w tym temacie

Cześć wszystkim.

Zafascynowana runami postanowiłam stworzyć własny, indywidualny ich układ. Czy jest on prawidłowy, czy runy "ustawione" w taki sposób nie wykluczają się wzajemnie? Byłabym bardzo wdzięczna za jakieś wskazówki, informacje. 

68328418_350139179228358_2971451047605698560_n.jpg

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj aleksandroso ,pierwotnie runy to był alfabet starogermeński [ wikingowie i te sprawy ] ,z czasem poprzez pokolenia runy nabrały  magicznego znaczenia ,to człowiek nadaje znaczenie  tym symbolom ,zawsze tak było ,nawet religijne symbole ,krzyże i obrazy ,otrzymały swą moc od poprzednich pokoleń ,moc podświadomą - psychiczną \ duchową , prosta logika - każda żywa istota na świecie posiaada energię życiową -seksualną \ psychiczną \ emocjonalną = duchową ,inaczej bez tej energii następuje śmierć ,czym więcej ludzi w coś wierzy , z tym większą siłą nadaje \ przekazuje  swą moc  psychiczną \ duchową przedmiotom martwym ,moja rada ,zrób jak uważasz ,ostatecznie ,to ty nadajesz czemuś ,nieświadomie swą moc .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie znam się, to się wypowiem ;)  - nie zajmuję się runami, ale na tym forum znajdziesz naprawdę dużo informacji i dyskusji na ich temat - poczytaj

zastanów się też, jaki był Twój cel zestawienia tylu run razem... jeśli jesteś w tym początkująca, to może zacznij od krótszych, prostszych zestawów

zgadzam się, że nadajemy swoją intencję przedmiotom, swoją energię - powstaje pytanie czy zgodną z energią tego przedmiotu, znaku - a jeśli nie do końca, to - czy nasza energia jest wystarczająco mocna, albo jeszcze inaczej - jeśli nasza energia-intencja jest mocno rozbieżna z przeznaczeniem/energią danego znaku czy przedmiotu - czy to ma sens i czy to ma znamiona powodzenia ?

 

zerknij np. tutaj :

może jak miną wakacje, pojawi się więcej osób i otrzymasz konkretniejszą odpowiedź, w każdym razie na początek wykorzystałabym to, co już sprawdzone :) 

Edytowane przez Maga
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.