Szept

Pożegnania i powroty

59 postów w tym temacie

Oczywiscie zgodnie z procedurą regulaminu, to jest:

8a. Użytkownicy, którzy chcą usunąć konto z forum EzoDar.pl winni są napisać w tej sprawie do Administratora forum i w miarę możliwości podać przyczynę rezygnacji. Usunięcie konta następuje po miesięcznym okresie, w którym to Użytkownik nie logował się na stronę forum EzoDar.pl

Konto zostanie uzunięte

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra, i na mnie pzryszedł czas, wiec na 7 tygodni mówię wszystkim papa. pewnie jak sie gdzieś do sieci dorwę to zagladnę ale z tym będzie różnie.

Wesołych Świąt wszystkim, owocnego pisania i dyskutowania i prośba, dbajcie o nasze forum ;)

Do następnego.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo dziękuję. Wrócę do Was, zobaczycie ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Drogi Szepcie... :D

- nie będę za Tobą ronił Łzy...

- gdyż i tak wrócisz Ty...

- bo znów Przyjdziesz... i znów Będziesz...

- taki Los... Sama przędziesz...

- więc ?

- i kiedyś Słońce tknie Zarania...

- tak i nie unikniesz już... Spotkania.

- wszystko jest Ci przeznaczone...

- bo i w Gwiazdach Wyznaczone... :)

--- do miłego spotkania (uściski)... infe7 :):):)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzieki Wam wszystkim. Bede sie pojawiac, obiecuje

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm Kochani na jakiś czas będę mieć przerwę w udzielaniu się na forum w związku z problemem z łączem jak i ważnymi sprawami. Proszę zatem o cierpliwość i wszelkie sprawy pisać na PW lub skrzynkę mailową.

Będę tęsknić ale wrócę :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Vanilko mam nadzieje, że szybko uporasz się ze sprzętem :)

czekamy tu na Ciebie z niecierpliwością. Pozdrawiam serdecznie :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

och Brutusie i Ty przeciwko mnie ?

Czego ma miła Brutusko nie zrozumiałaś w mej wypowiedzi? Że zostanę na forum gdy nie zdradzisz kim jestem osobom trzecim? Ile obłudy w Tobie jest, ile plotkarstwa i jadu?

3 osoby wiedziały kim jestem.

Pierwsza hmmmmm Czy to jakaś wielka przyjaźń to wątpię,ale szacunek z mojej strony na 100 %. Zaufanie? eeee tam. Ploteczki to jej dowartościowanie się. Samotność- gdy człowiek jest aż tak samotny (ze swymi myślami) musi dowartościować się w inny sposób. Ale myślę sobie uhhhh jak wysoką funkcję ona tu pełni, jaka z niej mądra i rozważna kobieta... jedynie tylko samotność czułam w jej sercu... Częściowo zaufałam.

Druga osoba. Jesli można dać się poćwiartować za kogoś to właśnie za tę osobę. Takie było me odczucie. Zaufanie? Ojjj jak wielkie!!! Ile moje fałszywe i podłe serce miało pozytywnych uczuć do tej osoby to szok. A mało jest ludzi z którymi jestem szczera całkowicie i którym ufam. Pierwszy mój uśmiech drwiny który pojawił się na mej twarzy- z jej wroga nr 1 ktoś stał się "przyjacielem". Sama śmiałam się do komputera gdy to przeczytałam. Ale przecież sama kieruję ludźmi jak chcę więc ... moja sympatnia jeszcze tylko bardziej się zwiekszyła. Dlaczego w pewnym momencie poczułam, że nasze rozmowy pw nie są już tylko nasze? Znacie to uczucie. Zaczęłam dawkować informacje. Ciągle mówiłam szczerze,ale niestety... podejrzliwość wkradła się na zawsze. Ile z nich wyciekło? Pewnie całe morze... Jak bardzo mnie to interesuje? Ani trochę. Dlaczego? Bo w tych rozmach nie było żadnego kłamstwa, były szczere, otwarte i nigdy w nich nie kręciłam. Gdy ja mówię że coś jest czarne to takie właśnie jest. Nie ma co się doszukiwać drugiego dna (oczywiście tylko w przypadku tej osoby)

Trzecią osobą był facet. Ale nie będę się tu rozpisywać. Gość nie zajmuje się plotami, jest konkretny i rzeczowy ma gdzieś to kim jestem i pewnie nawet nie pamięta, że stał się jedną z tych trzech osób.

Więc Brutusko ma piękna. Życzę Ci... fałszywych przyjaciół. Obojętne czy jesteś Damą nr 1 czy 2.

Aleee!!

Żeby nie było tylko jadu w mej wypowiedzi.

Phoen fajny gość jesteś. Masz swoje loty i męczyłeś mnie czasem(przyznaję) mimo to pozytywny człowiek z Ciebie :)

Życzę wszystkim wesołych świąt. :)

Gardzę drugim dnem na forum.

Z dedykacją dla Brutusa - Kazik Nosowksa - zoil (refren)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ej No! Gdzie mam iść?

Już wrociłam przecież. A z tym meczeniem, to zobaczymy kto kogo tongue.gif

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze, że se poszła. Chwała za to!

(tak jestem wredna, w pupie to mam)

Edytowane przez Syberiuska
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie chwilowo nie ma na forum jako użytkownika piszącego i udzielającego się . Jestem chwilowo tylko do spraw technicznych i tak do ukończenia wszelakich najważniejszych prac związanych z tym forum .

:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie raczej też nie będzie dłuższy czas, a jeśli już to sporadycznie. Oczywiście w sprawach administracyjnych piszcie, bo na forum będę bywała każdego dnia.

Jednak co miałam do powiedzenia powiedziałam i myślę, ze sporadycznie juz będe zabierała głos w dyskusjach. Chętnie jednak odpowiem na pytania, które można zadać tutaj: lub na PW.

Pozdrawiam

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bądź na tym urlopie jak najdłużej, jak najlepiej będzie dla Ciebie. Bo wszyscy mądrzy, ale nikt o Tobie nie pomyśli jak nie Ty sama.

Wiesz jaką ja miałam przerwę i co u mnie spowodowała. Zaczęłam mięć w pupie ezoświatek :D i widzę, że wyszło mi to na lepsze. A Ty idź Aga swoją drogą i dedykuję Ci dzisiejszy mój opis wink.gif

Bo czasem tak trzeba :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

trzymaj sie Den i jak cos pisz. Pomozemy na ile się da.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm

Za bardzo nie lubię się żegnać na dłuższy czas ale widocznie przyszedł moment aby to zrobić. Na miesiąc robię sobie przerwę w byciu użytkownikiem tego forum. Przyda mi się nabranie dystansu do pewnych ludzi i spraw.

Postaram się jeszcze dziś odpowiedzieć na wszelkie zapytania na pw. Od jutra już to nie będzie możliwe więc do zobaczenia za miesiąc.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm

Za bardzo nie lubię się żegnać na dłuższy czas ale widocznie przyszedł moment aby to zrobić. Na miesiąc robię sobie przerwę w byciu użytkownikiem tego forum. Przyda mi się nabranie dystansu do pewnych ludzi i spraw.

Postaram się jeszcze dziś odpowiedzieć na wszelkie zapytania na pw. Od jutra już to nie będzie możliwe więc do zobaczenia za miesiąc.

Trzymaj się i miłego urlopu, a jak zatęsknisz to wracaj zanim miesiac upłynie

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.