Tommm

JASNOWIDZ

10 postów w tym temacie

Witam interesuje mnie troche jasnowidzenie...w jakim dziale,stronie naucze sie podstaw Jasnowidzenia ? .. z góry dziekuje za pomoc

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

interesuje? w jakim sensie?

czy masz jakieś predyspozycje?

empatia, intuicja, czucie? (ale mocne)

Czy zdarzylo Ci sie juz cos kiedys przewidziec?

(i nie pisze tu o ocenie z kartkowki w szkole, tylko o faktycznych wydarzeniach, ktore pozniej mialy miejsce)

Wtedy możesz mówić, że to minimalny wstęp do jasnowidzenia.

Czasem można coś robić na siłę, gorzej jak to nie przynosi efektu :p

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie wiem czy to tez ma związane.. ale czasem miałem dziwne sny co jakiś czas potem miałem taką samą sytuacje co w śnie pokazało mi .. to tez jest związane z tym ?

Sniła mi sie wtedy taka dziewczyna blondynka i jej mieszkanie... rok potem umówiłem sie z taką jedną dziewczyną .. i razem poszliśmy po jej koleżankę... wtedy spotkałem tą blondynkę co mi sie sniła i jej mieszkanie...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mozliwe ze, gdybys nie pamietal snu pewnie uznalbys to za deja vu :*

A moze warto byc poswiecil wiecej uwagi swoim snom i obserwacji otoczenia? Zamiast uczyc sie czy poglebiac cos takiego na wlasna reke, co bywa przewaznie niebezpieczne. Jesli to dar, to nie rob nic na sile, a sam sie rozwinie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko ze potrzebuje coś sie dowiedzieć a dokładnie 2 spawy... Czy Bóg wysłucha mojej prosby a druga sprawa o roku 2012

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bog zawsze wysluchuje i zawsze nam daje odpowiedz, tylko nie zawsze potrafimy ja dostrzec. Im wiecej staran, szacunku wlozymy przy rozmowie z Bogiem, tym lepiej bo zostaniemy tym samym obdarowani, chodzi mi tu o modlitwe, medytacje, no i pomoc innym :* czesto przy tym ostatnim Bog daje nam wielka szanse na spelnienie czegos wlasnie poprzez pomoc, ktora wroci do adresata i to moze byc nasza nagroda. Jedynie trzeba to zauwazyc i pomoc komus z jakims problemem z ktorym sam sobie nie radzi, a w zamian ktos nam pomoze z czyms, co tez nie jest na nasze sily :p

Mozemy np. przy medytacji otrzymamac pewna odpowiedz czy wskazowke na powodzenie w danej sprawie.

A co do roku 2012 to w ogole nie warto zaprzatac sobie tym glowy, bedzie co ma byc, a przyszlosc mozna zmieniac "tu i teraz" :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 29.08.2010 o 00:37, Tommm napisał:

Tylko ze potrzebuje coś sie dowiedzieć a dokładnie 2 spawy... Czy Bóg wysłucha mojej prosby a druga sprawa o roku 2012

Jeśli znasz dobrze przeszłość ,siebie ( swą głębię psychiczną ) uczysz się symbolicznego znaczenia snów ,to paradoksalnie znasz przyszłość ,bowiem droga do przyszłości , jest driogą w przeszłość . 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 29.08.2010 o 13:21, stm napisał:

Bog zawsze wysluchuje i zawsze nam daje odpowiedz, tylko nie zawsze potrafimy ja dostrzec. Im wiecej staran, szacunku wlozymy przy rozmowie z Bogiem, tym lepiej bo zostaniemy tym samym obdarowani, chodzi mi tu o modlitwe, medytacje, no i pomoc innym :* czesto przy tym ostatnim Bog daje nam wielka szanse na spelnienie czegos wlasnie poprzez pomoc, ktora wroci do adresata i to moze byc nasza nagroda. Jedynie trzeba to zauwazyc i pomoc komus z jakims problemem z ktorym sam sobie nie radzi, a w zamian ktos nam pomoze z czyms, co tez nie jest na nasze sily :p

Mozemy np. przy medytacji otrzymamac pewna odpowiedz czy wskazowke na powodzenie w danej sprawie.

A co do roku 2012 to w ogole nie warto zaprzatac sobie tym glowy, bedzie co ma byc, a przyszlosc mozna zmieniac "tu i teraz" :)

Taaa ,jak znam życie ,to żaden dobry uczynek nie będzie bezkarny  .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 26.08.2010 o 18:39, Mrs Bear napisał:

interesuje? w jakim sensie?

czy masz jakieś predyspozycje?

empatia, intuicja, czucie? (ale mocne)

Czy zdarzylo Ci sie juz cos kiedys przewidziec?

(i nie pisze tu o ocenie z kartkowki w szkole, tylko o faktycznych wydarzeniach, ktore pozniej mialy miejsce)

Wtedy możesz mówić, że to minimalny wstęp do jasnowidzenia.

Czasem można coś robić na siłę, gorzej jak to nie przynosi efektu :p

Jeśli człowiek ma przebłyski we śnie przeszłości swojej ,to to są wydarzenia nadchodzące /przyszłe .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 29.08.2010 o 13:21, stm napisał:

Bog zawsze wysluchuje i zawsze nam daje odpowiedz, tylko nie zawsze potrafimy ja dostrzec. Im wiecej staran, szacunku wlozymy przy rozmowie z Bogiem, tym lepiej bo zostaniemy tym samym obdarowani, chodzi mi tu o modlitwe, medytacje, no i pomoc innym :* czesto przy tym ostatnim Bog daje nam wielka szanse na spelnienie czegos wlasnie poprzez pomoc, ktora wroci do adresata i to moze byc nasza nagroda. Jedynie trzeba to zauwazyc i pomoc komus z jakims problemem z ktorym sam sobie nie radzi, a w zamian ktos nam pomoze z czyms, co tez nie jest na nasze sily :p

Mozemy np. przy medytacji otrzymamac pewna odpowiedz czy wskazowke na powodzenie w danej sprawie.

A co do roku 2012 to w ogole nie warto zaprzatac sobie tym glowy, bedzie co ma byc, a przyszlosc mozna zmieniac "tu i teraz" :)

Tylko nie zawsze mamy do czynienia  z Bogiem Stwórcą , napewno będzie to jakiś demon ,lub zły duch , który podszyje się pod trójcę świętą , nawet samego Boga ,i sprofanuje  to co święte , Szatan bowiem to pan kłamstwa ,popdstępów i psychomanipulacji 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.