ikizulek

Prośba.......

3 posty w tym temacie

Witam serdecznie i równiez zwracam sie z prośba w obliczu mojej zamotanej sytuacji uczuciowej.Od dawna łaczy mnie przyjazn z pewnym męzczyzna a ostatnim czasem doszło miedzy nami do spięc .Wiele spraw jest nie wyjasnionych.Relacja jeste na tyle skomplikowana ,ze łaczył nas swojego rodzaju romans ale niezobowiązujący ,ze tak to ujme.Jakis czas temu zauwazyłam ,ze owy przyjaciel traktuje to nazbyt na wyrost i ma inne oczekiwania wobec mnie,bądz co badz wydaje sie byc zazdrosny.Na chwile obecna kontakt jest rozluźniony i wyraznie okresliłam sie co do naszych spotkań tylko na bazie koleżenskiej.Jak wiec to odbiera i czy nie dojdzie ponownie do konflktu ,cóz moge sie spodziewac w bliskiej przyszłosci miedzy nam?Iza 26.08.82,Jacek 28.02.83.Pozdrawiam :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozłozyłam runy dla ciebie.

Pokazały to o czym piszesz ze postanowiłas zmienic relacje na bardziej luźniejsza i teraz wyczekujesz co z tego wyniknie. Widac ze dajesz wam czas który tak naprawde jest Wam potrzebny aby sie zdystansowac i poukładac niektóre rzeczy.Niestety ten kontakt moze sie urwac na jakis czas.Mozliwe ze jedno z was wyjedzie i sie oddali w celach zarobkowych. natomiast z inicjatywy Jacka relacja na powrót zaistnieje. Zdacie sobie sprawe z tego kim tak naprawde dla siebie jestescie i kim chcielibyscie dla siebie byc. macie szanse zaczac wszystko od poczatku bez zadnych obciazeń emocjonalnych.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.