raf39

Poszukuję medalika z podobizną Św Rafała Archanioła

3 posty w tym temacie

Zwracam się do wszystkich forumowiczów z ogromną prośbą: Pomóżcie mi znaleźć medalik (srebrny lub złoty) z podobizną mojego patrona Św. Rafała Archanioła obdzwoniłem sklepy z dewocjonaliami zakłady zajmujące się grawerstwem, dzwoniłem także do parafii pod wezwanie Św.Rafała, jak również wysłałem kilkanaście maili do firm handlujących dewocjonaliami, napisałem również maila do administratora strony miasta Cordoba w Hiszpanii, którego patronem jest Św. Rafał niestety bezskutecznie.

Stąd moja prośba jeżeli ktoś z was trafi na taki medalik proszę o kontakt i wskazówki. Pomóżcie proszę!!!

gg 6692247

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a po co Ci medalik? Nie lepiej poprosic Rafala by byl przy Tobie? On to slyszy. I czemu uwazasz ze to twoj patron? Przez imie czy tez zajmujesz sie uzdrawianiem? Pytam z ciekaowsci bo Rafal akurat jest mi bliski :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 5.09.2010 o 10:21, Szept napisał:

a po co Ci medalik? Nie lepiej poprosic Rafala by byl przy Tobie? On to slyszy. I czemu uwazasz ze to twoj patron? Przez imie czy tez zajmujesz sie uzdrawianiem? Pytam z ciekaowsci bo Rafal akurat jest mi bliski :)

Dokładnie anioł stróż ,lub archanioł zna  twoje myśli i uczucia ,.to nie medalik ,który jest tylko ozdobą i symbolicznym przedstawieniem twego duchowego opiekuna ci pomoże ,a otwarte serce i dobro / miłość w duszy dla bliźnich  :) 

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.